Lenf Kanseri Olan Bir Dostum İçin Dua Ricası

İyi akşamlar arkadaşlar...
Sizden yaklaşık 1 yıldır sağlığına kavuşabilmesi için dua rica ettiğim lenfoma hastası öğretmen arkadaşım Gülten'e Allah izin verirse yarın ve perşembe günü otolog kök hücre nakli (ilik nakli) yapılacak. Nakil sırasında ve sonrasında herhangi bir olumsuzluk olmaması ve bu tedaviyle arkadaşımın hastalığına tamamen şifa bulabilmesi için bir kez daha dualarınıza ihtiyacımız var. Yorum yazsın ya da yazmasın birkaç saniyesini ayırıp onun için dua edecek tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah'tan onları ve yakınlarını hep sağlıkla uzun yıllar yaşatmasını diliyorum.

Arkadaşlar lenfoma tedavisi gören ve kendisine 28 Eylül'de otolog kök hücre nakli yapılan arkadaşım çok şükür 10 Kasım'da hastaneden taburcu oldu. Sizinle de paylaşmak istedim. Süreç boyunca dua eden tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Bundan sonra her şeyin yolunda gitmesi için dualarınıza devam edin lütfen.

İyi akşamlar arkadaşlar. Sizden forumda sıkça dua etmenizi rica ettiğim lenfoma tedavisi gören arkadaşım Gülten'e kısmet olursa yarın PET çekilecek ve durumu belli olacak. Sonucun temiz çıkması için bir kez daha dua rica ediyorum sizden. Dua edecek herkesten Allah razı olsun. Allah sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korusun.

500 ya şafi okuyacam , fatiha , ihlas ayetel kürsi okudum canım Rabbim sağlığına tekrardan kavuştursun inşallah

3 İhlas,3 Fatiha,3 Ayetel Kürsi,100 Ya Şafi okudum.Rabbim şifalar versin,hayırlısıyla güzel haberler alsın inşallah.

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 yıldır sizden iyileşmesi için dua istediğim canım kadar sevdiğim arkadaşım Gülten'in bugünkü PET sonucu iyi çıktı Allah'a çok şükür. Sonradan nüksetme durumu olmazsa hastalık şu an bitmiş durumdaymış. Onun iyileşmesi için hiç tanımadığı halde gönülden dua eden, şifa bulması niyetiyle sureler, ayetler, salavatlar, esmalar okuyan tüm forum arkadaşlarıma çok ama çok teşekkür ediyorum. Şu an yaşadığım mutluluğun tarifi yok. Allah hepinizden razı olsun. Allah bir daha sevdiklerimle sınamasın beni. Sizleri ve sevdiklerinizi de her türlü hastalıktan, kazadan, beladan korusun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…