Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

freshlook hareli yeşil kullanıyorum ve herkes kendi göz rengim sanıyor.gerçekten çok doğal duruyor.:1rolleyes:

kesinlikle uzun süre lens kullanmayın.numaralı lens kullanan arkadaşlar mutlaka bi gözlüğünüz olsun eve gelir gelmez çıkarınn lenslerinizi gözlük takınopuyorumnanaktan

kızlar benim gözlerim çok çok koyu kahverengi siyah gibi diyebilirim. Resim koyucam simdi doğallık açısından arkadaslarım kendi göz rengim sanıyorlar. bir türlü markaya karar veremedim fresh look kullanıyordum gözler bir müddet sonra yanıyor açamıyorsun güzel bir marka önerebilirseniz sevinirim.

Eklentiler

• $SDC10958.jpg
    6,5 KB · Görüntüleme: 48

bunlar freshlook mu rainbow a çok benzettim ben freshlook un böyle koyu gözü açan lensi var mı bu kdr hangi rengi ttlım bu çok güzel olmuş gerçekten de .. freshlook ben de zamanında çok kullandım çok ince ve rahat bir lens bence bi rahatsızlık yaşamadım b&l rainbow bu 2 markayı da tavsiye etmem renkli lens olarak çok kalın ve rahatsızlardı bence freshlook bunlardan daha rahat sophistic var ama ona vereceğin parayla 2 tane solotica alabilirsin ve daha doğal soloticalar ben yeni aldım dün bütün gün taktım çok rahattı gerçektende memnun kaldım.

bu gri rengi canım bilmiyorum bir müddet sonra gözümü okadar ağırlaştırıyorki birde solotica deneyim. nerelerden bulabilirim
aynen bu renk bir resim daha koyuyum bunlarda flashla cekilmiş gün ışığındaki görüntüsü.

Eklentiler

• $SDC10954.jpg
    5,2 KB · Görüntüleme: 66

çok ilginç hiç koyu gözü bu kdr doğal açan bi freshlook görmedim :) soloticalar fiyat olarak biraz fazla freshlooklara göre ama 1yıllık lensler canım burda vetman adlı kullanıcı sana yardımcı olabilir bir de ana menüde solotica lensleri nerden alabiliriz diye bir başlık vardı ordan araştır..

tamam canım saol olumunekankayizsmile

benim lenslerim de baush&lomb mavi numarasız her gün takma dedi doktor.dün taktım batma yaptı nedendir acaba çok acıttı :2:

Solotica hidrocor mel.Çok doğal bir yeşillik veriyor ve tanımayanlar kesinlikle lens olduğunu anlamıyor.Ya da adore bi color yellow.O da aynı şekilde yeşil.Fakat soloticadan farkı biraz daha koyu ve çok cırt durmadığı için daha doğal.

slmm kızlarrr ..
burayada ekleyim notumu ..
solotica topazio aldım 1 ay önce toplam 2-3 kez taktımm ..
yeni boyama maviş baya ..
çok uygun bi fiyata saticam ilgilenenler msj atsınn özelden ..

BUDA KENDİ GÖZÜMDE TOPAZİOLAR ..

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

BUDA MAKRO ÇEKİM .. DOKUSUNU VE PUPİLİNİ GÖRMENİZ İÇİN KIZLAR ..

BUDA KABINDA Kİ DURUŞU ..

gözlerin siyah sanırım kahve yer gözükmüyor çok hoş durmuş siyah göze çok güzel gidiyor topazio bayıldım opuyorumnanaktan

kızlar gri tonlarda doğal duran lens arıyorum freshlookun hareli grileri oldukça doğal görünüyor soloticanın da ıceları hoşuma gitti sizin fikirlerinizide bekliyorum

kızlar gri tonlarda doğal duran lens arıyorum freshlookun hareli grileri oldukça doğal görünüyor soloticanın da ıceları hoşuma gitti sizin fikirlerinizide bekliyorum

canım benim gri freshlook kesnlikle alma diyorum gözüm alerji yaptı mahvetti solotica alcam diyodum onuda bu renk tonunda yok sanırım bide o kenarındaki siyah cerceve kafamı karıştırdı benim biraz daha arastıralım bence

custom custom diyordum demek böyle oldu
oysaki netten nasılda harika görünüyorlar :1ninca:

customlarla ilgili buna benzer şeyler daha öncede duymuştum ve açıkcası çok olası gelmişti fotolardada sanki biraz belli gibiydi bencede solotica customdan çok daha doğal ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…