Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

burcu sence bana mavi olmuşmu.ben kendime yeşili daha çok yakıştırıyorum.

Berry ben merak ettmim tanita mavilerin sendeki duruşunu ama göremiyorum albümlerini canım. Herkese açık değil sanırım profilin.

Merhaba rainbow elite line gri mi fanatsy line gri mi yoksa light perla falan m siyah gözlerde çok açık mavi olarak durabilir ? Bir de ızmir de rainbow satan hangi optikçiler var bulamıyorum da teşekküürler

Merhaba rainbow elite line gri mi fanatsy line gri mi yoksa light perla falan m siyah gözlerde çok açık mavi olarak durabilir ? Bir de İzmir de rainbow satan hangi optikçiler var bulamıyorum da teşekküürler

Fantasy Line gri'yi bilemiyorum ama Elite Line Perla çok çok açık beyaza yakın bir gri gibi duruyor. Tanita Tikaram gri var bende, rainbow perla ile hemen hemen aynı yapı olarak. Albümümde fotoğrafları var fikir edinmek isterseniz bakın.

buda benim freshlook gri lensim severek kullanıyorum.kendi göz rengim kahverengi
sharegraphix.com/images/23100_4670_tn.jpg başına w ları koyuverin görmek için lütfen

lensi ilk takarken solusyonda bekletmeye gerek varmi// paketi acip direk takicakmiyim/////

zaten kendi solüsyonunda olduğu için paketi açıp direk takabilirsin canım bu arada umarım foto koyarsın merak ederim :) (senin için albümüme amazon sky bluenun çok çok yakın çekimini koymuştum)

bugunmu koydun// tesekkur edrim//// ben amazo alcaktim ama ikna etti beni aldigim yer// fiati da daha uygun

bosh lomb green ocean taktim // az once cikardim// gozlerimde batma kasinma bulanik gorme oldu;;;; daha once de 2 kere lens aldim hers seferinde bu sikayetler oldu farkli markalarda da/// siz nasil rahat ediosunuz lensle//ajda pekkan seren serengil surekli lens takiyo mesela,,,, nasil dayaniyolar anlamiorm,,,,,,, cap olarak 2 secenek vardi ben standart olani aldim.. acaba buyuk olnanimi amaliyim bu yuzden olabilirmi bu sorunlar

Arkadaşlar rainbow lensler 1 kutuda 1 adet mi satılıyor..Yani iki kutu mu sipariş vermeliyiz..İnternet sitelerindeki fiyatlar bir tane için mi geçerli...

Her insanın gözü lens kullanmaya müsait olmayabiliyor. Farklı markalarda da aynı sorunu yaşadıysanız bir göz doktoruna danışmanızda fayda var. Gözünüz lens kullanmaya müsait ise de alerjik bir durmunuz olabilir belki bu yüzden batma yapıyordur. En doğrusunu göz doktoru söyleyecektir.

Arkadaşlar rainbow lensler 1 kutuda 1 adet mi satılıyor..Yani iki kutu mu sipariş vermeliyiz..İnternet sitelerindeki fiyatlar bir tane için mi geçerli...

Rainbow lensler bir şişe içersinde bir adet lens olarak satılıyor. Bir çift lens için iki şişe almanız gerek.

Numaralı şeffaf lens kullanıyorum.4 gündür falan..Her banyoda çıkarmam mı gerekiyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…