Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

liv neyi gördün cnm diziyimi
orada elanın eski sevgilisi vardı
uzun boylu esmer biçocuk
onun göz rengine dikkat ettinmi
renkliydi ama böyle lacivert gibiydi
çok dikkat çekici değildi ama çok gizemliydi
çok hoştu gerçekten
öyle iddialı bir renk de değil ama çekici
grafite öyle durur mu acaba ?

yok cnm ben jodilyn soyledim gozlerini gordum diye

kıvılcım meraklandırdın beni fot.ı fln varsa koyar mısın ...bu arada benim grafiteler halen türkiyeye girmedi off yani ama topaziolarıma baya alıstım

cnm deminden beri googleden adamın fotolarını arıyorum
ama ismini bilmiyorum ki
zaten diziyide izlemem bugün şans eseri adamı gördüm dizide gözlerine bakmak için izledim
bi şekilde ismini öğrenirsem koyarım cnm

arkadaslar benim bir iki sorum olacak bilen yanitlarsa cok memnun olurum.
ben bazi lens solusyonlarinin lensin rengini koyulastirip acabildigini duymustum. bu ne kadar dogru? hangileri aciyor, kapiyor veya degistirmiyor renkleri bir bilginiz varsa super olur.
bir de ben koyu kahve gozlerimde en dogal duran acik mavi lens ariyorum. en son Illusions'dan deep blue aldim ve gunese bakmadikca mavi gibi durmuyor, bunun soft blue'su hakkinda fikri olan var mi? ya da Diamond Colors, Solotica'nin acik mavileri nasil? Tesekkurler:)

merhaba kızlar bunlarda hidrocor mellerim.
gayet yakından ve gun ısıgında.umarım herkes icin faydalı olur resimler.

40524874.jpg

22755261.jpg

75287622.jpg

aaa çok hoş durmuş daliah. senin gözlerinde bal gibiymiş. kaynaşmış lensle. yeşil ela olmuş. çok doğal. güle güle kullan...

Daliah ilk olarak hidrocor mellerin çok yakışmış tam aradığım renk =) Twilight hayranısın galiba bi sorum olucak orada Edward'n kullandıgı bal rengi lensler var onun gibi lensi hangi markada bulabilirim bi bilgin var mı ?

daliah çok güzel durmuş cnm çok beğendim rengini
işte taban renginin açık olmasının faydaları ya
bende daha açık duracağı kesin
o yüzden de hidrocharme mel alırım alırsam mecburen

Arkadaşlar merhaba. 2 gündür yüzlerce sayfalık lens yorumlarınızı okuyorum, binlerce resme bakıyorum ama tam emin olamadığım için size danışmak istedim. Gözlerim koyu kahverengi ve oldukça iri. Mavi bir lens istiyorum fakat baby blue kadar açık lacivert kadar koyu olsun da istemiyorum. İki marka arasında kaldım sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak, Bausch & Lomb Natural Colors Blue ve Amazon Blue. Daha önce hiç lens kullanmadım, gözlerim alerji yapmaz da kolay kolay. Tecrübelerinize dayanarak, kullanım kolaylığı ve göz rengimi güzelce kapatması açısından bu iki markadan hangisini tercih edersiniz? B&L çok mu damarlı? Cevap verirseniz çok sevinirim çünkü çok arada kaldım ve çok tecrübesizim :eek:

Arkadaşlar merhaba. 2 gündür yüzlerce sayfalık lens yorumlarınızı okuyorum, binlerce resme bakıyorum ama tam emin olamadığım için size danışmak istedim. Gözlerim koyu kahverengi ve oldukça iri. Mavi bir lens istiyorum fakat baby blue kadar açık lacivert kadar koyu olsun da istemiyorum. ıki marka arasında kaldım sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak, Bausch & Lomb Natural Colors Blue ve Amazon Blue. Daha önce hiç lens kullanmadım, gözlerim alerji yapmaz da kolay kolay. Tecrübelerinize dayanarak, kullanım kolaylığı ve göz rengimi güzelce kapatması açısından bu iki markadan hangisini tercih edersiniz? B&L çok mu damarlı? Cevap verirseniz çok sevinirim çünkü çok arada kaldım ve çok tecrübesizim :eek:

evt bausch lomb damarlı ama kişiden kişiye ve lens rengine gore değişiyor bnde b l dan light green kullanıorm bende gri mavi durdu akşamları gri-yeşil oluo akşamları gri baskın ama gün ışığında bildiğin mavi ve bnim ilk tanıstığım insanlar gözlerin çok guzel mavi diolar lens olduğu belli olmuo annem her takısımda çok gusel oldugunu soyluo bnm sna tavsiyem bursadayım bnde 120 tl ye 3çift 3aylık lens alman 120tl en pahalı yerde 100e flnda var bu blombun kampanyası heykelde 120 dediler bnmde gözlerim koyu kahve saçlarım koyu kumral ve kesinlikle light green almanı tavsiye ediorum amazonunda doğal durmadığını soyluor kullanan arkadaşlarım ve bencede doğal değil :eek:lmaz: karar senin bence 3lü light green, green ocean ve blue al (blue harelerinden kurtarır belki) bausch lomb guzel bir marka

Son düzenleme:
daliah çok güzel olmuş valla yeşil gibi durmuş
tesekkur ederim canım,evet neyseli yeşil gibi durdu

güle güle kullan daliah
çok hoş durmuş lenslerin

tesekkuler canım

Daliah ilk olarak hidrocor mellerin çok yakışmış tam aradığım renk =) Twilight hayranısın galiba bi sorum olucak orada Edward'n kullandıgı bal rengi lensler var onun gibi lensi hangi markada bulabilirim bi bilgin var mı ?

evet kesinlikle bir twilighterim :)))))))))))))
ama o cok sarı bir lens..gunluk hayatta garip duymaz mı ?
daliah çok güzel durmuş cnm çok beğendim rengini
işte taban renginin açık olmasının faydaları ya
bende daha açık duracağı kesin
o yüzden de hidrocharme mel alırım alırsam mecburen

ben harelerden cok korkuyorum canım o yuzden hıdrocor aldım

canım niye korkuyorsun harelerden:)
sana haresizde çok güzel durmuş ama
benim giallolarda haresizde ve gözümü olduğundan küçük gösteriyordu
o yüzden kullanmıyorum haresiz
ama hidrocharme serisinin haresinden bende korkuyorum açıkcası..

ben bir kac kez hareli denedim,yoldan gecen bir kadın gozume bakıp "lens bu" deyince cok kotu oldum.ogun bugundur harelerden korkarım ben canım :))))))
ama tabi suda herkesde bendeki gibi duracak diye birsey yok,bende cok belliymiş demekki :)

Son düzenleyen: Moderatör:
X