Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

magic top lavanda..

ben bu magicleri çok beğendim ne dersiniz?
ama türkiyede yokmuş sanırım =(

Son düzenleme:
canım brezilyada varmış bunlarda.
180 brezilya reali gibi birşeymiş.bir site adresi var orada astılıyormuş oradan alınabilirmiş ama onu yazamıyorum buraya..
başka renkleride var onlarıda eklicem bi ara..

magic top turqueasa

bukadar yakın çekim olmasına rağmen çok doğallar bence..

magic top azal blue

ve magic top green

ImageShack - Image Hosting :: cpiadedsc07872vn0.jpg
ImageShack - Image Hosting :: dsc07868tr3.jpg

canım bunlar haresiz galiba. nedense griler hareli gibi geldiydi bana.
haresiz sevmiyorum.

canım kenadan kendi gözünün haresi gözüküyormuş sanırım..
ama gryler sanırım kendi haresi..

diğer lenslerde olduğu gibi etrafı siyah ve çerçeveyi andıran hareyle kaplı değil..
farkettiyseniz çok hafif grmsi bir hare var ..
ben de siyah hareleri sevmiyorum.
bu şekilde bana daha doğal geliyor..

güneş çok güzel ve doğal. sende daha bir yosun yeşili çıkmış..çok beğendim. güle güle kullan............

ilk izlenimim olumlu...aynaya bakınca resimdekinden çok daha güzel görünüyorlar..
gerçek gözümü hafif koyulttular ama yansıma rengini değiştirdiler...sarı parlayan kahve gözlerim şimdi koyu yeşil parlayan kahve göz oldu...ayrıca gözümün doğal hareleri daha derinleşti...doğal haremi vurguladı lensin kenarı.. ve kenarları kesinlikle lens haresi gibi durmadı...daha derin ve daha parlak gözlere sahip oldum...gözümdeki doğal sarı tonların yeşil tarafından kapanmasına üzülmedim bile....yoğunlaştırıcı lenslerin doğallığı var...
ortasının genişliği de hiç sorun olmadı gördüğüm kadarıyla....koyu yeşil ile sarı-kahve çok güzel uydular...lensin ortasındaki kendi gözüm ile lensin rengini keskin biçimde ayıramıyorum bile o kadar doğal
lensin ortasından sarı-kahve gözümün görünmesi de lense ayrı bir güzellik kattı...diğer renklerde bu kusur sayılıyordu oysa...

Son düzenleme:
tatttttttlım coooooooooook begendim zaten zamanla lensinin rengi biraz daha acılcaktır sende daha bir cam yesili gibi durmus ben gercekten cok begendim tatlım lensler senin içine sındı mı onmli olan senin begenmen

tatttttttlım coooooooooook begendim zaten zamanla lensinin rengi biraz daha acılcaktır sende daha bir cam yesili gibi durmus ben gercekten cok begendim tatlım lensler senin içine sındı mı onmli olan senin begenmen

sağol canımcım :)
tavsiyelerin için sağol...gerçekten çok beğendim hiç lens gibi durmuyorlar :)
evet içime sindi canım...sende gördüğümden beri tutulmuştum zaten bunlara..
gerçekten de alacağım günü zor beklediğim kadar varmış :)
bunlar fıstık yeşili giallodan çok daha oturaklılar onlardan daha çok sevdim...

Son düzenleme:

ccccnm gercekten cok sevindim bende lensi ilk aldıgımda yyyyyya bu ne biçim lens lens oldugu bile belli deil diye dusunuyordum fakat simdi benle butunlesti adeta =) sana cooooooook yakısmıs fakat yakından daha net bi suru fot istiyorum =)=)=)
tatlım belki sen bilirsin bi kac ayda bir lens temizligi yapılması gerekiyormus o nasıl birsey ben kac aydır kullanıyorum ne temizlik yaptım ne de baska birsey sadece her gun solusyonla temizliyorum dunden belli baya bi kafama takıldı ...

sağol canım :1hug: rengi ve formu oturunca daha iyi resimler koyacam tabi ki..:)
canım protein temizleme tabletlerinden bahsediyorsun heralde..eskiden bende onlardan aramıştım ama o ürünlerin kalktığını ve şimdiki solusyonların zaten o işi de yaptığını söylediler...bunu da 3 sene evvel falan sordum...sadece site üzerinden bazı özel ürünler bulabilirsin..eczanelerde ve lensçilerde yok......haladır sadece solusyon kullanıyorum bi zararını görmedim...daha doğrusu 8 senedir sadece solusyon kullanıyorum..bişey de olmadı...

ha bu arada belirteyim...bu dark greenler sanki çok hafif maviyede çalıyor gibiler...direkt olarak bakınca bu mavi denecek gibi değil ama yeşilin tonu maviyede meylediyor biraz...koyu pasifik mavi gibi..
ve lenslerin kaptaki duruş rengi de dikkatimi çekmişti zaten....bunlar herkesin düşündüğü gibi giallonun koyu tonu değil...emerald greenin koyu tonu...emeraldın maviye meylettiğini görmüştünüz zaten..bu da hafif meylediyor..koyu turkuaz yeşil
ama öyle diğer turkuaz lensler gibi cırtlamıyor...yumuşak ve tatlı bir koyu mavi gibi göründüğüne de şahit oldum şimdi...ama öyle opak değil yarı şeffaf...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…