Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

geçmiş olsun....

johnson&johnson acuvue oasys lens kullanıyorum. özellikle sık sık kuruluk yaşayan biri olarak okadar memnunum ki lenslerimden herkese tavsiye ediyorum

Kızlar buğday tenliyim sizce saçımı siyah yapıp mavi sophistic mi alıyım yoksa karamel yapıp sophistic magic green mi alıyım.koyu kahve gözde mavi mi güzel durur yeşil mi

merhaba benim sorum lensler hakkında olacak bu en sonun daki lens natural touch el yapımı demişiniz bgabay blue nerden aldınız lütfen yardımcı olurmusunuz

merhaba benim sorum lensler hakkında olacak bu en sonun daki lens natural touch el yapımı demişiniz bgabay blue nerden aldınız lütfen yardımcı olurmusunuz

Bildiğim kadarıyla o lens ABD'deki bir firma tarafından üretiliyor,sipariş üzerine.

Arkadaslar bugün Bausch ve lomb markalı olan lens aldım acık yesilli rengini hic begenmedim offf yaaa.hic dogal durmuyorr ( gitti paracıklar

freshlook pure hazel almayın kesinlikle berbat.hiç doğal değil.gözbebeği çok büyük.ve damarları çok belirgin.fotoğraf renkleriyle alakası yok.bu sitede daha belli nası durduğu.karar sizin. CIBAVision

bayagıdır gırmıyordum sıteye naslsınz ben suan geçmiş gunlere gore daha ıyıyım gözm sureklı temız tutuyorm gunde 2 defa o blefafosshm dedıgım le yykıyorm çapak falan kalmadı hıc sabahlarıda kanlanma olmuyor cok sukr gene gunlerde ruzgara her cıktıgımda sulanma luyordu evdede geçmıyoru bır hafta surdu suan olmuyor sadece suan olan sol gozumde dıpte kapagın arka tarafında bı sankı yara varms gıbı bı sey hıssedıyrm ama geçmıyo butun gun cevrıpte bakamıyorm onuda geçmesı ıcın bıraktım kendı halıne 2 gun once kırpık dıplerımde kucuk kucuk yağ bezelerı oldu ben yıkamaya devam ettım bugun geçmısler tekrarda aynı doktora gderm bısey olursa da gıtsemmı bılmıyorm damla ıhıtyacm varmı bılmıyorm geçmıs gunlere gore cok daha ıyıyım ama blarafıtmısmı neymıs bu kırpık dıbı ıltıhabının nett ılk cok sey okudum surekı geçmedıgını falan ck kotu oldum sonunda kırpıklerınde doklecegı yazıyordu bı arkadasmolms onun dokulmusizs belkı suan onluyorum ama 2 ay oldu b başlayalı hala savasıyorum arkdşlar aman dıkkat edın.sızın kırpık ıltıhabı deıdınz ama sızın benımkı gıbı sorunlar olmadı dımı dalınle yıkadınız geçtı bana nedn başta anlamadılar bukadar damlalar verdıler pekı bu dokotrlar anlamıyrmu ıslerınemıgelmıyor ya tanıdıgada gıttıgmde dedmıstııns geçecek artık yoruldum hala 4 aydır çalışıyomyorm ıns geçeçek bu gunler lens kullanablırmıyım bılmıyorm ama geçsın yeterk bn şeffaf kullanamk ıstıyırm sadece

canım sevindim geçtiğine artık bendeki kirpik dibi iltihabı bu dkr uzun sürmemişti sadece dalinle yıkamıştım o da pek düzenli yıkamadım yani önemli olan gözüne dışardan hiç bir şey sürmemen elini makyaj filan gibi ama seninki çok daha ciddi bence bnm durumumdan demekki ciddi bir enfeksiyon oluştu sende acaba makyaj malzemelerinden filan da olabilir mi bak bunlar da önemli detaylar gözünü yıkadığın su bile önemli böyle durumlarda neyseki geçti sayılır cnm tekrar çok geçmiş olsun bence gözün iyileştikten sonra en az 3-4 ay lens filan kullanma zaten hassaslaştı gözlrin iyice zedelenmesin tabi en iyisini doktor bilir doktora danışırsın sen zaten mutlaka öperim cnm :)

kızlar banada yardımcı olabilirmisiniz???4 yıldır gözlük kullanıyorum ve artık çok rahatsız oldum.aylık lenslerden almak istiyorum.günlükle uğraşamam gece çıkar gündüz tak falan.focus night&day almayı düşünüyorum.nasıl bi lens markası iyimidir bi bilgim yok.yada daha iyisi varmı???bu arada aylık lenslerde renkli olmuyor değilmi???şeffah renk hepsi?

saol cnm evet gerçekten bellıbı sevıyede ılerdeyd demek senden daha bu ıltıhap yınede kırpklerım dokulmeden atlattgıma sevınıyorum cunku bı arkadasmn dokulmus aynı rahatsızlıktan ve 1 senede yenılerı geldı amaeskısı gıbı degıldıyor yağ oranıyla ılgılı dıyor ya nebılym dun dayanamadm azck far surdum acıdı bıkac saat snra sıldım uzun bı sure kalem falan yapmıcam surmucem bakalm anca yaza rahat edıcem sanırım ben surekl temız ututuyorm ıns tekrarlanmaz ck fena bırsey gercekten..kandılınızıde sevgıller gununuzude kutlarım saın yanımda oldugunuz ıcın hep bende operım..))

canım benim çok çok geçmişler olsun tekrar.. canım dökülmez merak etme sen atlattın bence artık temiz tut yeter ztn onu da yapıyorsun.. çok da teşekkür ederim sana ve ailene de hayırlı kandiller sevgililer gününüz de kutlu mutlu olsn heheh :)

anlaşılan burda bana kimse yardımcı olmayacak.neyse ilginiz için teşekürler.kolay gelsin

sevgili SU yardımcı olmak isterdim ancak numaralı ve şeffaf lens kullanmıyorum bu tür lens kullananlara özel olarak sorsan ya da bir başlık açsan bu konuda daha iyi yardımcı olurlar sanırım sevgiler..

sevgili SU yardımcı olmak isterdim ancak numaralı ve şeffaf lens kullanmıyorum bu tür lens kullananlara özel olarak sorsan ya da bir başlık açsan bu konuda daha iyi yardımcı olurlar sanırım sevgiler..

sağolasın canım.yardımın için teşekürler.

Ya bende yaklaşık 1 haftadır falan lens kullanıyorum.. Lenslerim Air Optix naight and day yumuşak lens. daha ilk defa kullanıyorum tersini düzünü en kolay şekilde nasıl ayırt edicez . Birde 1 haftadır takıyorum ama ara ara bulanık gösteriyo mesela okula gidiyorum çok net oluyo sonra okulda 2-3 saat içinde bulanıklaşıyo napıcam bilmiyorum. Ve çok hafif bir batma var sizce ilk kullandığm için ve 1 hafta 2 gün falan oldu takalı normal mi görüntü netleşcek mi o birazda olsa batma hissi ortadan kalkar mı ? İnsanların lense alışma süreleri insandan insana değişir mi değişirse kaç gün veya ayda alışabilirim . Ve birde sigaranın lense zararı olur mu .. Ve son olarak bi yerde okumuştum lensi solüsyondan çıkartınca hani ilac üstünde oluyo ya birazda olsa o bulanık gösteriyo olabilir mi ? Bulanık göstermemesi için ne ile yıkıcam nası yapıcam bunları merak ediyorum herkese soruyorum ama cevap veren yok ltfen bi el atıverin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…