Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Bilmiyorum ne kadara aldığını ama bence o lensi boşver,hiç 2 yıllık lens duymadım çok uzun bir sürelmaz:

Şu anda en gözde,en tutulan,en doğal lens SOLOTİCA
Solotica yıllık bunun aylıkları yok.3 seriden oluşuyor.Brezilyadan geliyor.İstersen diğer konuya bak orada daha çok bilgi sahibi olursun.

Sağol canım, teşekkürler. araştırıcam bakalım, ama yine iyi gri rengi denemiş oldum, koyu gri, çok yakışıyor, hem fazla belli olmasın istiyordum, reng istediğim gibi. şimdilik idare edicem, yeni daha iyisini uygun fiyata bulana kadar:)kaydirigubbakcemile2

Selam herkese, lens kullanmaya yeni başladım. Şimdi taktım ilk defa. Etrafı biraz bulanık görüyorum hafif bi beyazlık var sanki görüş alanımda. Bu ilk seferde olduğu için mi yoksa ben mi bir hata yaptım. Hijyen kurallarına da uydum halbuki.

Not: Freshlook hareli yeşili gözü koyu kahve olup açık renk olsun isteyenlere tavsiye etmiyorum. Fazla açmıyor rengi.

Üzgün olarak şunu söylemeliyimki bu marka hep böyle yapıo bende aldım bir hafta kullanamadım batma ve bulanıklık yaratıyor o batma hiç geçmiyordu sonra elegance aldım rahata kavuştum lensimin süresi doldu bende iyi bir şey almak istiyorum ama tester bulamadıgımdan dolayı beklemedeyim

aynen katiliorm bir suru marka denedim freshlook daki batma kayma rahatsizlik ve bulaniklik hicbirinde yasamadim. herkesin gozune olmuor sanirim ama cok rahat kullanan arkadaslar var. dier markalarda hic sorun yasamazken bu markada yasadim bir gun bile disari takamadim. hareli gri almistim zaten pek de bir renk deisikligi yapmadi gozumde ki gozum de koyu kahve deil. belki de harelilerinde boole bi sorun var ama tecrubemi paylasiyim dedim. bilmiyorumkismile

b&lomb optima colours keşke üretimden kaldırılmasamış ben şimdi b&l mavi ile elegance mavi arasında kararsız kaldım foto olan koysun lütfen

bu b&l aqua çok güzel görünüyor kullanan ve memnun kalan var mı bu mu
yoksa green ocean mı daha iyi sizce? elegance 'tan vazgeçtim

İyi bari sorun bende değil demekki.. Ha bir de unutmadan bende acayip göz kuruluğu yaptı sürekli gözlerimi kırpıştırarak nemlendirmek zorunda kaldım.

İyi bari sorun bende değil demekki.. Ha bir de unutmadan bende acayip göz kuruluğu yaptı sürekli gözlerimi kırpıştırarak nemlendirmek zorunda kaldım.

aynen cnm bende de ayni seyi yapior ama dier markalarda oole olmuor. yani normalde yeni lens takinca hafif bir kayma kuruluk olabilior ama bikac gun icinde lens goze alisior ve oturuor ama freshlook ile o kdr bugulu goruordum ki ve plastik gibi gozumde hissettim kupkuru oldu gozlerim takamadim biraz durdu sonra dayanamadim cikardim oole 2 kutu duruor evde yani asla takmam. zaten renk de deistirmio

Arkadaşlar şiddetle freshlook almamanızı tavsiye ediorum
bende alamadım halen karar veremiorum tester sorunu yaşıorum tavsiyelerinizi bekliyorum
benim lensim çok rahat rengide güzel kaliteli gidin gönül rahatlığıyla alın kullanın diyen varsa bana hızlı yanıt yazssın lütfennn :asigim:

cnm benm kullanip rahat ettigim maarkalar sophistic ve solotica. sophistic i optiklerde deneyebiliorsun. ama soloticalari kesinlikle deneme sansin yok netten siparis ediorsun topikler var bu konuda. soloticalar daha doal bence. boshayallersmile

CADIARZU Canım sen hangisini kullanıyorsun ?

cnm bana mi sordun emin olamadim. eger bana ise ben suan solotica kullaniorm. baya rahat bir lens. rengi de hos kullandigim en doal lens diyebilirm. forumda aratirsan topikler var. ben de kisa bir sure once kesfettim aldim bir tane :)

cnm bana mi sordun emin olamadim. eger bana ise ben suan solotica kullaniorm. baya rahat bir lens. rengi de hos kullandigim en doal lens diyebilirm. forumda aratirsan topikler var. ben de kisa bir sure once kesfettim aldim bir tane :)

Canım sen solotica nin hangi rengini aldın? Ben şuan sophistic kullanıyorum rengim de yeşil. Solotica denemek istiyorum, resimlere bakarak esmeralda rengini çok beğendim. Ancak Türkiye'de olmadığından, deneme şansım yok ve denemeden almaya da çekiniyorum açıkcası. Senin kullandığın renk, varsa resmin, ne kadar memnun olduğun vs. bilgi verir misin biraz?:1hug:

cnm ben de sophistic yesil kullaniordum :) gri ve mavisini de kullandim. su an solotica hidrocor ice kullaniorm. albumum de resimler var. talep gonderdim istersen bakabilirsin. bir de solotica ile ilgili topik var aslinda orada cok fazla foto var. bende sadece bir rengi var. dier renkleri icin fikir olur topik. ben de denemeden aldim biraz sansa kalior nasil duracai goz tabanina gore renkleri de deisior kisiden kisiye azcik. ama biraz arastirip fotolara bakip karar verebilirsin. ben cok memnunum gun isiginda bile kendi gozum sandilar valla sempatiksalakcinni

bakırköydeymiş adam sinema filmlerine falan lens yapıyomuş goranın falan lenslerini yapmış iyi olabilir telefonu adresi falan aldım:) ama ben izmirdeyim

Lal, bahsettiğin yerin telefon ve adresini bizimle de paylaşır mısın canım?
Bir de sen bu mesajı atalı epey zaman olmuş, aldın mı oradan lens? Daha doğrusu yaptırdın mı?:içelim:

Bambammm çok teşekkürler canım hızlı cevap için (=
Baktım şimdi albümüne, sen de çok güzelsin, lenslerin de canım (=
Ama benim göz rengim seninkinden daha farklı, cor ice'ın bende böyle duracağını sanmıyorum..
Aslında istediğim renk, kalitesini hiç beğenmemekle birlikte B&L un green ocean yani okyanus mavisi. Yeşille mavi arası bir renk. Renk olarak harika, Acaba bu rengin solotica daki karşılığı tam olarak nedir?
Soloticanın hem kendi sitesinde, hem de KK'ndeki ilgili topiklerdeki hemen hemen bütün resimleri inceledim. Denemeden karar vermek çok zor )=

cnm benm cok tesekkur ederim :1hug: ben de cok yeniyim soloticaya aslinda forumda arkadaslara da sorarsan daha ii yonlendirebilirler belki seni. sen daha belirgin renk deisikligi istiorsan topazio ya da quartzo olabilir belki. haklisin secim yapmak cok kolay deil bilmiyorumkismile kendi goz tabanin ne renk?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…