Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

okypete kendi gozun gibi o kadar guzel olmus kı bayıldım yaaa :nazar:benimkısıde bir an once gelse sabırsızlanmaya basladım ...bende seninkısı kadar guzel durmayacaktır ama gelsin artık =)

sağol canım. olurmu bu lens sendede bak çok güzel duracak. buna hiç şüphem yok...

okycim farkli renk denemek istiyorum bebem

canım,mavi istiyorsun sen.kedi de senin gib mavi istedi...aslında açık gözlerin rengini yoğunlaştıran lensler var. ama yeşili tamamen mavi yaparlarmı bilemiyorum. bir lens optiğine gidip bir dene bakalım...

kızlar bursa da lens denettirilen hijyenik (bulunmaz ya gerç:çok üzgünüm:i neyse) bir yer var mı?:icecream:

resim314.jpg

resim318d.jpg

topazio
makyajlı.
birde becerebilsem şu makyajı....:roflol:

bu lens mi gerçekten:1shok:
süper ya o kadar doğallar ki harika

yanlız senınkı daha cok yesıle donuk olmus mavılık cok az yada resımde oyle gunluk hayatta nasıl duruo bılebılıorum topazıo cok guzeldı okypete gozlerı cok acık bı tek o kafamı karısıtırıo bende nasıl durur acaba

okypete fiyatını öğrenebilirmiyim lenslerinin
süper yakışmış bu aradaopuyorumnanaktan

teşekkürler canım. 129 ytl fiyatı...

yanlız senınkı daha cok yesıle donuk olmus mavılık cok az yada resımde oyle gunluk hayatta nasıl duruo bılebılıorum topazıo cok guzeldı okypete gozlerı cok acık bı tek o kafamı karısıtırıo bende nasıl durur acaba

bende yeşil mavi arası ve daha çok ta yeşile dönük bir mavi durdu.. ama kıyafetime göre bu yeşile dönüş ya daha fazla belirginleşiyor yada daha az..resmen lens yanar döner gibi renk değiştiriyor. bazı açık renk gözlerde olduğu gibi...
benim gözümde,genelde rainbow gri dışında ,sophistic mavi ,ve gri dahil, her ton yeşile döner. alt zemin sarımsı olduğu için sanırım......

jodilyn senınkıde hayırlı olsun cnm senınkıde gelınce resmını koyarsın artık sızın sayenızde bende solotıca alcam ama karar veremıorum gozlerım cok koyu topazio mu quartzo mu

hayırlısıyla gelsinde bi sürü foto koyarım :) quartzo bence topazdan daha iddialı çok açık bi rengi var ama yakışana yakışıyo tabi :)

kızlar bugün randevu aldım doktora gtcem kontrol için göz çapımı neyin de ölçtüreyim ne demem lazım bi de lens sorcam bazı doktorlar da oluyomuş ya örnek

kızlar charme mellerim :) cep telefonuyla çektiğim için çok belli değil ama güzel ve çok doğal ela gözlerim oldu. normalde bal gözlerim var.. bu arada pupili çok geniş, rahatsız olanlar nc alabilirler.

Grnt009.jpg

Grnt009.jpg

kızlar topaziolarım tahmın ettigimden daha kısa surede elime ulastı makyajız aydınlıkta fot.nı koyuyorum...

alıntı yapmazsanız sevinirim sekerler

..........

Son düzenleme:
canım cok guzel duruyor gule gule kullan.boyle grimsi mi rengi ?
ay bir kac tane daha cekip koysan ne guzel olurrr

X