Kontakt Lens lens kullananların başına gelen olaylar

korktummmmm bilmiyorumkismile dahada gelmem davosa kaydirigubbakcemile3 tamam bu lens işini askıya alıyorumm.

ben 7 yılldır kullanıyorum başıma hiç birşey gelmedi. çok özenli ve temiz kullanıyorum ama...

BEnim de göz kapağıma kaçmıştı çıkarana kadar akla karayı seçmiştim:)ee bi de uyuya kalmışım lenslerle:KK43:Sabah kalktığımda gözüm açılmıodu:KK43:Off çok kötüydü bütün gün bulanık görmüştüm herşeyi Allaha çok şükür şimdi herşey normal ve daha dikkat ediorm hala kullanıorm:)

bende bir türlü vazgecemiorum:) başıma kötü bişeyde gelmedi... göz rengim kahverengi tüm renkleri denedim birtek hazal rengi kullanmadım ama düşünüyorum öneren varmıı ???? :)))

lensım arabada gıderken cok batmaya baslayınca elımle almaya calıstım ve alamadım,aynaya baktıgımda ıseyerınde yoktu,sizce goz kapagıma kaçmış olabılır m?
ASIL SORUM ISE COK KOMIK AMA BEYNE FALAN KACAR MI?YALVARIRIM YARDIMsenağlama

bende bir türlü vazgecemiorum:) başıma kötü bişeyde gelmedi... göz rengim kahverengi tüm renkleri denedim birtek hazal rengi kullanmadım ama düşünüyorum öneren varmıı ???? :)))

merhaba rainbow un hazel renginden memnun kalmıştım ben tavsiye ederim.
ya siz 7 yıl kullanmışsınız hiç damarlanma falan oldu mu gözünüzde? ben saydam kullanırken çok iyiydim renkli kullanmaya başlayınca gözümde damarlanmalar oldu doktor da 3 ay kullanma kendine gelsin dedi korkuttu biraz da beni. ama 3 ay lenssiz dayanamam diye saydam olanlara devam ediyorum. aslında çok dikkatli temiz kullanıyorum aylık lens olduğu halde her gün çıkarıp takıyorum yine de böyle birşey olması çok canımı sıktı:KK43: korkuttu bi de yaa hiç kullanamaz hale gelirsin filan. anlayamıyorum bu doktorları, benim eski doktorum kendisi de kullanıyordu beni de o başlattı madem kötü bişe bu koskca doktor kendisi de kullanır mıydı :) o gittikten sonra sakaryada doğru düzgün lense karşı olmayan kullananı azarlamayn bi göz doktoru bulamadım ::KK43:

Son düzenleme:
lensım arabada gıderken cok batmaya baslayınca elımle almaya calıstım ve alamadım,aynaya baktıgımda ıseyerınde yoktu,sizce goz kapagıma kaçmış olabılır m?
ASIL SORUM ISE COK KOMIK AMA BEYNE FALAN KACAR MI?YALVARIRIM YARDIMsenağlama

kesin göz kapağındadır. beyne kaçmaz beni de öyle korkutmuştu annemler ama yokmuş öyle bişe imkansızmış ancak gözkapağına kaçarmış öyle göz arkasına beyne filan kaçma asla olamazmış

Alıntı:
sevi84 kullanıcısından alıntı

merhaba rainbow un hazel renginden memnun kalmıştım ben tavsiye ederim.
ya siz 7 yıl kullanmışsınız hiç damarlanma falan oldu mu gözünüzde? ben saydam kullanırken çok iyiydim renkli kullanmaya başlayınca gözümde damarlanmalar oldu doktor da 3 ay kullanma kendine gelsin dedi korkuttu biraz da beni. ama 3 ay lenssiz dayanamam diye saydam olanlara devam ediyorum. aslında çok dikkatli temiz kullanıyorum aylık lens olduğu halde her gün çıkarıp takıyorum yine de böyle birşey olması çok canımı sıktı:KK43: korkuttu bi de yaa hiç kullanamaz hale gelirsin filan. anlayamıyorum bu doktorları, benim eski doktorum kendisi de kullanıyordu beni de o başlattı madem kötü bişe bu koskca doktor kendisi de kullanır mıydı :) o gittikten sonra sakaryada doğru düzgün lense karşı olmayan kullananı azarlamayn bi göz doktoru bulamadım ::KK43:

X