Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Arkadaşlar bir sorun olucak sizlere ..Benim göz rengim yeşil fakat mavi lenslerimi taktığımda ortası yeşil gibi oluyor.ıki renk gözüküyo..Birisi mavi birisi yeşil gibi özellikle flaşlı fotoğraf çekimlerinde çok belli oluyor bu..Yakından bakıldığında da normalde belli .. Ne yapmalıyım :uhm:

canım bence lens takma bak ne güzel yeşil gözlerin varmış
ama ille de takıcam diyorsan pupil boşluğu en dar olan lensi seçmelisin ki piyasada da doğru düzgün pupil boşluğu küçük lens yok..olsa bile ya dokusu yadarengi berbat oluyor maalesef

Son düzenleme:
kızlar hep sordum size hiç kimse cevap yazmadı bnde sonunda alıyım bakalım dedim amazon bluelarımı.aldım. gözlerim neredeyse siyah ama göz rengimi çok açtı.hemde çok.bide esmer olunca çok sırıttı.rahatlık açısından iyi ama .çok açık renk.hemen sizden esinlenerek optifree aldım koyulaşşsın die.kaç günde koyulaşır acaba yhaaaa.....yardım lütfen...isteyen varsa resimleri yükleyebilirim..

bende geçenlerde gry sini aldım ilk defa denedim amazonu ama gry si de çok açık renk maalesef ve resmen hüsrana uğradım
ölece duruyorlar kenarda
opti free gerçekten koyulaştırıyor canım 1 haftada bile etkisini görebilirsin
bende gryleri koyucam ama opti freem kalmadı ya bide onu almam lazım şimdi =(

canım bence lens takma bak ne güzel yeşil gözlerin varmış
ama ille de takıcam diyorsan pupil boşluğu en dar olan lensi seçmelisin ki piyasada da doğru düzgün pupil boşluğu küçük lens yok..olsa bile ya dokusu yadarengi berbat oluyor maalesef

keşke bi çözümü olsaa :KK43: renklii gözlü olupp lens takmak isteyenleri de düşünmeliler :/

off inşallah dediğin gibi olur cnm inşallah koyulaşır....dokusunu faln beyendm.ama işte renk dediğin gibi acaip iddalı

oky gitti gül gibi civanım:KK43: silmişler:KK43: burdan o yağız delikanlıya seslenmek istiyorum: başka bi isimle buraya üye ol, bul beni:p ha bi de bi dahakine erkek olduğunu burdan söyleme ama tamam mı:) bana özel msj at bikaç sinyal gönder ben anlarım hauhuha:p

arkadaşlar size bi uyarı yapmak istiyorum bugün gezerken öle zarracom lensleri gördüm bi bakıyım dedim.ama hayatımda bu kadar iğrenç bir lens görmedim sanki üstünü karalayıp bırakmışlar.abuk subuk çizgiler var koca koca sakın almayınnn çok pişman olursunuz canlarım.....:eek:lmaz:

bu arada bişi dicem solüsyonla lens falan koyulaşmaz allah aşkına garipleşmeyin:)

cnm oncekı sayfalarda bununla ilgili hep konusmustuk soluyonla koyulasma ya da acma gerceklesebiliyor bunu yapan diger arkadaslarada sorabilrsin

tatlım anlıyorum böyle inanan arkadaşlar vardır ama bence koyulaşmaz lensin içinde renk pigmenti falan yokki eklenip de koyulaşsın.. bence o biraz lensin su oranıyla alakalı bişey.. solüsyonda çok kalınca su oranı yükseliyor ve daha derin gözükür gözde. ben bununla alakalı olduğunu düşünüyorum. renksiz bi sıvıyla lensin koyulaşabileceği bana mantıklı gelmiyor.. yine de teşekkür ederima.s.

cnm solusyonun içergindekı maddelerle alakalıda olabilr ne de olsa her solusyonun içerigi farklı ...

arkadaşlar bu konuyu denemiş biri olarak söylemek istiyorum.burda okuduktan sonra bu renk açma kapama konusunu önce solocare aldım cidden yeşil lenslerim çok açık gözüküodu.sonra optı free aldım cidden koyuldu üstelik 4 gün oldu kullanalı nemlendirici özelliğinden olabilir böyle şeyler çok nemlendiri solüsyonlar daha koyu gösterebilir.

liv85 canım doğrudur belki ya çok da fazla önemli değil:) şurda 1-2 tonun lafı mı olur yani:)

gerçekten doğal ve güzel durmuş güle güle kullan yasimalars. kendi orjinal göz rengin ne senin ? ve sen hangi siteden aldın bu lensleri? yıllık mı aylık mı fiyatı ne ? :))

X