Lenf Kanseri Olan Bir Dostum İçin Dua Ricası

Arkadaşlar sizden daha önce de dua etmenizi rica ettiğim lenfoma hastası arkadaşım Gülten'in yarın radyoterapi dönemindeki son günü. Bu tedavinin bitimiyle kemoterapilerle küçülen ancak yok olmayan kitlenin tamamen yok olması, yüksek doz kemoterapi, ilik nakli vb. gibi başka daha zorlu tedavilere gerek kalmadan kısa sürede tam ve kalıcı bir şifa bulabilmesi için yine dualarınızı bekliyorum. Cevap yazsın veya yazmasın ilgilenip birkaç dakikasını ayırıp dua eden arkadaşlardan Allah razı olsun.

Arkadaşlar sizden daha önce de dua etmenizi rica ettiğim lenfoma hastası arkadaşım Gülten'in yarın radyoterapi dönemindeki son günü. Bu tedavinin bitimiyle kemoterapilerle küçülen ancak yok olmayan kitlenin tamamen yok olması, yüksek doz kemoterapi, ilik nakli vb. gibi başka daha zorlu tedavilere gerek kalmadan kısa sürede tam ve kalıcı bir şifa bulabilmesi için yine dualarınızı bekliyorum. Cevap yazsın veya yazmasın ilgilenip birkaç dakikasını ayırıp dua eden arkadaşlardan Allah razı olsun.
Kulun ki la ettiği dua kabul olurmuş,inşallah Yarabbim onu eskisinden de sağlıklı sıhhatli günlere eristirsin ailesine sevenlerine bağışlasın,simdi de ettim her namaz sonrası dua edeceğim inşallah

Kulun ki la ettiği dua kabul olurmuş,inşallah Yarabbim onu eskisinden de sağlıklı sıhhatli günlere eristirsin ailesine sevenlerine bağışlasın,simdi de ettim her namaz sonrası dua edeceğim inşallah
Çok teşekkür ederim Amin diyorum dualarınıza. Allah razı olsun. Sizi ve sevdiklerinizi de her türlü hastalıktan korusun. Ben de o hadisi bildiğimden sürekli dua istiyorum zaten. Allah tüm dualarımızı kabul etsin.

Arkadasiniz nasil oldu? Insallah bidaha gelmemek uzere bitip gitmistir..
Kemoterapi de radyoterapi de bitti. Birkaç ay önceye kıyasla daha iyi görünüyor. Allah kısmet ederse yarın MR, sanırım 1 ay sonra falan da PET çekilerek tedaviye verdiği yanıt belli olacak. İlginiz, güzel dilekleriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim. Ben de öyle olmasını diliyorum.

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar. Size daha önce bahsettiğim lenf kanseri hastası arkadaşım Gülten'e kısmet olursa 12 Mayıs'ta PET çekilecek ve tedaviye vermiş olduğu kesin yanıt belli olacak. Şu mübarek gecede o konuda da güzel haberler alabilmemiz için dua ederseniz çok sevinirim. Allah bu gece ettiğiniz ve edeceğiniz tüm dualarınızı kabul etsin ve sizleri sevdiklerinizle daha nice kandillere eriştirsin.

Guzel haberler alirsiniz insallah.
Rabbim hepimizi hastaliklardan kotuluklerden korusun insallah.

Arkadaşlar maalesef çok iyi haberlerle dönemiyorum size. 12 Mayıs tarihli PET'te kitlenin boyutunun aynı kaldığı ama aktivite artışı olduğu söylendi. Kendini iyi hissediyordu. Dışarıdan da iyi görünüyordu ama hastalık bitmemiş maalesef. Çok üzüldüm. Pazartesi günü farklı ilaçlarla yeniden kemoterapi görmeye başladı. Hedef kitleyi küçültüp ardından da yüksek doz kemoterapi ve kök hücre nakliyle hastayı kurtarmakmış. Süreç bitmedi kısacası. Lütfen dua etmeyi sürdürün. Şimdiden çok teşekkürler...

X