Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

gunesimm..yeşillik hiçmi belli olmuyo?? sırf ela gibimi duruo..kafam karıştı şimdi yaa...

bende durmadı ela gıbı durdu net bır yesıl degıl yanı senın goz rengın ne acıksa belkı sende daha acık durabılır benımkıler k. kahve

Son düzenleme:

morrison ben net bır yesıl ıstıyorum gıallo hemen hemen aynı renktı begenmedım tam yesıl olsun ıstıyorum zumrut yesılı cıkmış o nasıl acaba kullanınız varmı aranızda?

Zümrüt yeşili de baya belirgin bir yeşil doğal durur mu emin değilim çimen rengi gibi çünkü. Net bir yeşil istiyorsan sokotica esmeraldayı araştırabilirsin. Berry kullanıyordu çok yakışıyordu ona.

ben bugün pure hazel aldım..
pupillanın çevresi çok açık sarı ve etrafı yemyeşil ..gözlerim koyu kahve hiç doğal durmadı
ayrıca ben açık kahve- bal gbi istiyodum
lens eladan çok yeşil gibi durdu
ayrıca gözlerimi başımı çok ağrıttı
beğenmedim

şubatta solotica charme mel aldım kızlar ama istediğim tonu yakalayamadım yine ilgilenen olursa bana özel mesaj atabilir

burda gozlerındekı elegance baby blue mu...tam ıstedugım mavı canlı..rahatmıydı elegancelar.. solotıca kadar rahatmı.....

bausch lomb optima color haresiz gri.ama fotodaki gibi damarsız gorunmuyor oldukça damarlı bır lens.

bausch&lomb sa kaçın kızlar yaa!!! çok rahatsız bir lens ben kullandım ve çok belli oluyor çoook yapay duruyor...

cok eskiden mavisini kullaniorm b&l gozumde tahris yapiordu bazen takamiordum bile cok bombeli bi lens arkadaslar beni mahvediodu valla. sonra sofistik kullanmaya basladim rahat ettim. :) bazi gozlerde b&l cok kayma yapio bombeli oldugundan sanirim. o yuzden baska marka deneyin derim kizlar.

herkese merhaba 700 küsür sayfasının 4de 3.5'unu okuduktan sonra yazmaya karar verdim:lepi:
yaklaşık 7 senedir numaralı kontak lens kullanıyorum ve 2 senedir de numaralı renkli lens kullanmaya başladım.
şimdiye kadar fresh look ve baush&lomb kullandım.
koyu yeşile kaçan ela göz rengim var ama nasıl olsa numaralı lens kullandığım için oldu olcak renkli olsun diyorum:1rolleyes:
ilk zamanlar fresh looktan memnundum ama 1 ay geçtikten sonra ortadan küçük delinmeler ve yırtıklar oluşmaya başlıyodu çapıda bana uygun değildi optikçi her ne kadar bunlar standart her göze uyuyo desede...
8.70 çapım var ve bana en uygun lens baush&lomb şimdi dark green kullanıyorum ama süresi dolmak üzere kayıp kayıp kendini belli etmeye başladı:1rolleyes:
farklı bi yeşil almak istiyorum sizce en güzeli ve doğal hangisi :kedi:

bu arada renk körüyüm mafoldumben renkleri belirgin olarak seçemiyorum b&l dark green kullanıyorum ama daha açık bi yeşil istiyorum Green ocean ve light green arasında kaldım hatta amazonda olabilir çünkü hepsini aynı renk görüyorum bilmiyorumkismile
sizce hangisi daha güzel :kedi:

natural look ile optima color arasındaki farkı anlayamadım adamda anlatamadı bi türlü birinde numaralı diğerinde numara yok dedi netten baktım biri hareli biri haresiz diyo kafam karıştı iyice lütfen yardım edin yarın sipariş vermem lazım şuan kullandığım lens çok fazla rahatsız etmeye başladı

Son düzenleme:
baddem canm yaaa bu eleganslarda çok güzel duruo tam istediğim mavi :) peki damarlanma varmı bunda şeker:)?

canım ben bahsettiğin lenslerin ikisini de bilmiyroum o yüzden yardımcı olamıyorum yardımcı olmak isterdim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…