Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kısa süreliyse hiç yaramaz ama ya :çok üzgünüm:
canım aklımda zaten hazelin fantasy olanı vardı o ayrı konu da...
en son aklıma takılan da fantasy nin koyu grisi oldu...
çünkü hazeler önceden dediğim gibi beyaz ile turuncu boya karışımı..zaman zaman beyaz boya gözde baskın görünüp lensin bazen koyu gri olduğunu söylemiştim hatırlarsan....o hali de çok güzel....ama koyu grinin kendisi de olurmuki bana diye düşünmeden edemedim...

evet cnm onceden soylediklerini hatrlıyorum yalnız soyle birsey var bu fantasy için gecerli olabilr daha onceden de soylemıstim elite line grey denedigimde gozume klorak damlatılmıs gibi olmustu yani denerken cevremdekı insanların yorumları oyleydi ....
haklısın cnm sonucta hazellerde de grilik var ...neden yakısmasın tatlısım fantasy ler daha koyuysa bence cokta yakısabilr...ama kullanan birisinin fot gorsek ona gore kıyaslama yapsak daha iyi olur ...cunku elite line cok acık bir renkti fantasy ondan ne derece koyu olabilr kı hiç bilmıyorum ...

evet cnm onceden soylediklerini hatrlıyorum yalnız soyle birsey var bu fantasy için gecerli olabilr daha onceden de soylemıstim elite line grey denedigimde gozume klorak damlatılmıs gibi olmustu yani denerken cevremdekı insanların yorumları oyleydi ....
haklısın cnm sonucta hazellerde de grilik var ...neden yakısmasın tatlısım fantasy ler daha koyuysa bence cokta yakısabilr...ama kullanan birisinin fot gorsek ona gore kıyaslama yapsak daha iyi olur ...cunku elite line cok acık bir renkti fantasy ondan ne derece koyu olabilr kı hiç bilmıyorum ...

canım aslında ben normalinde gri lens hiç sevmem bilirsin...hele de direkt açık renk duranları hiç sevmiyorum...ve elite line gri gibi grilerden da hazzetmiyorum canım...
zaten benim hazelin içindeki grilik tam dozunda bir grilik ondan hoşuma gitti....turuncu ile beyazı iyi harmanlamışlar....grilik koyu olduğu için hoşuma gitti çünkü gözümle kaynaşan tarzda bir grilikti...hem göze hafif bir açık renklilik hemde derinlik veriyor..

ama tabi lenste sadece beyaz boya olunca elite line gri gibi oluyor...fantasy line ın koyu grisine belki koyu gri olsun diye hazele yaptıkları gibi beyaz boyayı başka bir renkle harmanlayıp sunmuş olabilirler....bir de grilerin bazı kahve gözlerde menekşe rengi gibi durma ihtimalleri de oluyor...

canım aslında ben normalinde gri lens hiç sevmem bilirsin...hele de direkt açık renk duranları hiç sevmiyorum...ve elite line gri gibi grilerden da hazzetmiyorum canım...
zaten benim hazelin içindeki grilik tam dozunda bir grilik ondan hoşuma gitti....turuncu ile beyazı iyi harmanlamışlar....grilik koyu olduğu için hoşuma gitti çünkü gözümle kaynaşan tarzda bir grilikti...hem göze hafif bir açık renklilik hemde derinlik veriyor..

ama tabi lenste sadece beyaz boya olunca elite line gri gibi oluyor...fantasy line ın koyu grisine belki koyu gri olsun diye hazele yaptıkları gibi beyaz boyayı başka bir renkle harmanlayıp sunmuş olabilirler....bir de grilerin bazı kahve gözlerde menekşe rengi gibi durma ihtimalleri de oluyor...

tatlısım bende o yuzden biraz endiseliyim yani acık renklerden pek hoslanmadıgın için...cunku gercekten elite line cok cok acık bir renkti beyaz gibi duruyordu içinde grilik var mıydı dersen elite line da hiç grilik gorememistim daha cok beyaz gibi bir rengi vardı ya da ısık altında bana oyle gelmıs olabilr ...

