Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

bana en yakın optikçi sadece freshlook satıyor o yüzden ondan alıcam .. ama çok kararsızım :/

ay hakikaten yaa süper oluralkisalkisalkis kafamda lens yoktu görünce vuruldum bunlara birsürü alasım geliyo:teytey:

başka markalara araştırmasak bizim hayrımıza olacak galiba canım :)
ay gerçi öyle herif bulsak bile adam bence bize lens üretmekten başkalarına yetiştirip satamaz o da var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

başka markalara araştırmasak bizim hayrımıza olacak galiba canım :)
ay gerçi öyle herif bulsak bile adam bence bize lens üretmekten başkalarına yetiştirip satamaz o da var kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

adamı bıktırırız biz lensten soğur:roflol: haklısın cnm aradığımı buldum tamam diyorum bunları görünce bide mavimi alsam oluyorum gözüm dönüyo:dance:

bence biz trde satılan belli markalardan şaşmayalım canımcım...yoksa elimizdekileri de beğenmiyoz :)
görmememiz daha iyi olur :)

sevgi pıtırcıklarımmmmmmmm ben geldim Şeniz

cnmlarım bence biz lenslere doyamıyoruz =) daha solekolarla ilk gunum olmasına ragmen baska lenslere asık olabiliyorum =):asigim:
vallaha sonumuz iyi degil =)
yorkshine cıgım koydugu lenslere bittim cnm ...ne zaman pıyasaya surceklermıs kı ?bi de eskileri nasıldı kı ?eskı resimleri fln var mı ?(ama cok soru sordum )

gunescim bebishim biliyor musun benimde aklımda su an mavi var ...kahverengi gozde mavi dogal durmaz desemde istiyorum ooooof sozde mavileri kafamdan silmıstım =)

amazon blue lens nasıl.. batma yapmayan rahat bı lens ıstıyorm.. fresh looklar mahvettı gozumu

canım ya sen mavi demeye başladın ben de koyu gri demeye başladım..nolcak halimiz kaydirigubbakcemile3

canım ya sen mavi demeye başladın ben de koyu gri demeye başladım..nolcak halimiz kaydirigubbakcemile3

vallaha tatlısım inan bende bilmıyorum ...
bi de tatlısım soyle bir durum var o kadar fazla lens kullandık kı ...insanlar genelde farklı gozle bakıyorlar bir mavi lens ertesi gun yesil komık oluyor ...aslında adam akıllı bir lensin olucak onu surekli kullancan(ama lens bagımlılıgı mı vardır nedir olmuyor aldıkca alıyoruz =) ) ...

lenslere biz kozmetik gibi bakıyoruz ama dısarıdan bakıldıgında boyle durmuyor insanlar farklı dusunuyorlar...

Son düzenleme:

aslında onların açısından düşünürsen haklılar bitanem...üstelik bir insana da her çeşit renk yakışmıyor malum...en çok yakışan 1 en fazla 2 renkte karar kılmak en iyisi canım..lensler çoğaldıkça bakımı zorlaşıyor solusyon yetiştiremiyoruz sonra :)

ben şahsen 5 tane farklı renk kullandım rainbowdan hepsi de birbirinden alakasız renklerdi...ama en çok hazel benimle bütünleşti...bundan sonra farklı birşey alırsam da yine hazel olur (başka marka yada başka seri de olsa renk olarak)
veya hazel koyu gri içeriyor diye muadil olarak en fazla koyu gri düşünebilirim..seni bilemem ama benim için en mantıklısı bu bitanem...sen de kendine en giden 2 rengi bulup onlar etrafında dönebilirsin..hem birbirine yakın renkler olacağından değiştirerek de kullansan göze batmaz :)

evet tatlısım ya yakısanı bulana kadar anamız aglıyor :çok üzgünüm:

cnm sen gene en azından hazellerde karar kıldın ...ben napcam bilmıyorum

evet cnm bakım baya zorlasıyor ...zaten su solusyon olayı can sıkıcı her gun degisir takmadan once temizle offfff insan sıkılıyor bi de cok cabuk bitiyorlar sinir oluyorum =)=)

bebeshim nette soyle bir baktım fantasy hazel lleri goremedim ...su yabancı bir site vardı lensaholics diye oraya demin uye oldum orada bulabilirsem fot. koyarım bitanem

Son düzenleme:

canımcım senin de dark greenin ve giallon var ..çok da güzel duruyolar...yoksa memnun değilmisin onlardan :çok üzgünüm:
söylediklerinden o anlamı çıkardım sanki...:1no2:

canım orada trikolor spice diye geçiyor o lens...zenci birisi takmış...gündüz resim koyduydum sildim ben...

tatlısımmmmmmm aslında cok seviyorum hatta bayılıyorum onlara ...ama buraya her girdigimde ya da begendigim bir unlunun renkli gozleri gordugumde fikrim cok cabuk degisiyor ...=)=)

aaaaaa cnm resmi ben kacırdım galiba tuh ...

tekrar koyayım canım istiyorsan :)
seni anlıyorum canım da ünlülerin çoğunun kendi gözü renkli olabiliyor :) yada renkli göz üstüne yoğunlaştırıcı takılarak o hale de geliyor olabilir..
bence ünlüleri değil gerçek insanları örnek alalım...hem fotoşop var ışık var..şu var bu var...kimin nesi gerçek bilmiyoruz ki
aynı görüntüyü yakalamak rüyadan öteye geçemez...belki kendileri bile öyle değildir

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…