Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bu arada bişi dicem solüsyonla lens falan koyulaşmaz allah aşkına garipleşmeyin:)

3 yıldır lens kullanan ve çeşitli solisyonlar deneyen biri olarak solisyonun lensin rengini değiştirdiğine %100 eminim
bu bir gariplik değil tamamen tecrübelerimize dayanarak elde edilmiş bir sonuçtur
kimseye yalan söyleyecek ve de yanlış yönlendirecek halimiz yok..

Kızlar Twilight ( Alacakaranlık) izlediyseniz orda edward'ın taktığı bal rengi bi lens var.. acaba markası nedir bilio musunz veya ona yakn bi renk elde edeblcek bi lens markası ?

Kızlar Twilight ( Alacakaranlık) izlediyseniz orda edward'ın taktığı bal rengi bi lens var.. acaba markası nedir bilio musunz veya ona yakn bi renk elde edeblcek bi lens markası ?

izlemedim o filmi ama şuana kadar gördüğüm en güzel bal rengi lens adore lenslerine ait ..o markadaki doğal bal rengini hiç bir lenste göremedim..

okypete harika olmuş canım inanılmaz doğal bayıldım....güle güle kullan tatlım...

canım birkaç foto koyabilirmisin zahmet olmazsa gözlerinin rengide açık mükemmel bütünleşmiş...

tamam canım.çekerim...
gözlerim bal rengi olduğundan,evet renkler kaynaştı.
altta sarı tonunun olması mavi lensi bazen yeşile bazen aqua ya çeviriyor. bazende maviye.ben de, değişiyor bu lensin rengi. çok ilginç...

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar ya ankarada lens deneyeceım bıyer bılıyormusunuzz artık yasak ama denemem lazım

birde esmeraldayı deneyen warmı benım gozlerım koyu kahve we bellı olsun sıtıyorum gozumde

Mrb kızlar ben yıllık renkli lens aldım 1 ay önce. Lensçi bi süre sonra protein birikmesi olur temizletmen lazım demişti bu süre ne kadar bilen biri cvplayabilir mi şimdiden tşkler a.s.

yorkshire
canım istemiştin. web camerayla anca bu şekilde çekebiliyorum. dün çektim. işte bak bunda yeşile dönmüş sanki. renk devamlı değişiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
gerçekten doğal ve güzel durmuş güle güle kullan yasimalars. kendi orjinal göz rengin ne senin ? ve sen hangi siteden aldın bu lensleri? yıllık mı aylık mı fiyatı ne ? :))

[img=http://img190.imageshack.us/img190/493/img0015hrv.jpg]
bu kendi göz rengim
otica belluci sitesinden aldım .solotica naturel colors'ın mel rengi.bunumaralı.yavaşla 92 usd, hızlı kargoyla 116 usd ye mal oldu.lens yıllık.
ama gg da da lensleri satıyorlar.hangisi karlıysa ordan al.
teşekkürlerkaydirigubbakcemile5
yorkshire teşekkürler
okypete ben senin lens rengine bayıldım.çok güzelmiş ,ben de mi sipariş etsem?
güle güle kullan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…