Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

arkadaşlar bende arkadaşımızın dediği lensin "rainbow fantasy line light green" olanı var(dı, süresi bitti attım). gözlerim ela. resimlerini koyuyorum buraya.. tavsiye ederim çok güzel bir lens. bi de mavisini isteyen olursa açık grisini alsın arkadaşlar mavi gibi duruyor, biraz inciye çalıyor rengi

ama türkiyede merak ettiğim bir marka var "diamond colors" 450 ytl diyolar, pahalı baya ama merak ediyorum nasıl bişi.. resmi olan varsa gönderebilir mi?

goz.jpg

goz2.jpg

goz4.jpg

yha su boyanmis lens mi ney onun markasini falan rengini bana soyleyebilirmisiniz? cok acilllllllllllllllllll uzun zamandir aradigim renk bu benimmm ve koyu goze olmus bana da olur, ben zaten kullaniyorim lens, freshlook colorblends kullaniorm, ama bu renk cok super cok dogal. bunu istiyorumm

arkadaşlar bende arkadaşımızın dediği lensin "rainbow fantasy line light green" olanı var(dı, süresi bitti attım). gözlerim ela. resimlerini koyuyorum buraya.. tavsiye ederim çok güzel bir lens. bi de mavisini isteyen olursa açık grisini alsın arkadaşlar mavi gibi duruyor, biraz inciye çalıyor rengi

ama türkiyede merak ettiğim bir marka var "diamond colors" 450 ytl diyolar, pahalı baya ama merak ediyorum nasıl bişi.. resmi olan varsa gönderebilir mi?

goz.jpg

goz2.jpg

goz4.jpg

yha su boyanmis lens mi ney onun markasini falan rengini bana soyleyebilirmisiniz? cok acilllllllllllllllllll uzun zamandir aradigim renk bu benimmm ve koyu goze olmus bana da olur, ben zaten kullaniyorim lens, freshlook colorblends kullaniorm, ama bu renk cok super cok dogal. bunu istiyorumm

4 senedir şeffaf numaralı lens kullanıyorum. astigmat oldugu için renkli alamıyorum bunun nedenini bilen varmı ?

goz.jpg

goz2.jpg

goz4.jpg

adsz7nw.jpg

bu da boyamaymış

bu boyanmis lens ne marka yardimci olurmusun cok guzelllllllllllllll, uzun zamandir boyle birsey ariyorum, yalniz ben belcikad yasiyorum x

4 senedir şeffaf numaralı lens kullanıyorum. astigmat oldugu için renkli alamıyorum bunun nedenini bilen varmı ?

renkli toric lensler mevcut.. temin edebilirim.. fakat soyle bir sıkıntı var.. ya renkten yada görüşten biri istenen düzeyde olmuyor.. karar sizin.. yani şeffaf toric lensinizdeki bir görüş kalitesi yakalayamayabilirsiniz.. bu ihtimal dahilindedir.. çok memnun olanlarda var tabiki..

JodiLyn freshlook 3 yeni renk cıkarmıs dedikleri bu renklrmi
ama bunlar türkiye ye geldi sanırım fakat isim degişmiş bence. :dance:
yeni çıkan renklerin isimleri:
zümrüt yeşili
gümüş grisi
parlak mavi
ben zümrüt yeşili denemiştim aynı bu cocuktaki gibi durmustu a.s

ben yeşilini ve mavisini aldım çok kötüler arkadaşlar . gözlerim yeşilli sarılı kahveli bi ela ışığa güneşe göre renk değiştirir bende değişiklik olsun istiyorum arada gözlerim kabul etmesede alıyorum evde bekliyor lenslerim. bunlarıda aldım ve bir kere takabildim okadar parlaklar ki yeşili mesela salatalık gibi duruyor :))

Şansımı tekrar kullanmak istedim şu Acuve 2 Colorsı kullanan var mı?

Yanılmıyorsam benim yurtdışından yırtılarak getirttiğim gri renkli lensler acuve 2'dendi. Nispeten daha çok para verdim ve çok zor buldum, ama kullandığım en rahat lensti. 3 haftalıktı sanırım benim aldığım, eline alınca da jel gibi bir kıvamı var, yumuşak epey. Griler maviye dönmüştü, doğal durdu ama çok iddialı buldum ben.
Bir de bir not, çapları bana ortalama lens çapından daha ufak geldi, freshlooklar tam oturur bana, ufak geldi acuve 2.

Lens çapı 7.85 olan var mııııııı???

Bir hevesle lens almaya karar verdim,Sonra internetten bakayım bir forumlara dedim.. Çok kafam karıştıııı.. Benim gözlerim hemen sulanır, o yüzden rahat kullanımlı hangisidir die bakmaya başladım, tabi bi de doğal dursun, istedim,, sonra lens capımı öğrenmek dogru adım olacak diyerek doktora gittim, doktor capın 7.85 dedi,, Bir de garip garip baktı.. Renkli lens için mi ögrenmek istiyosun die..
Neyse sonra optige gittim.Capınız buysa size uygun lens yok dediii.. aaaaaaaaaaa! Mesai yaptım yaf bir sürü...Alıcagım bir lens; bir aylık:84: En iyisi optiğin birine girip, hiç araştırma yapmadan alıp çıkmakmış:KK66:

$747474.jpg

buda benim diamond colors light grey lerim arkadaşlar cep telle çekilmiştir gözle görüldüğünde daha canlı daha net daha naturel daha belirgindir tavsiye ederim ciba elegance grey lerimden sonra sevdiğim tek lens

arkadaşlar siz lensleri takmadığınızda , lenslerin içinde olduğu kaptaki solüsyonu ne sıklıkla değiştiriyorsunuz?

genelde her takıp çıkardığınızda lens kabındaki solüsyonu değiştirin derler ama.. ben her gün değiştirme taraftarıyım.. zaten doktorların öneriside her gün en kötü 2 günde bir değiştirilmesi yönünde...

X