Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ben 1 ay önce aldım.Çok doğal bi lens.Yanlız orta boşluğu bana biraz geniş geldi.Özellikle mavide hiç hoş durmuyor.Başka renkleri düşünüyorsan tavsiye ederim.Orta boşluğu senin için önemli değilse dene derim.

cnmm şu adorelerin yeni serisimi aldığın ..
bi foto ekleyebilirmisin çok merak ediyorum bunları ya ..
nette youtube de falan çok hoş görünüyorlar ..a.s.

kızlar bişey sorcaktım ben seffaf lens almak istiyorum gözlükler bazen bunaltıyor
direk gidip optikcidenmi alıyosunuz numaralı lensleri yoksa drmi yazdırmanız lazım
bide hangi marka daha iyi 1,5 ay kullanıyorum falan demişsiniz bende uzun kullanıyım istiyorum
birde fiyatları nasıl???

bnm qözlerm koyu kahve adore lensin qrisini dşünüyorum fakt tonuna karar veremedim.. çok açık durmasını istemiyorum ztn kendm esmerim bazıları çok açık qri oluyo o tarz istemiyorum

cnmm şu adorelerin yeni serisimi aldığın ..
bi foto ekleyebilirmisin çok merak ediyorum bunları ya ..
nette youtube de falan çok hoş görünüyorlar ..a.s.

Aldığım yer yeni seri dedi ama yeni seri değil.Profilime ekliyorum canım ordan bakarsın.

kızım yıllık numaralı renkli lens kullanıyor, ama gözünde yeni aldıgı zmanlar bir yanma batma oluyor ölçüyle ilgili bir problemmi war anlamıyoruz ve bu son 1 yıldır böyle 5 yıldır kullanıyor?

arkadaşlar ben normalde numaralı şeffaf lens kullanıyorum. gözlerim koyu kahve . ben siyah lens almak istiyorum fakat geniş olmasını istiyorm yani renkli kısmın işte bildiğiniz bir marka varmı tabi doğal durmasıda önemli

hepinize teşekkürler şekerler
emek veriyorsunuz,resim yüklüyorsunuz,kafa patlatıp yorum yapıyorsunuz :teşekkürler
ben şeffaf lensleri daha çok seviyorum.opak olanlar ben lensim diye bağırıyor.
o yüzden naturel colors istiyorum.
sanırım verdeyi alacağım.
resmi olan var mı ya da bu rengi kullanan.umarım çok şey istemedim.
her şey gönlünüzce olsun

aynen canm çok çok katılıyorum ve çok teşekkürler hakkatten hiç üşenmeden resimlerinizi koyup yorumlar yapıp bilgi verim tavsiyelerinizi sunuyorsunuz çok çok teşekkürler öncelikle

ben normalde 5 numara miyopum ve uzun zamandır şeffaf lens takıyorum ama renkli lens de takmak istiyorum artık :)
bende Solotica Natural Colors ' u tercih edicem diğerleri hiç doğal durmadığı gibi kişinin albenisinide yapaylığıyla söndürüyo bence ben hiç hoşlanmıyorum abartılılarından
bende yeşile takıntısı olanlardan olduğum için verde veya diğer açık yeşilleri düşünüyorum mel ve mel gibi olanları :)
Solotica Natural Colors'un verde sini kullananlar var mı acaba? a.s.

senağlama
arkadaşlar aranıza yeni katldım bende ilk tecrübemi frehs look la yaşadım ve aldıkdan bir hafta sonra lensi yırttım mavi hareli kullanmıştım rengi bana çok yakışmıştı sonra elegance hareli yeşil aldım 3 aylık kullandım pek memnun kalmadım lens cok sert ve bir zaman sonra gözlerimde ağrı yapıyordu gözümde lens oldugu her halinden belliydi şimdi lens almayı düşünüorum ama karar veremiorum bazı marka lenslerin testerları yok malesef sizler ne önerirsiniz ? doğal olsun istiorum gözümde pörtlemesin :1shok: sert lensi daha kolay takabiliorum ama tam fikir sahibi değilim ne önerirsiniz????

