Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

sohistic magie green cazip bir renk gibi ....birde elegans colors green 2 tone alternatif söylediğim gibi iddalı bir yeşil önerisi bekliyorum foto koyamıyorum ten rengim beyaza yakın buğday göz rengim koyu kahve

herkese selamlar :) gözlerim orta koyulukta kahve daha önce b&l aqua kullandım oldukca şık ve doğal duruyordu hatta kimse gözümde lens olduğunu anlamıyordu iddalı bir renk olmasına karşın...amazoon koyun gözü gibi görünüyordu bende :KK66: şimdi aqua gibi iddalı yeşil kullanmak istiyorum istediğim yeşil karaip green gibi iddalı bir ton olsun istiyorum yardımmmm lütfen :) :79:

b&l aqua rengini çok merak ediyorum da ben. aslında o rengi istiyordum çok iddali olur diye light green istedim. bende memnunum gözümü gerçek sanıyorlar. peki damarları ön planda değilmiydi cnm. çok açık bi renk çünkü. aklım onda kaldıda benim :KK70: bide solotica nın renklerine bakmanı öneririm hem doğal ve iddalı renkleri var.

kızlar quartzo lenslerim var hiç açılmamış solotica satıyorum özelden mesaj atabilirsiniz...

b&l aqua rengini çok merak ediyorum da ben. aslında o rengi istiyordum çok iddali olur diye light green istedim. bende memnunum gözümü gerçek sanıyorlar. peki damarları ön planda değilmiydi cnm. çok açık bi renk çünkü. aklım onda kaldıda benim :KK70: bide solotica nın renklerine bakmanı öneririm hem doğal ve iddalı renkleri var.

selamlar canım ...aqua koyu kahve gözde ki benim koyudur gerçek göz rengim sanıyorlardı evet iddalı bir renk fakat önemli olan lens olduğunun anlaşılmaması mantığı tavsiye ederim güzel özenli bir makyajla süper duruyor özekllikle açık renk giyildiğinde....solotica ya baktım fazla doğal ben şöyle karaip green gibi duracak iddalı bir yeşil arıyorum kocam o ton yeşilin hastası sürpriz yapacam :KK66: inşalla aradığım rengi herhangi bir markada bulabilirsem:26:

selamlar canım ...aqua koyu kahve gözde ki benim koyudur gerçek göz rengim sanıyorlardı evet iddalı bir renk fakat önemli olan lens olduğunun anlaşılmaması mantığı tavsiye ederim güzel özenli bir makyajla süper duruyor özekllikle açık renk giyildiğinde....solotica ya baktım fazla doğal ben şöyle karaip green gibi duracak iddalı bir yeşil arıyorum kocam o ton yeşilin hastası sürpriz yapacam :KK66: inşalla aradığım rengi herhangi bir markada bulabilirsem:26:

benim göz rengim açık kahveye yakın bi renk ve hangi mavi lensi taksam yeşile dönüyor. deli ediyor beni. önceden b&l den uzak dururdum ama takınca gerçekten güzel duruyor enteresan :KK1:

cnm aylık mı istiyorsun yıllık mı? rainbow markadaki lenslerde güzel. aylık istersen de amazona bakabilirsin. :21:

benim göz rengim açık kahveye yakın bi renk ve hangi mavi lensi taksam yeşile dönüyor. deli ediyor beni. önceden b&l den uzak dururdum ama takınca gerçekten güzel duruyor enteresan :KK1:

cnm aylık mı istiyorsun yıllık mı? rainbow markadaki lenslerde güzel. aylık istersen de amazona bakabilirsin. :21:

ya tatlım yıllık kullandım hep hem rakamsal olarak daha cazip bence şuan fiyat sorun değil sadece istediğim yeşili bulayım gözümde güzel dursun iddalı şöyle yeter :KK66: b.l son nesil farklı lenslerden sonra evt cazibesini yitirdi fakat ben aqua dan inanılmaz memnun kaldım ama benim göz rengim koyu kahve sen açık kahve diyorsun aqua sende fazla yeşile çalar bir ton verir bence drekt deniz mavi dene :KK66:

ya tatlım yıllık kullandım hep hem rakamsal olarak daha cazip bence şuan fiyat sorun değil sadece istediğim yeşili bulayım gözümde güzel dursun iddalı şöyle yeter :KK66: b.l son nesil farklı lenslerden sonra evt cazibesini yitirdi fakat ben aqua dan inanılmaz memnun kaldım ama benim göz rengim koyu kahve sen açık kahve diyorsun aqua sende fazla yeşile çalar bir ton verir bence drekt deniz mavi dene :KK66:

solotica marine mesela super bi renk. güzel bir yeşil. alsam kesin o rengi alırım. başka marka lenslerde var cnm iyi bir araştırma gerekiyor sana anlaşılan cnm. bende 1 ay araştırmıştım lens almak için :KK1:

bide eğer freshlook düşünürsen zümrüt yeşili baya bir açık rengi. bide ona bak. gerçi aylık ama. benim ilk lensim kendisi :KK1:

bende mavi dursun istiyorum ama hep yeşile bakıyor. deniz mavisine bir bakıyım ben o zaman. mavi gözlü olamıyorum iyi mi :KK1:

