Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Topaziolarım geldii :)

Resimler gün ışığıında makro çekimdir hepsi :)

89481148.jpg

19644272.jpg

30944350.jpg

12779849.jpg

62657474.jpg

45441590.jpg

17227905.jpg

cok cok guzel olmus.teninle cok uyumlu durmus..
benimkilerde turkiyeye geldi birde elime gecse hayırlısıyla.su nokta olayı korkutuyor beni.biliyorum foto hariç boyle durmuyor.hepiniz soylediniz ama kuruntu işte :)

anladım canım. bilgi verdiğim için teşekkür ederim. evde neyse de, dışarıda gözlük kullanmam gerekmez ama di mi? hiç sevmiyorum da şu gözlük olayını :)

anladım canım. bilgi verdiğim için teşekkür ederim. evde neyse de, dışarıda gözlük kullanmam gerekmez ama di mi? hiç sevmiyorum da şu gözlük olayını :)

yok canım...tabi sana kalmış..benim gözlüğümün lila değişik bi çerçevesi var..bazen giydiğim kıyafetle tarz oluyo diye sırf gözlük taktığım bile oluyor :)
şimdi de dereceli ve renkli alcam..du bakalım inş pişman olmam CADIARZU

yok canım...tabi sana kalmış..benim gözlüğümün lila değişik bi çerçevesi var..bazen giydiğim kıyafetle tarz oluyo diye sırf gözlük taktığım bile oluyor :)
şimdi de dereceli ve renkli alcam..du bakalım inş pişman olmam CADIARZU

hımm güzel bir gözlük almam gerekiyor o zaman =) ya bide gözlüklerin fiyatları ne kadar tahminen? senelerdir almadığım için pek bi fikrim yok :)

canım ben o işi sevkle hallediyorum ama sanırım benmki 130 falandı..daha ucuzu ve daha pahalısı elbette var..biliyosun pahalı olan camı değil çerçevesi :)

bn bausch lomb 3 aylık kullanıorm memnunum rahat fakat sorularım olucak gözümde 4 saatten fazla durunca hafiften bulanık goruorm sanırım kuruyo suni göz yaşı damlası mı damlatiim yoksa solüsyondan mı renu kullanıorm onn içnde bi iddia var kör edio die dogru mu avrupada kalkmış diolar diger sorum gözümn renkli kısmında uzanan çok ince ince hafif pembemsi damara benzeyen şeyler çıkıyor lens taktıkçada çoğalıyor bembeyaz gözüm kılcal damar doldu elimden birşey gelmez mi

Son düzenleme:
lensin rengi cok guzel duruyor,ama bu göz kime aitse nacizane tavsiyem rimel fazla yogun olmus,kirpikler yapışmış

TuGceaCanım bende yaklaşık 5 yıldır lens kullanıyorum numaralı. ılk kullandığım zamanlarda bende de kanlanma oluyordu. Oksijen geçirgenliği yüksek olan lensleri kullanmamı tavsiye etti doktor.. Sonra yine aynı sorun devam etti. Başka bir tanıdığımız doktor hanım lens kutusunu sürekli yanında taşı dedi. Gün içerisinde rüzgarda yada soğuk havalarda kuruyabiliyor bu da batma ve kanlanmaya yol açıyormuş. Yani kadının tavsiyesi kuruduğunu batmaya başladığını yada kanlandığını hissederseniz çıkarıp durulayın ve 5 dakika kadar suda bekletin. Geri taktığında sorun gider dedi. Uzun zamanlar öyle kullandım(biraz eziyet oluyor ama ne yapayım gözlük takmaktansa yapıyordum bir şekilde) Sonra alıştı mı ne hiç sorun olmuyor. Bazen akşama doğru kuruyabiliyor o zaman solüsyon damlatıyorum geçiyor. Damla falan kullanma bence nasıl bir etki yapar bilemeyiz

lensin rengi cok guzel duruyor,ama bu göz kime aitse nacizane tavsiyem rimel fazla yogun olmus,kirpikler yapışmış

ya bu kadın kimse,rezil ediyor lensleri. youtube da videoları var. solotica takmış. alacağım varsa o renkleri almayım diyorum. yok böyle bir iğrenç makyaj..

o rimel sadece kirpikte olsa neyse. rimeli alt göz kapaklarına yapışmış akmış, o kirpikler kazık gibi fırça gibi olmuş midem bulanıyo görünce

adore bi tone honeyin rengi daha açıktı
heralde o yeni serisi
eğer öyleyse şimdiki hali de çok güzel
bi çıkmadı şunlarda piyasaya
bukadar beklediklerine deyseler bari

cok cok guzel olmus.teninle cok uyumlu durmus..
benimkilerde turkiyeye geldi birde elime gecse hayırlısıyla.su nokta olayı korkutuyor beni.biliyorum foto hariç boyle durmuyor.hepiniz soylediniz ama kuruntu işte :)

nokta sadece fotolarda çıkıyor.Arkadaşlarımda çok doğal dedi öteki lenslerine göre kuruntu ypma boşa :lepi:

hhhhhhhm sende baya acık durmus ama genede hos gozlerin koyu kahverengi mı ?

buda kendi göz rengim

gordum cnm =)

kıvılcımda da cok acık durmustu sende de cok acık durmus bende ise mavi gri durdu okytepe ise bambaska guzel durmustu ...harbiden renk , gozden goze inanılmaz degisiyormus

X