Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kızlar ben bir sitede gözlerime lens yaptım sizce hangi renk yakışmış ayrıca sitedeki gibi eklediğim lensin numarası ve markası yazıyor aynısını alsam burdaki rengi verirmi sizceCADIARZU

12.jpg

senin gözlerin cok güzeeeeel hiç gerek yok cnm,sen bilirsin tabi ama a.s

kedi mavi çok güzl olmşş..................bnde amazon colors yeşl almya karar verdm gözlerm koyu kahve inş güzl olr

kızlar ben bir sitede gözlerime lens yaptım sizce hangi renk yakışmış ayrıca sitedeki gibi eklediğim lensin numarası ve markası yazıyor aynısını alsam burdaki rengi verirmi sizceCADIARZU

12.jpg

senin gözlerin zaten çok güzel,lense ihtiyacın yok zaten cnmopuyorumnanaktan

kıvılcım bitanem zahmet olmazsa gerçekten görmek istiyorum zar zor aldın biliorum değdiğini görmek istiorum o zahmetlerine:)

Kızlar benim birkaç sorum olcak..

Toz kaçtığı zaman falan göz çok mu ağrıyor ve hemen çıkarmak mı zorundayız?
Hani otobüste uyuyakaldım falan diyelim herhangi bir şey olur mu?
Lensle ilgili ne gibi sorunlar olabilir kısacası?

Cevaplarsanız çok sevinirimm :)

Toz kaçtığında hissedersin zaten ayna felan bulur bir şekilde halledersin,,rahatsız etmiyorsa dokunmazsın,,otobüste uyuya kaldığında bişey olmaz ben çok kaldım,,temizliğine dikkat etmen şartıyla sorun yaşamazsın,,ancak gözlerinin alerji gibi bir durumu varsa daha dikkatli olmanı tavsiye ederim a.s.

Teşekkürler cevap için.Okulda sınavdayken falan aniden gözüme bişey girmesinden korkuyorum.O sırada çıkamayacağım için de bir şey olur mu dedim acaba gözüme..

kızlar bişi sorcam..bazı lens solüsyonları lensin rengini deiştiriomuş diolar doğrumudr acaba??

Evet solüsyonlar renkte değişiklik yapıyor bazıları koyulaştırıyor,,bazıları açıyor ancak hangisinin daha iyi etki bıraktığı konusunda tam bilgi sahibi değilim..opti free koyulaştırıyor sanırım,,aquafresh kullandım bir ara o da koyulaştırmıştı hem de bir günde lens rengi daha da koyu oldu.. a.s.

X