$lens2.JPG ROHY İSİMLİ ÜYE CEVAP MESAJIM -
ÖZEL MESAJ ATAMIYORUM SİZE!

Merhaba,
evet haklısınız resimde problem var görünmüyor. PC'de acaba başka bir resim bulabilir miyim diye araştırdığımda bir resim buldum, kendi e-mail adresinizi verebilirseniz size hemen göndereyim. Hem kendi orj. göz rengimi hemde lensli halimi, yorumu size bırakırım :)
sevgiler ayfer

Son düzenleme:
mrb. arkadaşlar ben şeffaf lens kullanıyorum .sizlere bi sorum olacak lensleriniz gözbebeğinizden taşıyormu yani gözünüzün beyazına taşıyormu . benim lensim taşıyor .doğru lensin taşmaması mı gerekir. benim lensim göz çapı 14.20 yani14.20 nin altında mı olması gerekli göz çapımın.

Eki Görüntüle 208477 ROHY İSİMLİ ÜYE CEVAP MESAJIM -
ÖZEL MESAJ ATAMIYORUM SİZE!

Merhaba,
evet haklısınız resimde problem var görünmüyor. PC'de acaba başka bir resim bulabilir miyim diye araştırdığımda bir resim buldum, kendi e-mail adresinizi verebilirseniz size hemen göndereyim. Hem kendi orj. göz rengimi hemde lensli halimi, yorumu size bırakırım :)
sevgiler ayfer

Merhaba ilginize teşekkürler, rainbow elite dark green kullandım ben ama memnun kalmadım,sizin bu resmdeki gibi oldu, doğal olmayan bir yeşil ve geriden de sanki koyu lacivert gibi. Bugün Solotica Hidrocharm Ocre sipariş ettim, memnun kalırsam ve biraz da gözüm lense aşina olunca mel de sipariş edeceğim,sizlerle paylaşacağım sonucu :)Benim gözüm çok koyu kahve. Doğallıktan yanayım, kahverengiye çalan koyu yeşil ve çok belirgin olmayan ela renklerinden taraftarım :)

İnternetten Astigmat lens alışverişi yapanlar bana özelden yazarsanız çok sevinirim..
Sormak istediğim şeyler var..

Merhaba ilginize teşekkürler, rainbow elite dark green kullandım ben ama memnun kalmadım,sizin bu resmdeki gibi oldu, doğal olmayan bir yeşil ve geriden de sanki koyu lacivert gibi. Bugün Solotica Hidrocharm Ocre sipariş ettim, memnun kalırsam ve biraz da gözüm lense aşina olunca mel de sipariş edeceğim,sizlerle paylaşacağım sonucu :)Benim gözüm çok koyu kahve. Doğallıktan yanayım, kahverengiye çalan koyu yeşil ve çok belirgin olmayan ela renklerinden taraftarım :)

Rica ederim, yardımcı olabildiysem ne mutlu :) bende sizinle aynı fikirdeyim o yüzden geçtiğimiz aylarda hidrocharme mel sipariş etmiştim. yüksek miyop derecesi nedeniyle geçen salı teslim alabildim. doğallıktan yanayım evet ama açıkcası biraz bir değişiklik de istiyor insan, neden bunu söylüyorum, lensler çok bir şey değiştirmedi gibi geliyor bana :KK59:
yarın resim ekleyeceğim. bu arada sizede yeni lenslerinizi güzel günlerde kullanmanızı diliyorum :KK71:

ya ben turkuaz mavisi bir lens istiyorum acaba freshlook hareli turkuaz alsam kötü dururmu ? gerçek safir aldım onlar
herkesin dediği gibi çok koyu durmadı bende . Turkuaz lens önerebilirmisiniz ?

ya ben turkuaz mavisi bir lens istiyorum acaba freshlook hareli turkuaz alsam kötü dururmu ? gerçek safir aldım onlar
herkesin dediği gibi çok koyu durmadı bende . Turkuaz lens önerebilirmisiniz ?

cnm ben kullandım freshlook turkuaz. memnundum açıkçası. değişik bir rengi vardıç albümümde resimleri var bakabilirsin cnm.

X