Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Koyarım canım =) Bu göz rengini solotica topazio veriyor,,çok da güzel=) Okypte nickli üyenin göz rengi böyle,,o kullanıyor çok güzel duruyor valla =)

Koyarım canım =) Bu göz rengini solotica topazio veriyor,,çok da güzel=) Okypte nickli üyenin göz rengi böyle,,o kullanıyor çok güzel duruyor valla =)

okypte'nin lenslerinin bir numaralı hayranıyım zatenopuyorumnanaktan
bir insanda bukadar güzel ve doğal duran lensler:nazar::nazar::nazar:
Allah nazarlardan korusun arkadaşımı:nazar::nazar::nazar:

evet bnde gördüm süperrr!!.....lensten lense çok fark ediyo yaa gönl ister solotica almak ama naplm öğrencilk hayatı maddi durumlar işte :kedi:

okypete'ninkinden solitica topazio düşünüyorum:asigim:
çok doğal duruyor,zaten lens alma düşüncesi okypetenin lenslerini gördüktensonra oldu bendeopuyorumnanaktan

ya koyu renk gözlü olp amazon colors yeşil kullananlar vrsaa bişilrr yazsnnlr.. yda nasl durcğı hakknda bi fikr verirmsnz ltfnnn

kızlar bende solotica almak istiorum grafite nasıl sizce.solotica nın mavileri ii deil yazmıslar buraya ama:S

grafiteyi kullanmadım bilemem ama topazio çok güzel

Topaziolarım geldii :)

Resimler gün ışığıında makro çekimdir hepsi :)

89481148.jpg

19644272.jpg

30944350.jpg

12779849.jpg

62657474.jpg

45441590.jpg

17227905.jpg

canım güzel durmuş topaziolar ama sende de bendeki gibi kayma olmuş
büyük gelmiş sanırım
bende aynı sorunu yaşadım topaziolarda maalesef

canım güzel durmuş topaziolar ama sende de bendeki gibi kayma olmuş
büyük gelmiş sanırım
bende aynı sorunu yaşadım topaziolarda maalesef

teşekkr ederim.evet kaydı ama lensleri değiştirdim sonra sağdakini sola soldakini sağa taktım sanırım bi gözümün bc si daha büyük tam oturdu :kedi:

jodilyn ben topazio begenmiordum aslında cunku genelde öle bi goz rengi gormediim için dogal olmıycagını dusundum.ama senin gozlerinde cok guzel durmus.yakın cekimlerde nokta nokta gozukuyor ama bunlar yakından baktıındada anlasılmıor demi.nerden sipariş ettin bn gg den sipariş etmeyi dusunuyorum 175 ytl dior sence pahalımı bu.

O kadar çok sayfa var ki okumaya kalksam kaç hafta sürer bilmiyorum...
Ama eminim ki burda lens konusunda ustalaşmış kişiler var:)))
Daha öncede B&L blue kullandığımı yazmıştım buraya hiçç memnum değilim ki zaten sayılıdır taktığım şimdi kenarda duruyor öyle... o lenseleride aldığım aklıma şaşıyorum ya neyse... :)
Şimdi demek istediğim bi süredir aklımda yine lens almak... Ama busefer öyle hemen karar vermek istemiyorum uzun bi vadeye yayıcam ve bu süre içinde karar verene kadar kendime en uygun lensi seçmeye çalışıcam:) Tabi sizin sayenizde..
Bi süre önce livcim senle konuşmuştuk 3 tane marka ve renk önermiştin bana ben onları bi kağıda yazdım ama kağıdı bulamıyorum...
Uygun olduğun zamanda eklermisin yine tatlım...
Birde okypetenin lenslerinin beğenildiğini okumuştum açıkçası onlarıda merak ettim sendende rica etsem sende eklermisin ... ?

jodilyn ben topazio begenmiordum aslında cunku genelde öle bi goz rengi gormediim için dogal olmıycagını dusundum.ama senin gozlerinde cok guzel durmus.yakın cekimlerde nokta nokta gozukuyor ama bunlar yakından baktıındada anlasılmıor demi.nerden sipariş ettin bn gg den sipariş etmeyi dusunuyorum 175 ytl dior sence pahalımı bu.

noktalar sadece yakın çekimde gözüküyor normalde belli olmuyo ben oticabellucci den sipariş verdim 150tl ye geldi western unionla .paypalla ödeseydim 125 falan gelirdi ama gg de fiyatlar uçuk biraz bence

bnm ingilizcem var sadece oyuzden siteyi çözemedim pek:)yinede saol cnm.gg den sipariş etcm mecbur.neyse okadarda fark yokmus.bnm gozlerim aslında yesil ama belli olmuyo hiç.kahverengi gibi gozukuyo.şöle berenin gozleri gibi yesil gri arası bişey olsa süper olurdu.sizce koyu yesil goze ocre mi yoksa melle mi öle bi renk olusur:S

X