Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

kizzzlaarrrr:)
sonunda geldi lenslerimm:)
iste resimler ben cok mutluyum:)hihoyyyt yorumlarinizi bekliyorum:) b&l green ocean
ilk resim makyajsizz:

güle güle kullan canım..doğru bir seçim yaptın :) b&l nin en gözde renklerinden birisi green ocean...canlı ve çarpıcı görünüyorlar sana da yakışmış :)

biraz para bayılmaya razıysanız size harika bir öneim var

özel yapım lensler. yabancı dil fukarasıyım malesef . nasıl elde edilir hiç bir fikrim yok. adresi vereyim siz inceleyin benide aydınlatın .

9mm SFX : Custom Contact Lenses

bende bi aralar yaptrmayı dusunmustum sonra vazgectim cunku ne kadar guvenli oldugu belli deil nasıl bi boya kullanıyorlar goze ne gibi sakıncası var iice arastrmak lazım ...eger almayı dusunuyorsan ilk once uye olman lazım tatlım ....

hhhhhhhhm bi de en sondakı resmin base capı en dusuk 9.0 mıs ...naturel serisinin sadece 4 rengi varmıs onların base capları 8.3 den baslıyor 8.9 a kadar onlara iice dikkat etmek lazım ...

Sonunda mart ayını da bulduk neyse ki...
Ayın 3 ünde gidip siparişimi vereceğim...ne zaman elime geçer bilmiyorum...sanırım ayın 10 u gibi falan kavuşacağım inşallah :)
hiç bi lensi bu kadar beklememiştim...resimlerini gördüğüm andan beri aşığım onlara :asigim: gnzcim sağolsun :)

rock on o ilk hanımın gözlerindeki lenslere bayıldım yaaa nasıl doğal duruyoolarr yaaa aşkı memnudaki bihterin gözleri gibi=D

tatlım benim ins beklediginden daha guzel durur içine siner cok merak ediyorum sende nasıl durcak bakalım =) tatlım bende amazonlardan vazgectim elimdekı lenslerin suresi dolsun belki ondan sonra alırım su an 3. bi lens almak ısraf gibi geliyor =)

bakalım canım sağol :)
canım bencede insan ne kadar çok lens alırsa o kadar strese giriyor..
bence sen kaşlarını boyayla hafif koyultsan dark greenlerin yine olabilir..
yada sauflon all in one light solusyon kullanırsan lenslerin renkleri olduğundan açık görünüyo lenslerin..diğer marka solusyonlara göre..hep sauflon kullanıyorum ben çok memnunum :)

freshlook haresiz mavi/ hiç doğal durmadı ve dayanıksızlar.

safir mavisi olanlar (markasını unuttum) :

Son düzenleyen: Moderatör:
freshlook haresiz mavi/ hiç doğal durmadı ve dayanıksızlar.

safir mavisi olanlar (markasını unuttum) :

freshlook lensler ince oldukları ve yüksek oranda su içerdikleri için en rahat lensler..
ama tabi böyle olmasının getirdiği eksilerde var...evet senin dediğin gibi dayanıksızlar..
ben ne zaman freshlook alsam en fazla 3 kere takabiliyorum..hemen yırtılıyolar.. (oysa tırnaklarım uzun değildir kısadır) veya uçları fare kemirmiş gibi kopuyor...

soloticadan hangi rengi almaya karar versem hüsrana uğruyorum resmen ya:1shok:
tıpki şu resimleri gördüğüm an olduğu gibi..
ıce a karar vermiştim en son ama hiç hayalimdeki renk değilmiş meğer..
bildiğimiz gry renk resmen siyahla beyazın karışımı gry vardır ya o işte..
galiba bu gidişle soloticayı resmen silicem kafamdan..

ktunnel den youtuba girip solotica yazın ve çıkan videoları izleyin. eminim bir fikriniz olacaktır. ben sanki solaticadan vazgeçip magic top a karar vericem. biraz pahalı ama .....

çok tşkr ederim güneşcim

haklısın bi de senın tırnakların kısa olmasına ragmen yırtılıomus bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…