Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Ben freshlook kullandım,,amozan kullandım bence freshlooklar daha iyi gibi geldi,,elegance kullandım bir kere bu kadar iğrenç bir lens görmedim,,dayanıksız ve yapay,,adore lens siparişi verdim onları bekliyorum canım şimdi,,Solotica alabilrsin ben daha kullanmadım ama güzel lens gerçekten..

Son düzenleme:
bnde amazon colors yeşil alcam gözlerim koyu kahve siparş verceğim sitedeki admla konstm güzl durur dedi sn ne diosun snce yakışrmı??

bnde adore siparş vercktm ama kredi kartm olmadığı içn alamadım :KK43: adore lensler süper yaaa içmde ukte kaldı senağlama

Tenine,,saçlarına uygunsa yakışır tabiki,,yeşil de en doğal duran renk freshlook colorblends yeşil,,rainbow dark green,,rainbow giallo,,Solotica da mel rengi...bana göre tabi =)

hmm evet bnde freshlook hareli yeşl kullndm güzldii...canm bu adre tenim esmer ama çok deil :)

Hımm benim de öyle esmer - buğday arası ben yakışacağını düşünüyorum,,dene bakalım =)

Açık-koyu kahve arası,,çok farklı durmaz zaten freshlook yeşil de kullanmışsın bu colors olduğu için daha güzel yeşili çıkar ortaya =)

cnm son bi soru sorcam izninle :) snde amazon colors kullanmşsın yeşiln tonu ne renk oluo koyu gözde?

Canım ben yeşilini kullanmadım hazelini kullandım çok açmadı göz rengimi yakındı göz rengime çünkü,,kahve-yeşil geçişi iyi olur uyumlu renkler zaten,,Siyah kalemle eminim çok güzel durcak tabi diğer renk kalemlerle de =)

Yine hazeli sipariş verdim canım..ben radikal değişmler istemiyorum,,bir de koyu renk dursun istiyorum,kendi göz rengim açılıp kapanan bir renk zaten,,,adoreler diğer hazellere nazaran daha koyu etki yapacak gibi geliyor,,beklemedyim bakalım=)

X