Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

b&l da kararlıysan eğer ,green oceana bak. mavi ve renk olarak çok beğendiğim bir ton.
yalnız ,sanki üretilmiyormuş gibi duydum. bir sor istersen...

peki light green nasıl durur ? bide illede b&l demioyrum ama heryerde b&l var kalitesininde iyi olduğunu duydum ortadan koyu kahverengi gözlerimin çıkmıyacağı bana yakışabilicek lenslerde olabilir

Son düzenleme:
peki light green nasıl durur ? bide illede b&l demioyrum ama heryerde b&l var kalitesininde iyi olduğunu duydum ortadan koyu kahverengi gözlerimin çıkmıyacağı bana yakışabilicek lenslerde olabilir

light green çok güzeldir. arkadaşım kullanıyordu....
valla ben artık soloticaları gördükten sonra üstüne lens tanımamaya başladım. hem rahat hemde çok doğal..

topazio
makyajlı.
birde becerebilsem şu makyajı....:roflol:

Son düzenleyen: Moderatör:
sağol tatlım. senin kadar yapamıyoruz işte. elden bu kadar geliyor...

Son düzenleyen: Moderatör:
Oky bana su lens konusunda yardimci olsan da bi tane de ben siparis etsem, hic anlamam bu
lens isinden, ben mavi tonlarinda istiyorum, herkes yesile hasta ben maviye, herkes kendinde
olmayana ozenirmis ya benimkide oyle oldu

okypete harika durmuş lenslerin..hiç ama hiç belli değil lens olduğu..Makyajın da süper olmuş bence..

Oky bana su lens konusunda yardimci olsan da bi tane de ben siparis etsem, hic anlamam bu
lens isinden, ben mavi tonlarinda istiyorum, herkes yesile hasta ben maviye, herkes kendinde
olmayana ozenirmis ya benimkide oyle oldu

senin gözlerin zaten topazioya benziyor. ne değiştireceksin canım ya.
maşallah o kadar güzel ki, hiç bir lens o güzel gözlerin güzelliğini örtmesin bence bir tanem..

okypete şu resimleri gördükçeyerimde duramıyorum valla zemuszemus
böööyle yapışıp kaldım fotoya :1shok:
lens olduğpunu bilmesem yutarım kendigözün diye
makyaj gayet hoş bence
far kullanarak da deyebilirsin canım
yeşil farla filan muhteşem olur ..

sağol canım benim. evet yeşil far alma zamanım geldi benim....lens gözümle gerçekten çok iyi kaynaştı.

sağol mehallim. evet. solotica topazio. bu marka çok başarılı lenste....

gerçekten lens kullanmayı hep düşündüm ama sırıtıyor komik oluyor doğal durmuyor diye vazgeçmiştim bu sevdadan . ama görüyorumki bu marka gerçekten iyi :)

okypete kendi gozun gibi o kadar guzel olmus kı bayıldım yaaa benimkısıde bir an once gelse sabırsızlanmaya basladım ...bende seninkısı kadar guzel durmayacaktır ama gelsin artık =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…