Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

rihannanın göz rengi öyle çok da ulaşılmaz bi göz rengi değil arkadaşlar...
kahverengi göze giallo yada mel takan herhangi biri o göz rengine ulaşabilir :)

canım gialoyla hiç alakası yok bence onun..
açık kahve gözlü arkadaşım bile giallo taktı ama onun rengiyle alakası olmadı..
bende kullandım giallo ama maalesef hiç onunla aynı renk olmadı..
aynı olamaz zaten ama yanından bile geçmedi =(..
meli bilemem ama gialloyu ben hiç benzetemedim..

Son düzenleme:
giallo çok koyu kalır ama mel daha yakın bence nc mel hidrocharme melin flashlı hali benziyo:)haresi çok belirgin çünkü onun gözlerinin...

a.s. merhaba kizlar, gecen gun soleko giallo siparis etmistim dun geldiler hihoyyyt. ben cok begendim simdi yukleyip yorumlariniza sunuyorum:1hug: bu arada umarim yukleyebilmisimdirhihoyyyt
gal.php

a.s. merhaba kizlar, gecen gun soleko giallo siparis etmistim dun geldiler hihoyyyt. ben cok begendim simdi yukleyip yorumlariniza sunuyorum:1hug: bu arada umarim yukleyebilmisimdirhihoyyyt
gal.php

tekrar deniyorum, yukleyemedim:1no2: insallah bu sefer olmustur, daha oncede kac kere yukledim ama bu sefer ne olduysa, offff ya
0n31618600jx

my.php
[/URL][/IMG]
12729770.jpg

11932847.jpg

Son düzenleme:
tesekkurler tatlim. internetten siparis verim, 120 tl. lens haricinde buyuk boy solisyon ve gozyasi damlasi da gondermisler.

tatlısım sanırsam ikimiz aynı yerden siparis ettik benim bugunde elime ulasmadı =( ben netten deil telefonla siparis etmıstım...

tatlım lenslerini cok begendim sana cok yakısmıs cicilerini iyi gunlerde kullan ....normalde de boyle mı duruyor rengi cnm ben cım yesili rengine benzemeyecegini dusunup ısmarlamıstım

tatlısım sanırsam ikimiz aynı yerden siparis ettik benim bugunde elime ulasmadı =( ben netten deil telefonla siparis etmıstım...

tatlım lenslerini cok begendim sana cok yakısmıs cicilerini iyi gunlerde kullan ....normalde de boyle mı duruyor rengi cnm ben cım yesili rengine benzemeyecegini dusunup ısmarlamıstım

cok tesekkur edrim canim:1hug:umarim sen de en yakin zamanda kavusursun cicilerinehihoyyyt

daha once rainbow giallo almistim ve kullanamadan cop oldu, inanilmaz sari-yesil durdu gozumde (cok acik). soleko gialloyu daha koyu durur dusunerek ismarladim. aslinda tam istedigim renk degil ama yine de dogalligi ve rahatligi hosuma gitti. acik havada evet yesil duruyor ama ortama gore de renk degistiriyor. bazen yesil-ela, bal-ela gibi oluyor. yorumlardan koyu durdugunu dusunerek ismarlamistim ama ben de koyu durmadi. kendi goz rengimde yesile donuk bir ela belki de ondan. sunu da belirteyim rainbow lenslerden cok daha rahat, konforunu begendim, gozumde oldugunu bazen unutuyorum, bu da arti bir ozellik katiyor tabi.

canım güle güle kullan çok yakışmış....göz rengin açık olduğu için daha bi canlı durmuş sende....demek yanılmamışsım canım soleko ve rainbow ile ilgili rainbowunki hakikaten çok çiğ durmuştu bendede...gnzcim seninkiler nerde ya:KK43:

kızlar ben soleko ve gialloyu aynı sanıyordum hep ..şok oldum resmen...
nefertitisim öncelikle şunu belirteyim göz yapına çok güzel yakışmış bu ton canım güle güle kullan..
ben solekoyu hep rainbowun yurt dışındaki adı olarak biliyordum demek farklı lenslermiş..

tatlım cok sagol ya cıftınemı 120 tl verdın bu arada ınternet sıtelerı soylenyo:)

rica ederim canim. lenssaati diye bir site. ciftine 120 tl verdim. ayrica buyuk boy solisyon ve gozyasi damlasi da gondermisler. adana'dan geldi galiba kargonun ustunde oyle yaziyordu. siparis verdim ertesi gun elimdeydi.

kızlar ben soleko ve gialloyu aynı sanıyordum hep ..şok oldum resmen...
nefertitisim öncelikle şunu belirteyim göz yapına çok güzel yakışmış bu ton canım güle güle kullan..
ben solekoyu hep rainbowun yurt dışındaki adı olarak biliyordum demek farklı lenslermiş..

kivilcim canim cok tesekkur ederim. ama yine de tam istedgim renk olmadi fakat en azindan dogal ve gozde agirlik hissi yapmiyor. bu da avantaj. rainbow daha kalin bir lens soleko oldukca yumusak ve ince. simdi natural colors ocre leri bekliyorum, bakalim onlar nasil olacak.

X