Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

canımcım kendi gözünün baskınlığını solocare aqua hafifletmiyor mu...
lensler daha opak gibi olmuş sanki....

cnm diamonds ları gunluk hayatta kullanmadıgım için solo soluyonda duruyorlar arada bi solusyonunu degistiyorum ...dark greenleri biraz hafifletmıstı cnm sabahları deildi aksamları daha cok opak oldugu belli oluyordu

gunes cnm sence bana soleko gaillo nasıl olur ?onu mu alsam kı napsam sence

gnzcim solekoyu bilmem ama ben rainbow giallodan pek memnun kalmadım...bazen cart fıstık yeşili oluyordu bazen da asker yeşili....oysa yeşilin bu iki tonunu da göz rengi olarak sevmiyorum...
canım sen mel aldın beğenmedin bence solekoyu da rainbowu da beğenmezsin..bu da sarı lens...ne farkedicekki...

cnm yorkshire nin resimlerini gormussundr onda o kadar sarı durmamıs yesil sarı karısımı tatlı bi rengi var gibi duruyordu o yuzden biraz kararsız kaldım .....aslında birsey almak zorundayım cunku normalde gozlerim 1.50 ama bugune kadar kullandıklarımın hepsi numarasızdı gozlerimin numarasıda gittikce artıyor ...artık numaralı birsey almak istiyorum ama bu gidisle hicbirsey alamayacagım gibi

canım rainbow giallolar da yeşille sarı karışımı...ama dediğim gibi ya fıstık yeşili yada asker yeşili duruyorlardı...belki yorkshire inki daha güzel duruyordur onu bilemem...sen ona sor canım...
ama benim sana diyebileceğim şey, rainbow gialloyu beğenmemiş olduğum

güneşcim bugün optikçiye gittim önce pure hazelden bahsedeyim
Çok hoş durdu gözümde inanılmaz doğal durdu ve çok hoşuma gittti ardından b&l violeti denedim oda güzel durdu rengin duruşunu tam olarak anlatamıyorum canım menekşe tonlarında bir renk durdu damarlar belli olmadı ama ne yalan söyliyim pure hazel kadar beğenmedim onu
durasoftun blue violetini deneyemedim maalesefki çünkü testırı yoktu canım ama 1 hafta içinde testırları gelicek dedi optikçi bana mail atıcağını söyledi gelince gidip onuda deniycema.s.

sagol cnm ben gene bi lens saat mıydı neresiydi oraya bi telf acayım gordugum kadarıyla bi tek orada satısı vardı ...tekrardan bi testerini istiyeyim oldu oldu olmadı en azından bi tanesini alırım begenmezsem diger tekını almam

bende heyecanladım simdi hangi markanın hazelini denedin cnm gunısıgında rengine baktın mı nasıldı aaaaaaaaaaa cok merak ettim

canım freshlook denedim güneşin pure hazelleriydi onda çok güzel durmuştu valla bende kendimdede beğendim =)

canım ben solekodan çok memnunum gündüz kullanım için ideal...ama her gözde farklı durabilir bende hafif bi değişim yapıyo çok doğal duruyo...rainbow un testerını denediğimde çok belirgin çiğ bi yeşil olmuştu...benim fikrimce sana bu renk yakışır gibime geliyo tenin açık kaşlarında açık cnm..istanbulda olsaydın benimkileri bi denerdin...ama yinede ii araştır cnm belki deneticek yer bulursun...bide daha canlı renklei sevdiğini söledin tatlım bu canlı bi renk diil ama benide kesinlikle soldurmuyo...

cnm son bi soru =) cnm senin kendi gozlerin 2 mizin gozlerinin rengi benziyor mu sence?

canım senin biraz daha açık sanırım.benim gözüm orta kahve güneşte baya açık oluyo oda içinde daha koyu cnm...

sagol cnm ya cok yardımcı oldun bana aklımda hiç soleko yoktu sende gordukten sonra bayıldım =)

tatlısım seninde gozlerin parlakmıs .....

cnm ya goz makyajını cok begendim bugulu gibi cok hos gozukuyor

canımcım beğenmene sevindim :) rainbow elite hazeller de aynı pure hazel gibi duruyor..neredeyse ikizi diyebilirim...sadece markası rainbow ve yıllık olması...
hmmm anladım canım...menekşe rengini hani ben siyah saça hazelden başka lens gitmiyor belki sürekli hazelden sıkılırsan daha renkli renk istersen diye alternatif olarak söyledim canım...çünkü bize hazel ve violetten başka lens gitmiyor pek :)
bakalım durasoftu beğenecekmisin :)

cnm siyah saclı kımselere bu tur renkleride cok yakıstırıyorum ......cok hos duruyor ama bu renk dogal bi lens yoktur

bu arada angelina yı oldukca begendigim için 2 de bir fot. koyuyorum =)ama onada siyah sac renkli goz yakısmıs bence =)

canımlar...rainbow elite line hazeli merak ediyorsanız ve gittiğiniz lensçide testeri yoksa
freshlook un pure hazel ini deneyebilirsiniz...ikisinin de renk duruşu aynı...tabi ki marka farkından ve dokudan ötürü farkları olacaktır ama rengin karekteri aynı...
ama sağlıklı sonuç için mümkünse dışarı çıkıp günışığında bakın denediğiniz lense...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…