Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Merhaba :) ben yeni katıldım aranıza. sophistic ve solotica kullandım bugüne kadar. aslında memnunum ama Diamond Colors diye bir marka varmış. 1 yıl garantiliymiş hatta. Ama ne google görsellerde, ne buradaki forumlarda fotoğrafını bulamadım o lenslerin. Kullanan varsa koyar mı? Meraktan çatlıyorum resmen. 800 liraymış ne özelliği var cidden çoook merak ediyorum.

Toplam 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.Dark Blue - Light Blue,Dark Green - Light Green,Dark gray - Light Gray,Dark Hazel - Light Hazel,Dark Violet - Light Violet Diamond Colors renkli lensleri numaralı olarak kullanılabilirmi? -8.00 ve +6.00 dioptir aralığındaki kırma kusurları için idealdir.Diamond colors kontaktlenslerinin eşsiz konforu özel kenar Eğimi tasarımının bir sonucudur. Diamond Colors lensleri ile doğal , sağlıklı ve bol oksijenli gözler Sıradan renkli kontaktlenslere oranla,Diamond colors lenslerini inceledeğiniz anda oksijen iletimi , ıslanılabilirlik ve konfor olarak diğer renkli lenslerden çok farklı bir yapıda bir kontaktlens olduğunu Anlamak hiç de zor değildir..

Diamond colors lensleri özel bir kenar eğimine sahip olduğundan dolayı Diamond gözde iken gözyaşından Dolayı problemler yaşanmamaktadır.Bu sebeple kenar eğimi tasarımından dolayı göz yaşı gözde rahat Hareket eder ve bu sayede sürekli tazelenir.Diamond colors kontaktlenslerinin eşsiz konforu özel kenar Eğimi tasarımının bir sonucudur. Diamond Colors lensleri ile doğal , sağlıklı ve bol oksijenli gözler Sıradan renkli kontaktlenslere oranla,Diamond colors lenslerini inceledeğiniz anda oksijen iletimi , ıslanılabilirlik ve konfor olarak diğer renkli lenslerden çok farklı bir yapıda bir kontaktlens olduğunu Anlamak hiç de zor değildir

[/attach][/attach]

Eklentiler

• $Dark%20Gray%201.jpg
    $Dark%20Gray%201.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 80
  • $Dark%20green%201.jpg
    $Dark%20green%201.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 91
  • $Dark%20hazel%201.jpg
    $Dark%20hazel%201.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 15
canım benim gri freshlook kesnlikle alma diyorum gözüm alerji yaptı mahvetti solotica alcam diyodum onuda bu renk tonunda yok sanırım bide o kenarındaki siyah cerceve kafamı karıştırdı benim biraz daha arastıralım bence

benimkiler freshlook grey ben çok memnunum 3 senedir aynı lens marka ve rengi kullanıorum ben memnunum bana alerji yapmadı cnm çokta doğal durduunu sölüolar :))) önceki sayfalardan birinde resim eklemiştim .

kızlar soleko t-blue araştırralım nolluurr kullananınız varsa yardım lütfen ..
nasıl alabilirim bu lensi ..
foto ekleyin kullananlardan ricamm ..

kızlar soleko t-blue araştırralım nolluurr kullananınız varsa yardım lütfen ..
nasıl alabilirim bu lensi ..
foto ekleyin kullananlardan ricamm ..

Allah Allah çok enteresan Tuğba, nerede rastladın bu fotoğrafa ve lens bilgisine? Güvenilir ve ilk ağızdan mı yani? Hayır Soleko satan Brezilya menşeli firmalarda ya da kataloglarda dahi yok çünkü böyle bir renk ve renk adı :uhm: Pupil holü biraz genişse de rengi tatlı baya :asigim:

Allah Allah çok enteresan Tuğba, nerede rastladın bu fotoğrafa ve lens bilgisine? Güvenilir ve ilk ağızdan mı yani? Hayır Soleko satan Brezilya menşeli firmalarda ya da kataloglarda dahi yok çünkü böyle bir renk ve renk adı :uhm: Pupil holü biraz genişse de rengi tatlı baya :asigim:

evet cnm ya bende rengine bayıldım zatii ..
liv in açtığı soleko konusunda rastladım ..
kiki diye bi arkadaşımız eklemiş fotoyu ..
kullanıyormuş çünki ..
kendisini bulamadım ama malesef ..
kendi fotoları bunlarda cnm ..
renk çok tatlıı ama aynen böle duruyomudur kii ..

arkadaşlar ben amazon blue ya da aqua arasında bi seçim yapmam gereekio sizce hangisi???

arkadaşlar bilginize ihtiyacım var!!
nc ocre mi charme ocre mi daha iyi sizce? gözlerim ortakahve ocreler açık kahve gözde bi işe yaramıomuş diolar bi renk farkı olmuomuş dorumudur acaba???bide hidrocor mel kullandım çok soluk durdu renk hangi seri daha sıcak bakış etkisi yapıor sizce?böyle donuk boş bakmak istemiorum

arkadaşlar ben amazon blue ya da aqua arasında bi seçim yapmam gereekio sizce hangisi???

canım amazon sky blue güzel bi lens amazon blue bende hiç belli olmuyodu gözlerim orta kahve olmasına rağmen sky blue daha açık bi mavi ama yeşillikde olsun diyosan aqua al derim ben

burcucum keşke pazar günü açık olsa şu enin lensçide gitsek hem aqua yı denesek hemde soleko ları sorsak =( niye hiç bi lensçi pazarları açmıyorki ..

ecemel cnm testırlarını deneyebilirsin bazı markaların testırları var kimisini mesela solotica yı denemeden alıyoruz ama ne yazıkki onun ve bi kaç tanesinin daha test

X