Lenf Kanseri Olan Bir Dostum İçin Dua Ricası

İyi geceler arkadaşlar... Size daha önce bahsettiğim lenfoma hastası arkadaşım Gülten kısmet olursa cumartesi günü kemoterapide 4. kürü alacak. Bu kür çok önemli. Çünkü bu kürden sonra çekilecek olan PET'te tedaviye olumlu yanıt verip vermediğine, tümörün kaybolup kaybolmadığına bakılacak ve ona göre tedaviye yön verilecek. Buraya yazan ya da yazmayan birçok arkadaşın ilgilenip, zaman ayırıp ona dua ettiğini biliyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Lütfen dualarınızı sürdürün. Buna gerçekten çok ihtiyacımız var.

İyi akşamlar arkadaşlar... Arkadaşım 4 kür kemoterapi aldı. Yarın tedaviye verdiği yanıtı ve tümörün kaybolup kaybolmadığını gösterecek olan PET çekimi var. Lütfen iyi haberler alabilmemiz için siz de dua edin. Dua edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Rabbim yardımcısı olsun arkadaşınızı sevdiklerine bağışlasın sağlık sıhhatle inşallah

Arkadaşım Gülten'e dua eden herkese teşekkür ederim. PET sonucuna göre 4 kür kemoterapi sonrası başlangıçta çok büyük olan tümör küçülmüş ancak henüz tamamen yok olmamış. Tamamen yok olması için önce daha yoğun ve daha ağır bir kemoterapi alacak ve ardından radyoterapi uygulanacak. Onun için sabır gerektiren bir süreç daha başlıyor. Bu tedavilerin ardından tümörün tamamen yok olması ve sağlığına kavuşabilmesi için dua etmeyi sürdürür müsünüz lütfen? Dua eden herkesi ve onların sevdiklerini de Allah her türlü hastalıktan korusun. İyi akşamlar...

arkadaşınızın durumu nasıl canım tedavi nasıl gidiyor morali çokmu bozuk
Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Kemoterapinin yan etkileri onu hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok etkiliyor. Maalesef bazen çok moralsiz olabiliyor. Cuma günü 4 kür kemoterapi sonrası tedaviye verdiği yanıta bakıldı. Başlangıçta çok büyük olan tümör küçülmüş ama tamamen kaybolmamış maalesef. İlaç değiştirildi. Son iki kür daha yoğun ve daha ağır kemoterapi alacak. Ardından radyoterapi uygulanacak. Dileğimiz daha olumlu şeyler duymaktı. Bundan sonra uygulanacak tedavinin fayda vermesi ve tümörün tamamen yok olması için dualarımızı sürdürüyoruz.

İyi geceler arkadaşlar... Kısmet olursa arkadaşım yarın, cuma ve cumartesi günü 3 gün üst üste olmak üzere 6. ve son kür kemoterapiyi alacak. Bu kemoterapinin ve ardından alması planlanan radyoterapinin faydalı olması ve bu tedavilerle daha önce küçülme gösteren tümörün tamamen yok olması için dualarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkür ederim. İyileşmesi için dua eden tüm arkadaşlardan Allah razı olsun.

Arkadaşlar şu mübarek kandil gecesinde dua ederken lütfen birkaç saniyenizi ayırıp lenfoma hastası arkadaşım Gülten'in tedavisinin başarıyla sonuçlanması ve onun sağlığına kavuşması için de dua eder misiniz? Dua eden ve edecek olan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun.

Canim Allahim arkadasina sifalar versin ve tum hastalara hem arkadasinin hem de tum hastalarin sifasi icin fatiha ve ihlas okudum.. Allah bu mubarek gecenin yuzu suyu hurmetine katinda dualarmizi kabul etsin. Saglikligina kavusur insaAllah Arkadasin.

Canim Allahim arkadasina sifalar versin ve tum hastalara hem arkadasinin hem de tum hastalarin sifasi icin fatiha ve ihlas okudum.. Allah bu mubarek gecenin yuzu suyu hurmetine katinda dualarmizi kabul etsin. Saglikligina kavusur insaAllah Arkadasin.
Tüm kalbimle Amin diyorum dualarınıza. Allah razı olsun. Allah sizi ve sevdiklerinizi de her türlü kaza, bela ve hastalıktan korusun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…