Popüler Konu LenaG ile MasterFit

17 Haziran Cuma Menü bildirimi
Sabah=2 TB ekmek, 1 dilim peynir, menemen (4 kaşık) yumurtasız
Ara öğün= Kaysi çayı, 2 hurma, 6 adet çiğ badem
Akşam= Izgara tavuk, (2)
Zipzip- Zipzip- S sulisim
yarına ağrılarım biter inşallah spor adım devam edicem bu hafta 💙
Afiyet olsun tatlım....
Canım tebrik ederim kırmızı kaptanlığı sen haketmişsin 💖😍😘
Beni seçtiğin için de teşekkürler ☺ adımlarla destek olacağım 💛

S sulisim senin de maviş 💙 kaptanlığın hayırlı olsun kuzu 😘

İnşallah çok güzel, verimli bir hafta geçirelim 😘
Sağol canım
Pazartesi 68,8 gelipte cuma 65,1 gelebilmek icin neler yaptım tahmin bile edemezsin
4 gun icinde 3,7 kg vermiş bir insanım ben😎 Lavinia_98 Lavinia_98
Abooooo 💙💙💙💙 mavi takım rakiplerimiz çok fena biri 3 kilo veririr bir 4 kilo veririr...bu hafta çok dikkatli olmaliyiz

Günaydın.....günaydın.....

💙💙💙💙💙💙
Mavi takım hazir miyiz? yeni bı haftaya...
Hafta sonunu çok dikkatli geçirmeliyiz...adımları eksiksiz 8000 istiyorum ..bu kadar yaptım yoruldum devam edemedim yok ..minimum 8000 adımı herkes yapacak inşaallah

Mutlaka yeşil çay form çayı yada maydanoz suyu ödem attıran ne varsa hangisini severseniz...özellikle pazar ve perşembe günü bunları içiyoruz....

Menülerde ekmek hamur isi ve tatlı kacamaklarina dikkat ediyoruz... sizi seviyor ve coook güveniyorum ..cuma günü kazanan biz olacağız inşaallah

Hallederiz Hallederiz
hllgkchl hllgkchl
Tutku44 Tutku44

Selam kızlar sınava gireceklere başarılar bizim de yanımızda tel goturmemiz yasak , uzun süre ayri kalıcaz:))
Zipzip- Zipzip- takımlarda ihtiyaç olursa her türlü varım bebegim

Selam kızlar sınava gireceklere başarılar bizim de yanımızda tel goturmemiz yasak , uzun süre ayri kalıcaz:))
Zipzip- Zipzip- takımlarda ihtiyaç olursa her türlü varım bebegim
Selam canim♥️
Sinav gorevinde kolay gelsin
Takimlar böyle kalabilir hic stres yapma bence takim dışında daha güzel kilo veriyorsun♥️♥️♥️
Teşekkür ederim 🥰🥰🥰

Günaydın.....günaydın.....

💙💙💙💙💙💙
Mavi takım hazir miyiz? yeni bı haftaya...
Hafta sonunu çok dikkatli geçirmeliyiz...adımları eksiksiz 8000 istiyorum ..bu kadar yaptım yoruldum devam edemedim yok ..minimum 8000 adımı herkes yapacak inşaallah

Mutlaka yeşil çay form çayı yada maydanoz suyu ödem attıran ne varsa hangisini severseniz...özellikle pazar ve perşembe günü bunları içiyoruz....

Menülerde ekmek hamur isi ve tatlı kacamaklarina dikkat ediyoruz... sizi seviyor ve coook güveniyorum ..cuma günü kazanan biz olacağız inşaallah

Hallederiz Hallederiz
hllgkchl hllgkchl
Tutku44 Tutku44
Günaydın kaptanim 💙

X