Lenf bezi ultrason sonucu

myrainbowbaby

Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2024
317
97
Kızlar merhaba sonucum bu şekilde radyoloji doktoru sıkınti yok dedi dahiliye doktoru lenfler in iltihaplanmış dedi antibiyotik verdi ve geçmezse parça alırız dedi 🤦🏻‍♀️ benzer durumu yaşayan var mı bir bakar mısınız

Eklentiler

• IMG_20240820_220357_898.jpg
    IMG_20240820_220357_898.jpg
    55 KB · Görüntüleme: 60
çok büyük değillermiş zaten.
ya şu anda bir enfeksiyon geçiriyorsanız o yüzden şişmiştir ya da daha önce bir durumda şişip öylece kalmış olabilir.

Bir tanesi kendimi bildim bileli ele geliyor ama boyutu değişti mi inanın bilmiyorum endişe ediyor insan işte 😔😔
benim de boynumda var elime değen. bir zamanlar endişe edip doktor arkadaşıma sormuştum, enfeksiyon sonrasında da bazen kendi boyutuna dönmediğini hatta kendisinin kulak arkasında iki tanenin kulak deldirmeye bağlı şişip senelerdir küçülmediğini söylemişti. gitmekle iyi yapmışsınız, ama sonuçlarınız iyi çıkmış. :)

çok dokunmak da küçülmesini engelleyebiliyormuş. bir de ağrı yapıyor. çok ellemeyip, kontrol için 3-6 ay sonra tekrar gidebilirsiniz

benim de boynumda var elime değen. bir zamanlar endişe edip doktor arkadaşıma sormuştum, enfeksiyon sonrasında da bazen kendi boyutuna dönmediğini hatta kendisinin kulak arkasında iki tanenin kulak deldirmeye bağlı şişip senelerdir küçülmediğini söylemişti. gitmekle iyi yapmışsınız, ama sonuçlarınız iyi çıkmış. :)

çok dokunmak da küçülmesini engelleyebiliyormuş. bir de ağrı yapıyor. çok ellemeyip, kontrol için 3-6 ay sonra tekrar gidebilirsiniz
Çok teşekkür ederim yorumunuz için içim rahatladı 🥹

Merhaba bendede 7 mm büyüklüğünde lenf nodülü çıktı doktor dişinde çürük vs varsa onu yaptir sonra tekrar bakalım dedi bende çok korkuyorum.😒

X