Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

hmmm...anladım canım..
belki arada vardır diye düşündüm.
o videolara bakabildinmi gnz nin koyduğu..
ben giremiyorum youtobe ye..

canım, benim adetim değildir lenslerin videolarına bakmak...uğraşmak istemiyorum..resimden bakmak daha kolayıma geliyor..hem alıcı gözüyle bakmıyorum bu lenslere...
ben rainbowların bile videolarına doğru dürüst bakmış değilim...

ben girdim youtube´a.. =) ! cok saol gnz´cim! Baktim lenslere.. ben sahsen aquayi begendim tatlislar.. ama ben mavi istedigim icindir belki.. ama yavas yavas yesil ve ela düsüncesine kaymiyo degilim yani ^^ ! vALLAH bende ne zamandir takip ediyorum burayi.. o lens bu lens ariyorum.. kafayi bozdum lens diye :KK70: ! 4,5 senedir mavi lens ararken yesil ve elayi da düsünmeye basladim burda geze geze.. :KK70: !

Ben numaralı lens aldım ama 2 gündür takmayı başaramadım :/ Tam gözüme değiyo hemen kapanıyo gözüm ve takamıyorum.

sarı ve aqua favorimm
özelliklede sarıya bittim...ne olursa olsn sarıyı sipariş vericem..
dokusunu beğenirsem de aqua alıcam..
bu arada solotica hidrocor ıce var videolar arasında..
ama takanın kendi göz rengide açık baya belli..
ama acayip güzel ve doğal durmuş ya bayıldımmm..
bizde öyle durmaz ama =( çünkü takan kişinin kendi göz rengi baya açık

Son düzenleme:
sarı ve aqua favorimm
özelliklede sarıya bittim...ne olursa olsn sarıyı sipariş vericem..
dokusunu beğenirsem de aqua alıcam..
bu arada solotica hidrocor ıce var videolar arasında..
ama takanın kendi göz rengide açık baya belli..
ama acayip güzel ve doğal durmuş ya bayıldımmm..
bizde öyle durmaz ama =( çünkü takan kişinin kendi göz rengi baya açık

adsz7nw.jpg

bu da boyamaymış

lensin çok gsüel duruo,markası ne?

arkadaşlar ben de kaç gündür yakından takip ediyorum hangi lensi alacağım konusunda hala kararsızım.gözlerim koyu kahverengi,rainbow giallo ya da fantasy line light green düşünüyorum.deneme imkanım yok burda ,gözümde nasıl dururlar bilmiyorum.açık yeşil ,konforlu bir lens almak istiyorum.koyu kahverengi gözlü olup rainbowun yeşilini kullananlar var mı aranızda?siz hangisini önerirsiniz;?yardımcı olursanız çok sevinirim...

arkadaşlar ben de kaç gündür yakından takip ediyorum hangi lensi alacağım konusunda hala kararsızım.gözlerim koyu kahverengi,rainbow giallo ya da fantasy line light green düşünüyorum.deneme imkanım yok burda ,gözümde nasıl dururlar bilmiyorum.açık yeşil ,konforlu bir lens almak istiyorum.koyu kahverengi gözlü olup rainbowun yeşilini kullananlar var mı aranızda?siz hangisini önerirsiniz;?yardımcı olursanız çok sevinirim...

tatlım ben denedim rainbow fantasy light green sevmedim yapay durdu daha çok koyu mavi gibi durdu doğallık arıyosan giallo doğal ama gözlerin koyuymuş tatlım çok belirgin açmaz gözünü...solotica mel deneyebilirsin hem doğal hem belirgin....

rainbowun yeşil lensleri pek başarılı değil bence...açığıda koyusu da giallosu da....

X