Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Merhaba canım ben solotica kullanıyorum dünyanın en güzel yeşilleri esmeraldaları sana tavsiye ederim ben gitti gidiyordan vetmandan aldım bana 180 tl ye gönderdi indirim yaptı.o kadar doğal duruyorki anlatamam sana kendi gözüm simsiyah esmeraldaları takınca hülya avşar gibi oluyorum:)

Pardon nerden aldığımı özelden soran arkadaşlar vardı ortaya mesaj atmışım özel yerine çok özür dilerim.

site ve satıcı adı vermek yasak arkadaşım.
bu arada hülya avşarın göz rengi esmeraldalar gibi yeşil değildir. mavidir....

Ben özür dilemiştim sanırım bir üste bakarsanız forumda yeniyim kullanmayı yeni öğreniyorum ama yıllardır lens kullanıyorum. Hülya Avşarın göz renginin mavi olduğunu bilmeyen mi var? Akşamları ya makyajımdan, ya elbisemin renginin yansımasından yada göz yapımdan dolayı herkez benzettiği için yazdım:)

site ve satıcı adı vermek yasak arkadaşım.
bu arada hülya avşarın göz rengi esmeraldalar gibi yeşil değildir. mavidir....

canım eski filmelinde yakından çekimde gördüm birkaç kez
denizden çıktığında
yada güneşte filan yemyeşil duruyordu kadının gözleri
hemde en çok beğendiğim yeşil göz rengi
yani bazen renk değiştirebiliyor renkli gözler
belki arkadaş onu kastetmiştir..

gece renkler,birbirine benzer tabii,yeşilde mavi durur..mavide yeşil durur.
ama bu hülya avşarın gözlerinin yeşil değil mavi olduğunun gerçeğini değiştirmez.

canım ben kendisini çok yakından gördüm. masmavi gözleri.zaten kendide der, gözlerinin mavi olduğunu...
ibrahim tatlısesin ona yazdığı şarkıda gibi,mavi mavi masmavi gözleri boncuk mavi..:roflol:.

Son düzenleyen: Moderatör:
evet okypeteciğim bende ayvalıkta oturuyorum zaten. Kendisi heryaz buraya gelir:) Ben de yakından gördüm masmavi gözleri var. Ben yanlış anlattım galiba. Birde arkadaşlar bir arkadaşım solotica farklı renklerini üst üste takıyor simsiyah gözleri acaip parlak ve güzel bir yeşil oluyor.

kızlar ya sanırsam ben nc solotica serisinide deneyecegim ama renk konusunda cok cok kararsız hangisi bana yakısır halen karar verebilmıs degilim :) belki nc serisi ben eski kullandıgım hidrocor mel gibi kayma yapmaz diye tahmın ediyorum ...demin patricia ile konustum 95usd dedi ben aldıgımda ise cok daha uygundu fiyatı sanırsam biraz zam gelmıs ...bi de normal kargoya gore fiyatı 95 usd

ne rengini düşünüyorsun canım nc nin.....

canım bence n.c kayma yapmaz denemeden anlayamazsın bence birde n.c serisini dene belkide sorun lensten kaynaklanıyordur sana hatalı bir çift gelmiştir.n.c de hangi rengi düşünüyorsun göz rengin ve saç rengin ne renk?

ne rengini düşünüyorsun canım nc nin.....

cnmcım nc için dusunduklerim topazio quartzo esmeralda (en az ısındıgım renk ) inan kafam cok karısık hangisi yakısır hangisi en az belli oluyor hiç bilmıyorum ...sen benim fot gormussundur cnm hangisinin yakıscagını bilirsin

cnm hatalı degildi ben bir arkadasa melleri satmıstım ona tam olmustu ...saclarım dogal renginde kumral gozlerimde orta kahvelikte ama ten rengim baya beyaz hemde oldukca beyaz

bende ikisi arasında kalmıstım ...topazio da biraz daha fazla mavilik quartzoda ise biraz daha grilik var gibi ...gozlerim kahve oldugu için pupılden kahverengilik gorunur mu diyede korkularımda var

bende ikisi arasında kalmıstım ...topazio da biraz daha fazla mavilik quartzoda ise biraz daha grilik var gibi ...gozlerim kahve oldugu için pupılden kahverengilik gorunur mu diyede korkularımda var

Canım quartzo beyaz tenlilere gitmiyor. bir arkadaşım aldı yılan gözü gibi oldu kullanamadı. riske girme o zaman topazio al derim ben

cok sagolun kızlar ...

cnm hidrocor serisinin pupıl boslugu cok dardı nc serisininde oyle olmasına cok sevindim :) girecegimiz hafta topazio alacagım :) umarım istedigim gibi cıkar kayma etme yapmaz su an renkten ote en buyuk kaygım kayma yapması cunku oncekı melleride kayma ve buyuk geldigi için satmıstım aslında renkte bana yakısmamıstı ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…