Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

tamam tatlım mavi gri arası ortasında da hafif bir sarılık var ...pupulı de ınanılmaz dar

zaten belli olmadıgı cok aşikar,renk gri mavi cok hos durmus.
ay mellerin yanında birde bundan mı yapsam acep ?

cnm bence melleri bosver bak bende cok beyazım bende olu gozu gibi durdu hiç begenmedim ...bence sarısınlara mel harika oluyor ...

liv topazioların super olmus begendım valla gercek gozlerın ne renk bıde flaslı cekebılırmısın cok merak ettım

canım fot. makinemı caldırdıgım için camera mın fot. bolumuyle cekiyorum flashı var mı yok mu bilmıyorum kendi gozlerim acık ve orta kahve arası birsey

liv çok güzel durmuş
b&l grylerinim süresi doldu çoktan aslında bende mel yerine ilk olarak bundan mı sipariş etsem
çok fazla iddialı durmuyor dimi
yani mesela bi b&l gry kadar iddialı durmuyordur umarım
fotoda çok güzel gözüküyor
çok kararsız kaldım acaba bende mi ilk topazioyla başlasam

ayy. liv canım. harika durmuş. bak sende yeşilimsilik yok. bende aqua gibi duruyor.mavi olmuş sende. çok doğal üstelik çokta yakışmış. iyiki bunu ısmarlamışsın tatlım. güle güle kullan...

ayy. liv canım. harika durmuş. bak sende yeşilimsilik yok. bende aqua gibi duruyor.mavi olmuş sende. çok doğal üstelik çokta yakışmış. iyiki bunu ısmarlamışsın tatlım. güle güle kullan...

cok sagol cnm aslında sende fotograflarını gorup begendigim için aldım iyikıde almıssım supermıs rengi Şeniz...evet haklısın cnm bende hiç yesillik olmadı ...

cok sagol kıvılcım bende cok sevdim ...eger sarısınsan ya da bronz bir tene sahipsen mel al derim eger boyle degilsen bence melleri bosver cig bir rengi var bence ...

beni az cok tanımıssındır aman dogal dursun diye cırpınan birisi oldugumuda biliyorsundur o yuzden bana guven gayet dogallar bence topazio ile basla

yok cnm sarışın değilim
beyaz tenliyim
ama saçlarım kumral şuan
forumun en kararsız üyesi benim heralde
melden grfaite oldu şimdide topazioya taktım
okypete ve seninkileri görünce iyice gaza geldim
sanırım bir şeylerle artık başlasam iyi olucak
size güveniyorum kızlar topazio alıcam

çok güzel canım güle güle kullan
alt tabanın açık olmasının avantajıda var tabi bu duruşta
çok hoş durmuş ama bu renk bende böyle durmaz işte

bencede gozunu karart ve al

yalnız sunuda belirtmek istiyorum kendi gozlerin hiç gozukmuyor rainbow serisi gibi hiç degil ...

evet artık gözümü karartma zamanı geldi
valla kararsızlıktan hiçbşy alamadım
ala ala adore aldım ya...

evet pupil boşluğu küçük. alttan gözün nerdeyse belli olmuyor gibi...

evet aynen benimde oyle kendi gozlerimi inanılmaz kamufle etti ...

adorenin yesiline guzel dedin ama onu bence kullanırsın gaillo gibi degil mı ? bende topazio yu gunluk hayatta kullanırmıyım bilmıyorum ...erkek arkadasımın topazio yu begenmeyecegi kesin cok dikkat cekici oldu bende ama genede sevdim :)

liv cim gözlerinin makyajlı halini eklemişsin makyaj bölümüne orada da dikkat ettim çok güzel duruyo çok doğal lenslerin

canım bu lenslerle tam Liv Taylor olmuşsundur çok benzetiyorum seni a.s.

liv cim gözlerinin makyajlı halini eklemişsin makyaj bölümüne orada da dikkat ettim çok güzel duruyo çok doğal lenslerin
canım bu lenslerle tam Liv Taylor olmuşsundur çok benzetiyorum seni a.s.

canım benim nasılda mutlu oldum cok sagol guzel sozlerin için opuyorumnanaktan

livv nc dimi senin lensin
aynı şekilde okypetecim seninde öyle sanırım dimi..
liv cnm birde yakından baktığında nasıl duruyor göz renklerimiz koyu olduğu için özellikle sana soruyorum..
insanların gözünün içine artık rahatlıkla bakabiliyormusun?

kıvılcımmmmm topazio esmeralda fln bunlar nc serisinden

itiraf etmek gerekirse ınsanların gozunun içine rahatlıkla bakamıyorum belkide daha onceden hiç opak lens kullanmadıgım ve buna alıskın olmadıgım içindir

yakından bakıldıgında kendi gozlerin kesinlikle gorunmuyor yani o derece opak zaten pupılı oldukca dar bu yuzden gozlerin koyuda olsa ben kafana takma zaten kendi gozun gorunmeyecek ....

bir tek gozunun acıklıgı koyulugu lensin renginde rol oynuyor ...okytepecigimde yesil mavi iken bende ise gri mavi arasıı birsey oldu

kızlar bende grafiteyi cok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…