Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

özelden birkaçfotomu atıyorum canım sana

ya kızlar nc mel ile hidrocor mel arasında çok fark varmııııııııı
ay bilen yokmu yaaaaaa

clementine senin lenslere bayıldım okadar doğal durmuş ve çok yakışmış
lens alma tutkum dahada arttı valla

bence sağdaki daha güzel,
sanki daha anlamlı bakıyor
meli kesinlikle ya hidrocarm yada nc serisinden sipariş edicem

Bugün elegance yeşil aldım.. Çok koyu durdu gözümde.. Hiç hoşlanmadım.. Zaten takarken de çok zorlandım.. Benim gibi lens takarken sinir krizi geçiren birileri daha var mı acaba?

Bu arada okypete, lenslerin çok doğal durmuş..Çok hoşuma gitti a.s. Göz rengin sanırım açık.. Topazio mu quartzo muydu seninkiler?

Göz rengin açık olduğu için çok güzel durmuş sende demek ki okypetecim.. Bende o kadar açık olmaz sanırım..

Bugün lenslerime biraz daha alıştım.. Artık çok fazla batıyormuş hissi vermiyor.. Dışarıdan da olumlu tepkiler aldım biraz olsun ferahladı içim.. Takarken yine çok zorlandım ama bu sefer çıkarması kolay oldu.. Alışacağım heralde zamanla..

lenslerini güle güle kullan canım. benim, lenste tam tersi yalnız. benim koyu kahve gözlü arkadaşım taktı topazioyu .
onda daha açık durdu renk.

benim bildiğim kadarıyla topazio hangi göz rengine takarsanız takın sadece kendi rengini veriyor opak olduğu için arkadaki kendi göz rengimiz çok çok açık değilse renginde bir değişiklik yapmıyor.

nc mel hidrocarm mel
nc muu hidrocarm mı -tatlicadiarzu-

okypetecim seninle konuştuk uzunn uzun ama hidrocarm çok mu kötü duru acaba ya
ya kızlar bu solotica hidrocarm serisinin haresi çok mu yapay duruyo
yok mu kullanan aranzıda hidrocarm serisini
nc mel ile hidrocarm arasında çok fena sıkıştım kaldım ben ya
sırf haresikötü duru diye korkuyorum hidrocarmın
pazartesi sipariş vericem amahala karar veremiyorum
ay ben terazi burcu olmalıymışım yaa bu ne kararsızlık off -tatlicadiarzu-

ben nc mel diyorum. ama gözde, reelde görmedim. sadece resimlerden gördüğüm kadarıyla fikir verebilirim,tatlım...

öncelikle meraba ben aranıza yeni katıldım hiç üşenmeden tüm sayfaları okudum inceledim sayenizde çok bilgi sahibi oldum hepinize çok teşekkür ediyorum bugun optikçiye gittim deneme hemen hemen her yerde kalktı kalkmayan yerlerde sağlıksız diye duydum cesaret edemiyorum bnm goz rengim koyu kahve tenim esmer saçlarım koyu kumral aslında mavi istiyordum ama bugun yapay durur dediler optikçide b&l almayı düşünüyorum ne renk almalıyım ilk kez lens kullanıcam ne yakısır bilemiyorum malesef light green iyi durur dedi optikçi 2 çift lens alıcam buyuk ihtimalle tam mavi oldugu sırıtmayan dogal, maviye bakıcak şekilde yada bana yakışıcagını düşündüğünüz lens isimlerini yazar mısınız haftaya alıcam ama kararsızım :bbo: b&l platinum a bayıldım ama sordum yurtdışından 1 ayda getittiriyoruz dediler istediğim gri-mavi baskın mavi yinede siz fikirlerinizi yazın bakmayın bana ben hep mavi istiorum ama onemli olan yakışması tabi ki

Son düzenleme:

canım b&l gry kullanıyorum ben oldukçaaçık bir renk
ben açık tenliyim çok fazla sırıtmıyor
ama koyu tenli olduğun için sende daha çok dikkat çekicektir ve oldukça da damarlı birlens yani yakından lens olduğu bariz belli
lıght greenin daha doğal olduğnu duymuştum
hem yeşilimsi bir renk esmer olduğun için daha çok yakışabilir.

b&l da kararlıysan eğer ,green oceana bak. mavi ve renk olarak çok beğendiğim bir ton.
yalnız ,sanki üretilmiyormuş gibi duydum. bir sor istersen...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…