Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

baddem canm yaaa bu eleganslarda çok güzel duruo tam istediğim mavi :) peki damarlanma varmı bunda şeker:)?

kullandım ve şunu söyleyeyim.
elegancelar için diyeceğim tek şey damar şampiyonu.
birinciliği b&l a bile bırakmaz.
açık arayla ipi göğüsler:))

merhaba yerimseniben
göz rengin acıkmıs yani yesilimsi ela bence solotica meli arastırmalısın
acık renk gözlerde harika bi yesil oluyor ve cok dogal duruyor b&l dan sonra kendi gözün gibi durur :)
ama illaki b&l alırım dersen green ocean mavili bi renk tam yesil değil ben kullanıyorum
gerci gözlerim koyu kahve bende mavi oldu sende belki yesile bakan bi mavi olabilir
light green ise yeşil mavilik yok sanırım buarada naturel look hareli optima colors ise haresiz lensler
yerimseniben

teşekkür ederim cevapladığınız içinyerimseniben.bugün lensime kavuştum light green aldım dark greenden sonra nasıl olucak hiç bi fikrim yok umarım kötü durmaz... artık yarın deniycem.
bu arada optima colorun üretimi durmuşbilmiyorumkismile

optima colorın üretimi durdu epeydiryok ama bazı lens sitelerinde hala satılıyor
belkide stok yapmıslardır :S light greeni merak ediyorum
resimlerini ekle bizde görelim ama
yerimseniben

Selam arkadaşlar ben de Sophistic yeşillerden aldım geçenlerde ama takamıyorum çünkü çok dikkat çekiyor. normal gözlerim koyu kahverengi, lensler çok da belli olmuyor hatta umduğumdan daha da güzel çıktı ama dediğim gibi acayip dikkat çekiyor güzel durduğu için bir bakan bir daha bakıyor o yüzden genelde iş ve aile çevresinde değil de dışarıda mesela alışveriş merkezine gidiceğim zaman takıyorum.

bir de benimle beraber bir arkadaşım aldı aynı markadan farklı renk fakat lenslerden bi tanesi gözüne battı yani lens kusurlu çıktı aldığı optiğin bir hatası yok sophistic'e geri gönderdiler fakat üretim hatası değil diye tekrar yolladılar tekrar denedi arkadaşım yine battı yaklaşık 1 aydır bi ton para verdiği lenslerine kavuşamadı lens optikçi ve sophistic arasında mekik dokuyor.

optima colorın üretimi durdu epeydiryok ama bazı lens sitelerinde hala satılıyor
belkide stok yapmıslardır :S light greeni merak ediyorum
resimlerini ekle bizde görelim ama
yerimseniben

fotograf eklemeye çalıştım ama olmadı :1no2:msj sayımın 100 olması gerekiyo sanırım :sm_confused:

kızlar hiç kimse gözlerinin lens olduğunun anlaşılmasını istemez o yüzden elegance lenslerden uzak durun freshlook tercih edin özellikle saf ela rengi çok doğal ben kullanıyorum tam 3 yıl oldu bugüne kadar kimse lens mi diye sormadı denemenizde fayda var

okypete canm iletni okurken yarıldım gülmekten yardın beni 2 dk dakkada :) haklısın aslında. solotica topaz kullanıyorum 1 senedir.memnunum ama mavi bi renk arıyorum o yüzden bulduğum her maviye atlıyorumm:)tabi gözlerimde orta kahve azullar nasıl durur merak ediyorum.sende lensler hakikaten çok güzel duruo göz rengin bal rengi galiba.

Arkadaşlar bişey soracağım,
ben numaralı şeffaf lens kullanıyorum.Benimkiler aylık olandan.1 ay doldu ve artık yeni çiftiyle değiştirmem gerekiyor ama gözümde herhangi bir anormallik yok.Yani zamanını geçirmeden atmalımıyım,biraz daha kullanmamın sakıncası olur mu?Bilgi verirseniz çok sevinirim........

Benim kaç ay olduğunu unutup 1.5 -2 ay kullandığım hatta geçirdiğim bile olduopuyorumnanaktan
lenslerde eğer yıpranma yırtılma yada taktığında gözünde batma gibi anormallikler olmadığı sürece geçirsen de sorun olmazolumunekankayizsmile

cnm ben de bir aydan cok kullaniorm. hep geciriorm sahsen :)) rahatsizlik vermeye basladiginda deistiriorm. doktorun ozellikle bise demediyse biraz gecirmen de sorun olmaz sanirm. yani en azindan ben de olmuor. 2 ay hatta 3 aya kdr kullandigim oluor :) ama yannis da yonlendirmek istemem seni sonra gozunde herhangi bi sorun olmasin :s aldigin optikle ya da doktorunla konus istersen gene de :)

Ooo bayağı geciktiriyorsun.Zaten 1 ayı geçirdiğim için gece uyumadan çıkarıyorum ama daha herhangi bir rahatsızlığım yok.Biraz geciktirsem bişey olmaz herhalde.Optiğe sorsam sakıncalı der kesin.

Şuan da bir sorun yok ama ben en çok mikrop kapar mı falan diye meraklanıyordum.

Ooo bayağı geciktiriyorsun.Zaten 1 ayı geçirdiğim için gece uyumadan çıkarıyorum ama daha herhangi bir rahatsızlığım yok.Biraz geciktirsem bişey olmaz herhalde.Optiğe sorsam sakıncalı der kesin.

:) cnm ben her gece cikariorm bi de. ama sanirim seninkiler gece cikarmana gerk olmayanlardan. benm lensler normal aylik lenslerden. ben her gece kesin cikariorm o yuzden. ya yannis hatirlamiorsam ben aldigim yere sormustum zamaninda zaten onnar kendileri demisti bana sanki lensi iyi ve temiz kullanirsan cizmezsen bir aydan cok kullanabilirsiniz die hatta 3 aya kadar bile olur gibi bise demislerdi. (gecmis zaman hafizam yaniltio olabilir) uzun zmndir kullaniorm lens bunu ilk zmnlar alirken sormustum 10 yili gecti yani :)

Hımm ben daha 1 aydır lens kullanıyorum.Gece çıkarmıyorum.Aldığım yerde 2 haftada bir çıkar dediler ama ben 3-4 günde bir çıkarıyorum.Çok memnunum lenslerimden.Taktığım günden beri hiç sorun yaşamadım,inşallah böyle devam eder.Keşke daha önce başlasaymışım lens kullanmaya....

hayirli olsun cnm. temiz kullandiktan sonra bir sorun olmaz merak etme. ben yillardir kullaniorm sukur hic bi sorun olmadi :)

adoRe Léns kuLlanAn vaR mı ?

Ben 1 ay önce aldım.Çok doğal bi lens.Yanlız orta boşluğu bana biraz geniş geldi.Özellikle mavide hiç hoş durmuyor.Başka renkleri düşünüyorsan tavsiye ederim.Orta boşluğu senin için önemli değilse dene derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…