Eklentiler

• $0-0437.jpg
    $0-0437.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 43
Son düzenleme:
Ben 1 ay önce aldım.Çok doğal bi lens.Yanlız orta boşluğu bana biraz geniş geldi.Özellikle mavide hiç hoş durmuyor.Başka renkleri düşünüyorsan tavsiye ederim.Orta boşluğu senin için önemli değilse dene derim.

rotin canm profiline baktım adoreler yakışmış sana valla damarlanma yoktu diğilmi adorelerde:) rahatlık açısından nasıl memnunmusun peki:1rolleyes:

Slm kızlar ben de freshlook marka lenslerin mavisini ve yeşilini kullanmıştım. Ancak gözlerim bal rengi olduğu için kenarlarından belli etti. Yeşil de sadece parlak görünmesini sağlamıştı. Yani pek belli değildi. Sizce nasıl bir renk tercih etmeliyim? hareli mi yoksa haresiz mi almalıyım. Turkuaz belli eder mi gözlerimin ana rengini acaba off kararsız kaldım:uhm:

Kızlar, merhaba, ben de yeni katıldım aranıza, söhpetlerinizi okudum, çok hoşuma gitti, ben de ilk kez 1 ay önce Aryan markalı lens aldım, koyu gri ve gözümde sürekli kayıyor, lensin kalitesinin düşük olduğundan diye düşündüm önce, ama ablam da aynısından kullanıyor ve onun gözünde hiç kaymıyor. Göz yapısıyla alakalıdır diye düşünüyorum artık. Ve alırken lensimin 2 yıllık olduğunu söylediler ve bakımı için aryan markalı dezenfektanını verdiler üstüne hediye. acaba sadece onunla yeterli bakımını sağlaya bilecekmiyim?Bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum. boshayallersmile

rotin canm profiline baktım adoreler yakışmış sana valla damarlanma yoktu diğilmi adorelerde:) rahatlık açısından nasıl memnunmusun peki:1rolleyes:

Evet canım damar denen hiç bir şey yok,bi o kadar da doğal ve rahat.Yanlız bana orta boşluğu geniş geldi.Benim lensim mavi olduğu için çok sırıtıyor.Bu yüzden ben takamıyorum ama diğer renklerde sarı ve yeşilde böyle bir sıkıntı yok.Ben bunlarıda denemiştim çok fazla göz rengimi değiştirmediği için almamıştım.Sende çok fazla bir değişikli istemiyorsan yeşil ve sarısını deneyebilirsin çok doğal bir lens...:teytey:

Kızlar, merhaba, ben de yeni katıldım aranıza, söhpetlerinizi okudum, çok hoşuma gitti, ben de ilk kez 1 ay önce Aryan markalı lens aldım, koyu gri ve gözümde sürekli kayıyor, lensin kalitesinin düşük olduğundan diye düşündüm önce, ama ablam da aynısından kullanıyor ve onun gözünde hiç kaymıyor. Göz yapısıyla alakalıdır diye düşünüyorum artık. Ve alırken lensimin 2 yıllık olduğunu söylediler ve bakımı için aryan markalı dezenfektanını verdiler üstüne hediye. acaba sadece onunla yeterli bakımını sağlaya bilecekmiyim?Bilgili arkadaşların önerilerini bekliyorum. boshayallersmile

Hoşgeldiiiiin,yanlız bu konuda sana yardımcı olamıyacam:çok üzgünüm:hatta ben bu lens markasını da ilk defa duyuyorum.:uhm:eminin bilenler sana yardımcı olur.CADIARZU

merhaba arkdaşlar bende bu konu başlığında ilk defa yazıyorum ama yazıdklarınzın bir çoğunu okudum. gözlerim koyu kahve ben iddalı renkler istemiyorm daha ziyade kendi göz rengimi 1-2 ton açabilecek bir lens istiyorum. adore hazel in videosunu izledim istediğim gibiydi. ama rengini ne kadar açar bilemiyorum aranızda hazel kullanan var mı bana yardımcı olabilirmisinz?????

Hoşgeldiiiiin,yanlız bu konuda sana yardımcı olamıyacam:çok üzgünüm:hatta ben bu lens markasını da ilk defa duyuyorum.:uhm:eminin bilenler sana yardımcı olur.CADIARZU

a.sHoşbulduk. aldıktan sonra nette araştırdım, çin malı, 2 yıllık olması beni şüphelendiriyor, ve hakikaten 2 yıllıksa bakımı da ona göre olmalı. Hiç bir bilgi vermediler. uff deliricem, burdaki kızlara baktım, en çok beğendiğim Solotica naturals çok doğal duruyor. yıllıklarının fiyatı ne kadardır acaba?

X