Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

merhaba kızlar solatıca nc topazıo ve esmeralda aldım ınanılmaz dogal ve harukulade lensler. bende topazıo gozlerım cok acık hatta elaya kacan kahve oldugu ıcın turkuaza benzer bır mavı durdu emseraldalar ıse tam bır zumrut yeşılı. resım koymaya calısacagım. almak ısteyenlere fıkır olması acısından yazmak ıstedım

canım nerden aldın solotıvaı nasıl sıparıs werıyorsun be fıyatı ne kadar bılgı werırsen cok sewınırım

okypete teşekkür ederim canım muhteşem ötesi çok beğendim inanılmaz doğal kendi gözün gibi olmuş...
melekgüzhan en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz canım güle güle kullan...

okypete son yesile donmus halini goremedim ya.
benim icin yeniden koyma sansin var mi?
cok begendim onceki halini de..

QUOTE=okypete;7838580]

yorkshire
canım istemiştin. web camerayla anca bu şekilde çekebiliyorum. dün çektim. işte bak bunda yeşile dönmüş sanki. renk devamlı değişiyor[/QUOTE]

adalayda ,hangisini istediğini bilemedim. o yüzden 2 sinide koydum.
yalnız cildimdeki renk farkını gördünüz mü,
güneşten önce ve güneşten sonra..:roflol:
.

Son düzenleyen: Moderatör:

sağol canım. mellerde sende çok güzel durmuş. güle güle kullan.
valla sipariş et bence. tavsiye ederim. çok güzel ve doğal bir renk.
şimdi ben quartzoyu düşünüyorum. o dahada yeşile kaçıyor. onuda getirteceğim bir ara
yorkshire tekrar teşekkür ederim. beğendiğine sevindim canım....

okypete teşekkür ederim canım muhteşem ötesi çok beğendim inanılmaz doğal kendi gözün gibi olmuş...
melekgüzhan en kısa zamanda resimlerini bekliyoruz canım güle güle kullan...

cok teskkkur ederım bıtanem. resım cektıgım anda koyacagım. ama gercekten solatıca mukemmel dogal bır lens

canım nerden aldın solotıvaı nasıl sıparıs werıyorsun be fıyatı ne kadar bılgı werırsen cok sewınırım

canım ben g.g. den aldım 180 tlye zayen yurt dısından getırtmeye kalksaydım 1 ay bekleyecektım ve bana gene aynı hesaba gelecektı. bu sekılde hemen ertesı gun elıme gectı. hızlı kargoyu secsem arada 35 tl oynuyordu bende degmeyecegını dusunup g.g. den aldım.

benim gözlerim de kahverengi rainbow light green nasıl durur bende ela gözlüler üzerinde çok doğal ve güzel duruyo bendede doğal durur mu ya ondan almak istiyorum

yaa slm arkadaşlar ben de freshlook hareli mavi kulllanıorm iyi qüzl ama koyu bunun acıqını freshlookda bulabilirmiyim acaba yda direk gri harelimi alsam?

slm arkadaşlar ben solotica almayı düşünüyordum topazio ama kafam karıştı şimdi akypete koyduğun foto netmi? yani tam olarak renk aynımı diğer yazılardada okuduğum için gözlerin bal rengiydi senin diye hatırlıyorum....yani benim gözler koyu kahve dahada koyu duracaktır ben açıkcası bu rengi gördükten sora düşünmüştüm solotica yı

yani şimdi çok kararsız kaldım....freshkon a benzettim =(

tuğba,bende resmen, bazen mavi bazen yeşil duruyor. geçen gün arkadaşım turkuaz ,dedi. çok doğal olduğunu da ekledi. yani evet bende yeşilede kayıyor. ama tabii,gözlerim bal rengi.
koyu gözde nasıl durur bilemem...
ama ben çok değişik marka,, renkli lens kullandım . bunun kadar doğalını görmedim..
bu arada benim gözlerimdekinimi freshlooka benzettim. tam anşamadım orayı da..

saol cvp yazdığın için cnm :):) evettt ben işte o eklediğim fotoda çok beğenmiştim .. yani işte yakından göremiyoruz ya.. o yüzden sanırım.. heleki bu güne kadar hiç denemeden lens almamış bi insan olarak cesaret edemiyorum sürekli fikir değitiriyorum .. bende bi çok marka lens kullandım en son freshkon aldım işte mavisini..oda freshlookun kardeşi gibi bişi.. beğenmiyorum şimdi hiç..bu gün ilk defa taktım zaten..sophistik grilerim vardı..hep onları takıyorum halen..şimdi solotikayıda freshkon gibi denemeden alıncaa aynı hüsrana uğramak istemiyorumda .. böyle sophistik kadar canlı duran boncuk boncuk ama aynı zamanda sophistik kadarda damarlı olmayan bişi arıyorum .. ama bulabilmiş değilim malesef..solotica ya taktım bu aralar..bakalmı..topazio istiyorum yeşil bana pek gitmiyor biraz soğuk gösteriyor gibime geliyor yoksa esmeraldada düşünebilirdim..

canım bak esmeralda,quartzo ve topazioda yeşil hakim.
önce onu söyleyeyim.ama yeşille mavi arasında olan tek renk topazio. ve sophistik gri kullandım bende gri yeşil durmuştu. bende rainbow gri dışında kullandığım bütün markalar da renk, yeşile döner. alt taban sarı çünkü...sarı ve mavi birleşimi, direkt yeşill.
bir tek rainbow,, mavi durdu. açık bir mavi. hoş o koyu gözlerde beyazlaşıyormuş o dahada kötü. neyse. sophistikte damarlanma var. o kaçınılmaz. ama solotikada 0 damar. ve boncuk boncuk durduğu topazionun kesin. hatta bileğimde turkuaz bir bilezik vardı arkadaşım aynı bu renk gözlerin dedi.

selam arkadaşlar az önce freshlook yeşl aldım hareli ama gözümün rengiyle hiç bir farkı olmadı ve gerçekten tam balık gözü gibi oldu doğal durmadı foto koyayım dedim kahverengi çıkıyor fotoğrafta bile yani gözümün rengiyle aynı çok pişman oldum

üstelik kayıp duruyor bilseydim almazdım

arkadaslar solo care solusyon lensi daha genis ve renk olarak daha acik yapiyor.opti free ise koyulastiriyor ancak lensin boyutlarini daha guzel yapiyor.bunu ablamla ayni marka ayni rrenk lens kullandigim icin biliorum.o solo kullanio ben opti free bilgilerinize

bende de öyle kayıp duruyor görmeme engel oluyor..ama renk olarak zaten koyu sadece hafif bir yeşilimsilik katıyor gözüme takamıyorum zaten kaydığı için...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…