Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cig derken bana o anlamda kullanmadım ten rengim cok beyaz kaslar acık bende biraz cig durdu demek ıstedim ...renk olarak sahene tapazio nun uzerine mavi tanımam ...

bende mavi gri arası birsey durdu eminim sende de oyle duracaktır

bu arada yeni lens mı ısmarladın hayırlısı olsun

Son düzenleme:
noktalar hic belli degil gercekten ozellikle hidrocorlarda..... gunısıgında guneste bile elimde ayna ile melleri o kadar incelemıstım noktacıkları kesinlikle belli olmuyordu

evet nihayet ilk soloticamı ısmarladım
okypete de ve sende topazioları gördükten sonra mele karar kılmışken 360 derece döndüm resmen ve topazio ısmarladım bu sabah gg den
bugün kargoya veremezse yarın vericekmiş
stoklarında yokmuş gümrüğe takılmış
ille birşey çıkıcak zaten bende ya
pazartesi günü de elimde olabilir..

çok sevindim . beğeneceğini düşünüyorum...

teşekkür ederim okypete ve livcim
ben de bu sefer çok umutluyum
beğeniceğimi düşünüyorum
biran önce gelse keşke...

hayırlı olsun kıvılcım cok merak edıorum senınkılerıde okypete de lıv de gordum bırde sende goruyum bende ona gore ısmarlıcam artık renk cok hosuma gıdıyor fakat lıvde ve okypete nın gozlerı acık renk benımkı cok koyu bende nasıl durur yoksa quartzo mu alsam daha acık duruyor o

Ben lensten hiç hoşlanmazdım.Ama violet rengini o kadar cok merak ediyordum ki dayanamadım.Süper durdu haresiz aldım freshlook violet rengi.KArdeşim hareli yeşil almıstı haresiz hareliden daha doğal duruyor...çok memnunum süper bi renk

Eklentiler

• $100_2681.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 31
lens oldugu cok belli fakat durusu cok hos olmus.zaten ölü balık gozune benzeyen dogal duran bir lenstense , lens oldugu belli olan ama yakısan bir lensi tercih ederim.

tercubelerim dogrultusunda gordugum uzre dogal dursun diye gri aldı cogunlukla arkadaslarım ama onlarda ölü balık gibi durdu,kifayetsiz bakmaya başladılar ve işin en can alıcı kısmı "korkutucu" gorunuyorlardı ama tabiki bu herkeste aynı duracak anlamına gelmez canlarım
benim tecrubelerim bu dogrultuda oldu yani.hah birde cırı cırıl mavi kullanan bir arkımız var , bariz lens gozlerim diye bagırıyor ama bir o kadar yakısıyor.millet yolda cevirip lensleriniz cok yakısmıs diye iltifat ediyor,boyleside var yani :)))))))

Son düzenleyen: Moderatör:

canım yanlış anlama ama,
madem lenslere karşı bukadar ön yargılısın
neden hala lens forumundasın?
neden hala lens araştırıyorsun?

canım yanlış anlama ama,
madem lenslere karşı bukadar ön yargılısın
neden hala lens forumundasın?
neden hala lens araştırıyorsun?

onyargılı mı???? bu yazdıgımdan bu mu anlasıldı :)))))))))))))))))))

ben tam tersi birseyi savunuyorum,yakıstıkca her insan her lensi taksın diyorum.

bir insan violette taksın yakıştıkca diyorum ..lens oldugu belli oluyor diye takmamazlik etmesin yakısıyorsa,yuzunu aydınlatıyorsa..
ama yakısmıyorsa ben dogal dursun diye gri lens takmam,ölü balık gibi baktırıyorsa o lens bana kendimi çirkinleştirmenin alemi ne..bu da "kişisel" tercihimdir,kimseye atfetmem.

Son düzenleyen: Moderatör:

hmmm..
anladım cnm uyku sersemi yanlış anlamışım demekki
kusura bakma =))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…