Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hangi markanın o peki
bu arada kadın beğenmese gözüne okadar dikkatli bakmazdı canım
demekki dikkatini çekmiş
benimde başıma çok geldi öyle
çok sinir oluyo insan gerçekten ya

freshlookun bir lensiydi o.
evet annemın gercek olan gozlerine bile laf atan bir kadın olmustu,"bu yasta utanmamıs lens takmıs koca kadın" demişti delinin biri :)))) var oyle çatlaklar :)

canım o haresinden değil bence lensin yapısından anlamıştır
freshlook belli ediyor kendini
korkma sen harelerden bence senin göz yapına çok yakışır hareli lens
bana da yolun ortasında bağırömıştı kızın biri
lenslerin güzelmiş diye
çatlak ya dalıcaktım kıza

degişik bir psikoloji bu,bayılıyoruz eleştirmeye.ironik aslında..yakısmasa kimse dönüp yorum yapmaz,hatta rezil ol diye "cok guzel "bile der.yakısınca bangır bangır deşifre edip moral bozmaya calısırlar..
bayılıyoruz kalp kırmaya,kimse kendi ile barışık degil ki...takmamak lazım deger verdigimiz insanlar dısında kimseyi..

canım o haresinden değil bence lensin yapısından anlamıştır
freshlook belli ediyor kendini
korkma sen harelerden bence senin göz yapına çok yakışır hareli lens
bana da yolun ortasında bağırömıştı kızın biri
lenslerin güzelmiş diye
çatlak ya dalıcaktım kıza

cnm bence o kız kıskançlığından çatladığı için öyle bağırmıştır
yakıştığı için çekememiştir seni uyuz kız
boşver takma çatlasın patlasınkaydirigubbakcemile3

cnm bence o kız kıskançlığından çatladığı için öyle bağırmıştır
yakıştığı için çekememiştir seni uyuz kız
boşver takma çatlasın patlasınkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile5
valla kıskanclıktanmıdır bılemem ama densizlik ornegi oldugu kesin be canım opuyorumnanaktan

kedi uzanamadığı ete mındar dermiş örneği çıkmış ortaya canım beğenmeyen insan ilgilenmez.sana yakıştığını gördüğü için yaralaması lazımdı seni öyle üzmüş besbelli

kızlar ya aranızda hiç denemeden sırf siparişle lens alan oldu mu? memnun kalan oldu mu? :) benimki öyle olacak gibi de mirmirmirmir

Ben hiç denemedn aldım tüm lenslerimi çünkü Eskişehirde daha öyle bi yer keşfedemedim:-) Zaten netten siperiş veriyorum çoğunu..ancak memleketegelirsem burdan alıyorum..

siyah saç ve beyaz tende mavi gözü daha çok yakıştırıyorum ben
guartzo sanırım daha çok mavi ağırlıklı topazioya göre
o yüzden o daha çok gider gibi canım

arkadaslar benim bir iki sorum olacak bilen yanitlarsa cok memnun olurum.
ben bazi lens solusyonlarinin lensin rengini koyulastirip acabildigini duymustum. bu ne kadar dogru? hangileri aciyor, kapiyor veya degistirmiyor renkleri bir bilginiz varsa super olur.
bir de ben koyu kahve gozlerimde en dogal duran acik mavi lens ariyorum. en son Illusions'dan deep blue aldim ve gunese bakmadikca mavi gibi durmuyor, bunun soft blue'su hakkinda fikri olan var mi? ya da Diamond Colors, Solotica'nin acik mavileri nasil? Tesekkurler:)
MERHABA YAST 73 soloticanın mavi renklerini sormuşsun natural colours serisinde:topazio rengi soloticanın en çok doğal göz rengini değiştiren tam bir boncuk mavi olan rengidir.Bu diğer soloticalardan apayrı bir renktir ve en koyu renk gözleri bile masmavi yapabilir.Daha sonra diğer maviler:marine,koyu mavi olan azul,bulut mavisi graphite,açık mavi olan ve rainbow marka lensin elit line grisine benzetilen ıce rengidir.Ancak bu saydığım renklerin topaziodan farkı 3 çeşidi vardır.Hıdrocor:yani çevresinde hiç çember olmayan.Hıdrocharm:çevresinde kalın bir çember olan.Natural colours serisi:çevresinde ince bir çember olan serisi yani bu renklerinde kendi içerisinde 3 çeşidi var .Eğer google da solotica lens photo diye yazdırırsan bol bol solotica resmi görebilirsin canım ...

evet bak livde hiç yeşillik yok. gri mavi tam...bende saçımıda koyulttuktan sonra dahada yeşil oldu. su yeşili resmen...

offff kafam karıstı...topazio daha mavi..quartzo daha yeşil yani..
peki bu ikiside cablı tonlar mı?
mel gibi soluk degil sanırım degil mi?

kızlarrrrrrrrr yardımmmmmmmmmmm
hangisi sizceeee

nctopaziobeauti.jpg

39495112bt0.jpg

X