ama dedigin cok mantıklı geldi fantasy hazelin uzerinde oynama yapıp biraz beyaz boya ekleyip fanstasy grey elde etmıs olabilrler...cunku onu alıpta hayal kırıklıgı yasamanı ıstemem

bugun nette soyle bir bakalım cnm belki fantasy grey fot buluruz ben daha once onu kullanan birisinin fot.larını hiç gormedim ...ona gore yorum yapsak daha iyi olur bence ...

canım sanırım onu bulmamız zor olucak..çünkü rainbowun her rengi yurtdışındaki solekoda yok..
mesela onlarda haresiz hazel (bendeki hazel ) var ama resim yoktu....dolayısıyla türkiyedeki hiçkimse de yabancılardan resim bulamayınca hazelleri almaya yanaşmadı...

iyi kötü yabancı forumdaki solekolara bakarak tahmin yapabiliyorduk..solekoların harelilerindede bildiğim kadarıyla grinin koyu olanı yok...
koyu grinin de resmi yok diye tıpkı elite line hazelde olduğu gibi koyu griyi de resim görmeden almayı düşünen olmaz sanırım...

geldim şekerler bende çok beğendim adore lensleri henüz satılmaya başlamamış burdakiler eskidir canlarım sanırım yurtdışında satılcak burada satılırmı bilmem yenileri...güneşcim adore griler var onları eklemedim birazdan onuda ekliyim belki fikir olur sana cnm....

geldim şekerler bende çok beğendim adore lensleri henüz satılmaya başlamamış burdakiler eskidir canlarım sanırım yurtdışında satılcak burada satılırmı bilmem yenileri...güneşcim adore griler var onları eklemedim birazdan onuda ekliyim belki fikir olur sana cnm....

hoşgeldin tatlım :)
zor olmayacaksa ekle istersen bitanem :)
kısa süreli lensmiş..trde satılcağı da belli değil ama fikrim olur dediğin gibi:)

sağol yorkshireim :)
gerçekten bunun grisi çok güzelmiş :) hele 2. resimde benim lenslerin gri görünen haline oldukça benzemiş..

çoğu insan (lens kullananlar da üretenler de) gri lensi açık mavi ve beyaz renkle eşanlamlı tuttukları için gri rengin esas anlamını bozdular ne yazıkki...o yüzden nerde gri lens görsem kaçıyorum ya beyaz ya açıkmavi duruyor diye...bu gerçekten tam adı gibi gri :)

Lens konusunda hangi rengi alsam bi türlü karar veremedim.. herkese soruyorum hangisi yakışır diye..
bana yardımcı olabiliceğinizi düşündüm ..
benim tenim buğday fakat hemen bronzlaşırım .. saçlarım koyu kestane gözlerimde koyu kahve..
sizce freshlookun hangi rengi bana gider ?

evet cnm gerçekten herrengi çok güzel olmuş..ilk koyduğum aqua bende ona aşık oldum:)pupil boşluğunu iyice küçük yapıcaklarmış resimdekinden daha doğal olduğunu sölüyolar...

Lens konusunda hangi rengi alsam bi türlü karar veremedim.. herkese soruyorum hangisi yakışır diye..
benim tenim buğday fakat hemen bronzlaşırım .. saçlarım koyu kestane gözlerimde koyu kahve..

canım bence hareli grisi güzel olur sana...

canım madem bronzlaşmaya meyillisin saçların da koyu o zaman freshlook pure hazel öneririm sana...bence freshlookun en doğal görünen rengi...kahve gözle de güzel kaynaşıyor tavsiye ederim...

evet güneşcim bu tam gri duruyo çokta doğal durmuş:)

ay canım napsak acaba...lens diye kafayı yiycez kaydirigubbakcemile3
kendimize birer lens üreticisi koca bulsak fena olmıycak..düşünsene her renkten bedava lens kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay canım napsak acaba...lens diye kafayı yiycez kaydirigubbakcemile3
kendimize birer lens üreticisi koca bulsak fena olmıycak..düşünsene her renkten bedava lens kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ay hakikaten yaa süper oluralkisalkisalkis kafamda lens yoktu görünce vuruldum bunlara birsürü alasım geliyo:teytey:

X