Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

cnm soleko queen giallo ....yorkshine rainbowdan daha farklı demıstı ona guvenerek siparis ettim ...inanıyorum guzel birsey cıkacak

aaa ben niye kaçırdım bunu..
inşallah güxel çıkar canım..
gnz cim senin erkek arkadaşın da kızmıyor mu lens kullanmana benimki gibi..
ilk b&l gry aldığımda kıyamet kopmuştu ama artık alıştı sesini çıkarmıyor..=)

ins cnm =)
tatlısım kızmaz mı makyaj yapmama bile laf soyluyor =)

cnm ilk zamanlar baya laf etmıstı... helede o kadar para bayılıp diamondsları aldıgımda en agır elestiriler ondan geldi.... o zamanlar demedigini bırakmamıstı...ama simdi alıstı hatta gecen gun bir lens siparis ettim dedigimde cok kızdı artık alma bunlar sana cok yakısıyor fln dedi ...

çok güldüm okurken ya aynı biz =)
evet ilk başta kızıyorlardı ama sonradan sanırım hoşlarına gidiyo ve birşey demiyorlar =)
ama şu yeni lens siparişerimi duyunca kızdı boşuna para veriyosun diyor..

bu arada ben karar verdim kızlar 2 hafta içinde rainbow fantasty line lıght hazal alıyorum=)

evet ya benimkısıde oyle lens sattın alarak parayı sokaga attıgımı soyluyordu =)lens taktıgımda da aaaaaa cok guzel cok yakısmıs fln diyordu .....oooooof cozemıyorum su erkekleri =)

cnm ya cok heyecanladım umarım tahmın etttiginden daha guzel cıkarlar ...

canımlar benim pupil dediğima bakmayın siz...ben artık lenslerle ilgili olabilecek hatta olamıycak hertürlü deneme yanılmayı yaptığım için artık mükemmeli arıyorum..
ve o yüzden lenslerden custom doğallığı veya dark green doğallığı bekliyorum...böyle beklentisi olan tabi pupilden memnun olmaz..ama normal beklentileri olan bir insan gayet de beğenir....kötü demiyorum ama fantasy line alsam mükemmel olurmuş diyorum

bakalım bitanem...bence melden daha iyi duracak onlar sende :)

tatlım benimmmmmmm bende en az senin kadar dogallıga onem veren birisiyim aslında ne demek istedigini gayet iyi anlıyorum ...tatlım biliyorsun kı fantasy lerin dokusu daha farklı ama su yuzdesi daha yuksek sadece artısı pupılının dar olması ve su yuzdesinin daha yuksek olusu...acaba dokusu elite line gibi bir sonuc verir mı kı ...

dokusunu bilmiyorum bitanem ama sanırım daha opak gibi...ama renkte fark yoksa niyetlenebilirim ki yorkshireden ve fantasy light hazel alan bi arkadaştan aldığım bilgiye göre elite hazelile fantasy light hazel renk olarak aynıymış...
aslında elitela karşılaştırınca fantasynin üstünlükleri daha çok..ama bildiğim doku diye elite almıştım...

- fantasynin pupili daha dar
-fantasynin pupili düzgün yuvarlak,elite ın asimetrik yuvarlak
-fantasyde hare var
- fantasynin su içeriği daha fazla

renk de aynıysa daha ne isterim...

tatlısım cogu kısı diamondsla fantasy aynı dıyorlardı...bende su an aynı oldugunu varsayıp sunları soylebilirim elite line dokusuna alısan birisinin fantasy e alısma sureci biraz zaman alabilr gibi ....ama bahsettigin artılar bu acıgı kapatabilr ....

canlarım ben geldim:)kızlar bendede lenslerin pupil boşluğu belli olmuyo kaynaşıyo gözümle çok mellerde öle giallolarda öleydi....gnz canım ben beğeniceğini umuyorum çünkü soleko çok güzel kaynaşıyo gözle....kıvılcım hazellerin hayırlı olsun cnm...güneş hazel bence sende çok çok doğal duruyo...

hoşgeldin tatlım :)
sarışın olduğun için şanslısın..bizlere gitmeyen renkler sana çok güzel gidiyor..mel, giallo gibi :)
kıvılcımın da kafasını karıştırdım..hangi hazeli alacağını şaşırdı o da :)
sağol bitanem beğendiğin için :) evet rengi çok çok güzel :)

canım benim ten rengim açık çok beyaz diilim ama bugdayda diilim ikisinin ortası genelde beyaz tenli diyolar ama ton ton olduğu için çok beyaz diilim..

tatlıslarım bence yakısması sarısın esmer kumral olmakta yetmıyor ...hepimizin yuz hatları ten renkleri sac renkleri farklı ...bence bunlarda yakısıp yakısmamasında onemli rol oynuyor ...

yatmaya gidiyordum baktım hepiniz burdasınız biraz daha takılayım dedim =)
kızlar en son fatnatsty line hazele karar vermiştim ama yorumlarınızı okuyunca yine korktum ya=(
dokusu daha farklı demek eliteden
hay allah ya..
iice karıştım ben..
hazel olucak kesin ama hangi serisi karar veremiyorum ben..
aslında hareli lesnleri daha çok seviyoruım çünkü haresiz lensler benim gözlerimi küçük gösteriyor..

canim aldim tam bir hayal kirikligiydi resim cekecektim makine arabada kalmis ama taz zamanda cekip koyayim bilmiyorum belki benim gozum kucuktur ama capi neydi hatirlamiyorum

tatlısım biz senin kafanı karsıtırmayalım ...hareli lensleri seviyorsan belki hosuna gidebilr zaten kendin soyluyorsun tatlısım gozlerimi daha buyuk gosterir diye bence cnm senin aslında kafanda fantasy var biz kafanı hiç karıstırmayalım =)...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…