Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tugba o zaman neden direk brezilyadan siparis vermiyosun cnm öylede daha uygun bi fiyata alman mümkün... ben öyle yaptim ve hic sorun olmadi.

yaa belki güleceksiniz ama .. çook uzak yaa =)=) bi sorun çıkarsa diye flamingonun lensinde olduğu gibi .. geride yollanamazsa hatalı falan gelirse diyee korkuyorum ben aslında =)

yani sanada güven vermedi galiba berrycim .. bekleyelim o zaman alışveriş yapan lar olduğunda yorumlara bakarız =)

alıp hatalı gelen duymadım valla canım.yinede adamla bir mailleşelim gerçekmi değilmi?soralım ben mail atıcam bakalım

tubis bende bi sorun cikmadi ama bu baskasinda da cikmiycak anlamina gelmiyo tabi.. Ben paypal la ödemimi yaptim ve direk takip linki istedim ve paketimi brezilyadan almanyaya kadar takip ettim cnm... asagi yukari 15 gün icinde geldi sag salim.

tubişim ya bişey sorucaktım sana sende hidrocor ocre fotoları varmı varsa msnden gönderirmisin mümkünmü acaba

hidrocor ocre çok açık renk diyorlar dı alanlar hiç memnun kalmamış.cor serisi gözü en çok açan seri

hidrocor serisini ben hic begenmiyorum, soloticada en yapay görünen seri cor serisi

resimi eklemyi unutmusum

Eklentiler

• $topazio2.jpg
    $topazio2.jpg
    11,5 KB · Görüntüleme: 76
resimi eklemyi unutmusum
Bİzim forumda kimsede bu renk olmuyor hep yeşilleniyor gerçi ben yeşil maviye bayılırım.ama net mavisi çok güzel sanırım bende topazio alıcam seninki :teytey: gelsin sonra akitra ben tubiş de soloticalanıcaz:lepi:

bakin kizlar bu lensler de cok dogal geldi bana

Eklentiler

• $haifa-wehbe-WAICON-blue.jpg
    $haifa-wehbe-WAICON-blue.jpg
    6,7 KB · Görüntüleme: 81
  • $haifa-wehbe-WAICON-hazel.jpg
    $haifa-wehbe-WAICON-hazel.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 65
  • $waicon-hazel.jpg
    $waicon-hazel.jpg
    6,4 KB · Görüntüleme: 53
  • $WearWaicon_Hazel.jpg
    $WearWaicon_Hazel.jpg
    16,6 KB · Görüntüleme: 60
  • $lenssiz.jpg
    $lenssiz.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 57
Bİzim forumda kimsede bu renk olmuyor hep yeşilleniyor gerçi ben yeşil maviye bayılırım.ama net mavisi çok güzel sanırım bende topazio alıcam seninki :teytey: gelsin sonra akitra ben tubiş de soloticalanıcaz:lepi:

insallahhhh :sm_cool:

X