Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet arkdaşlar sakın hiç önermiyorum yeşili freshlook hareliyi çünkü qözünüzle aynı renk doqal fln ama lens alanda ztn deqişiklik ıcın alır benm önceki lensmdi yeşil mavi dha qüzeL veya qrii

kızlar ben de quartzo aldımm ben de mavimsi de durdu biras paylaşayım dedm
grnt0100461x350.jpg

grnt0080427x150.jpg

çok yakışmış. renkte müthiş güzel. güle güle kullanın.
sağol canımmm topaziolar da sana çok yakışmış yolda olan mellerimi bekliyorum ama benim de bi sonraki hedefim topazio:)

sağol canımmm topaziolar da sana çok yakışmış yolda olan mellerimi bekliyorum ama benim de bi sonraki hedefim topazio:)

benimde quartzo. bende teşekkür ederim.....topazio tam aqua rengi. mavi yeşil arası. herkes gözlerin mavimi yeşil mi diye soruyor. lens olduğunu anlamıyorlar..seninde kesin öyledir. lens olduğu,belli bile değil. kendi gözün gibi durmuş. ..

merhaba frosythia bendede esmeralda topazio ve quartzo var sendede quartzolar çok hoş durmuşlar.Birde şimdi n.c mel aldım bugün çok şanslıyım hemde satıcı bana indirim yaptı güle güle kullan quartzolarını canımmmm çok güzel durmuş.

kızlarr çok teşeükkür ederim yorumar için:) :) :)

ben de mellerimi bekliyorum ama gelemedi halaaa 2 haftadır bide hızlı gönderım yapmstı patrişş:)

freshlooklar çabuk yırtılır...yırtılmasa da ucu kopar fare ısırmış gibi...onda bi anormallik yok..sonuçta aylık lens onlar canım...ama freshlookun en büyük tehlikesi bazen gözdede yırtılabiliyor olması...bi keresinde dururken başıma gelmişti...gözüme batmaya başlamıştı çıkarayım derken bi baktım lens yarısına kadar yırtıktı ve ucu da kopuktu... yırtığın ucu batıyormuş meğer gözüme...sonra huylandım gözümde kopmuş lens parçası aradım...gözümü kırptıkça gözümün önünde dolaşan bulanık bir parçanın dolaştığını hissettim (lens parçası çok ufaktı) ..kopuk parça gözümü kırptıkça içinde dolaştı..sonra gözümü yıkaya yıkaya zor kurtuldum aman derim...

ben de freshlook aldım bir gün gözümde kaldı
3 gün sonra takarken bi baktım sanki lensi fare yemiş parçası falan yok gözüme taktım hiç bişey yok sadece az biraz batma yapıo ben yeniyim lens de bu nasıl böyle yırtıldı anlamadım yardımcı olursanız sevinirim acaba aldıgım yere germi versem yenisini verirlermi canım sıkıldı şimdi yaaa

Çok doğal renkle tenin ve saçların bütünleşmiş bende yeni aldım ama memnun kalmadım cok yumuşak fresh look ve 2 gün sonra ucunu fare yemiş gibi gördüm taktım ama gözümde cok hafif bir batma var fazla rahatsız etmio aldıgım yere geri götürsemmi acaba geri alırlarmı :S

ben de alıcam haftasonu ..bir tane var ama sıkıldım ondan..

ne markasını onerırsınız ki..

kızlar arkadaşım bana kullanmadığı topazioyu hediye etti. bana çok yakıştı çok doğal oldu. fotolarını en kısa zamanda eklicem.

X