Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

evet cnm bende sölemiştim deneyince ama emin olamıyodum çünkü herkes aynı diyodu bi kişi daha söleyince emin oldum:)

bcc flan yazıyo u sıtede secınız falan dıyo onlar ne yaaa:KK43: morelım bozuldu

Sağ Göz BCC : -8.00 , 6.00 arası
Sol Göz BCC : -8.00 , 6.00 arası
anladigim kadariyla bunu demek istedin canim.eger lensi numarali istemiyorsan bu olculeri sifira getiriyorsun. eger numarali lens alacaksan sag gozun kac numaraysa onu belirtiyorsun, ayni sekilde sol gozunun numarasini da belirtiyorsun. umarim aciklayici olmustur tatlim.

tekrar deniyorum, yukleyemedim:1no2: insallah bu sefer olmustur, daha oncede kac kere yukledim ama bu sefer ne olduysa, offff ya
0n31618600jx

my.php
[/URL][/IMG]
12729770.jpg

11932847.jpg

Bu formun konusuna pek uymuyor ama makyajınızı çok beğendim. Sade ve hoş olmuş. Hangi marka ürünlerle, nasıl yapıyorsunuz acaba?

cok tesekkur ederim canim. alt ve ust kirpik diplerim kalici makyaj. rimelim de ''mavala black''.

hhhhm cnm cım kalıcı makyaj daha sonra cıkıyor mu yoksa omrunun sonuna kadar mı seninle kalıyor yani dovme gibi mı ?

bi de tatlısım flastan mı ortası oyle cıkmıs ...normalde kaynasması nasıl cnm

hhhhm cnm cım kalıcı makyaj daha sonra cıkıyor mu yoksa omrunun sonuna kadar mı seninle kalıyor yani dovme gibi mı ?

bi de tatlısım flastan mı ortası oyle cıkmıs ...normalde kaynasması nasıl cnm

3 sene oldu yaptirali.benimki bir nevi dovme oldu.yapan kadin omur boyu kullanabilecegimi soyledi.(ama normalde kalici makyaj omru3-5 sene ksiye gore degisiyor)

canim flashtan dolayi ortasi oyle cikmis, kaynasma fena degil bence. hatta bugun lenslerimi taktim annem bile anlamadi lens oldugunu:)

canım kalıcı makyajın çok güzel olmuş ben normalde yapsam bu makyajı yeter valla ama alt kirpiklere o tür makyajı yapamıyorum..

lensler hoş olmuş bende mavi ve hareli yeşil kullanıyorum yeşil lens kullanmak isteyenlere tavsiye ederim fresh look hareli yeşil hisetmiorsunuz bile ve lens olduğu belli olmuyor hareli olduğu için çok doğal duruyor

gnzcim kaynaşma konusunda problemin olmasın tatlım gözle çok güzel kaynaşıyo soleko senin gözünde zaten herlens kaynaşıyo çok güzel durucağına eminim...

sagol tatlimŞeniz eger dusunursen ozelden adres bilgilerini veririm. valla 1 kere katlaniyorsun o sıkıntıya ondan sonra cok rahat:)

çok sağol tatlım..
kalıcı makyaj hiçdüşünmedim ben rahat edemem gibime geliyor..
birde siyah çok fazla kullanmıyorum ben makyajda..
genelde yeşil ağırlıklı göz kalemim filan ki yeşil kalıcı makyajda biraz abest kaçar =)

aslında şöyle bir haftalık filan olsa belki yaptırırım..
yazın denizde filan işe yarar..
ama bir hafta sonra kesin çıkacak olmak şartıyla düşünürüm ama öyle de yok sanırım...
ay konuyu saptırdım kızlar özür dilerim =(

Son düzenleme:
gnzcim kaynaşma konusunda problemin olmasın tatlım gözle çok güzel kaynaşıyo soleko senin gözünde zaten herlens kaynaşıyo çok güzel durucağına eminim...

tatlısım ins dedigin gbi olur ...eger kaynasmada sorun yasarsam kesinlikle kullanamam ...bi de kızlar siz daha iyi bilirsiniz ama ben rainbow fıstık yesiline rengini cok benzettim sankı rengi birebir aynı gibi duruyor ...ooooof galiba gene lens seciminde hata yaptım

gnz21 canım senın sayende lens sıparıs ettım yarın gelır soleko oldugunu soylemeseydın raınbow gılallo alıcaktım az daha :) ama formda gonderılen en tatmın edıcı resım senınkı:)

tatlısım ins dedigin gbi olur ...eger kaynasmada sorun yasarsam kesinlikle kullanamam ...bi de kızlar siz daha iyi bilirsiniz ama ben rainbow fıstık yesiline rengini cok benzettim sankı rengi birebir aynı gibi duruyor ...ooooof galiba gene lens seciminde hata yaptım

canim rainbow giallo ile soleko giallo ayni gibi duruyor ama degil. rainbow giallo daha acik bir yesil ve lens daha kalin, soleko giallo rainbowa gore yesili daha koyu ve lens ince. ben de acik cikmasinin sebebi; kendi göz rengiminde acik olmasi. Rainbow gialloyu ben kullanamadan cope attim inanilmaz acik sari-yesil durdu. Soleko giallo icin daha koyu yorumlarini okuyarak siparis ettim ama ben de yine acik kaldi ama rainbow gibi de kesinlikle durmadi. En azindan isiga gore degisen tatli bir renk oldu, ela-yesil, bal-yesil gibi bir de lens yumusak ve gozde varligi yoklugu bir.

canim orjinal goz rengimi de ekliyorum, artik buna gore karar verirsin. Normalde resim biraz koyu cikmis olabilir, gordugunden gozum biraz daha acik

66094218.jpg

canlarım ya solotica ları bizim istedigimiz caplara gore yapabilrler mı kı ...bana capları cok buyuk geliyor acaba ısmarlama yaptıkları oluyor mu kı ...kızlar alıntı yapmayın ltfn silcem ...bu kızda quartzo cok guzel durmus

.........................

Son düzenleme:
nefertiti cnm senin kendi gozlerinin rengi cok hosmus biraz yesillikte var gibi ...vallaha cnm içime su serptin daha elime gecmeden endiselenmeye baslamıstım

nefertiti cnm senin kendi gozlerinin rengi cok hosmus biraz yesillikte var gibi ...vallaha cnm içime su serptin daha elime gecmeden endiselenmeye baslamıstım

sagol canim benimŞeniz gozum resimde gordugunden biraz daha acik, resim koyu cikti seni yaniltmamasi icin hatirlatmak istedim... umarim isine yaramistir. ama rainbow giallo gibi kesinlikle cig bir renk degil buna emin ol...

X