Popüler Konu LenaG ile MasterFit

She-Raa She-Raa cnm kesinleşince kutlıcam ben de bekliyorum 😍 👼
Bugün kan verdim kuzum , yarın öğleden sonra 2-3 gibi belli olur 🤗 belli olsun kutlama yaparız 🤩 babaannemiz cumartesi ameliyat olacak, ona haberi verdik biraz moral olsun diye ☺️ Çok sevindi , morali düzeldi biraz

Kizlar iyi aksamlar

16 haziran persembe menu
12:00 tavuklu salata
15:00 biraz kaju
19:00 taze fasulye, 3 kasik yogurt
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Afiyet olsun kaptanim ❤
Bugün kan verdim kuzum , yarın öğleden sonra 2-3 gibi belli olur 🤗 belli olsun kutlama yaparız 🤩 babaannemiz yarın ameliyat olacak, ona haberi verdik biraz moral olsun diye ☺️ Çok sevindi , morali düzeldi biraz
Gecmis olsun Allah sifa versin canim 🙏🙏

16 Haziran Perşembe

Sabah 11.00

Bir kase haydari?
Bir kase mercimekli salata
Bir küçük dilim peynirli börek
Domates biber

Ara 15.00

Bir bardak limonata

Akşam 18.30

Bir tabak acılı tavuk
Yarım kase bulgur pilavı
3 acı biber turşusu

Zipzip- Zipzip- @Lavinia_98
Haydariye soru mu sordun ahahaha

Yesil takimada girebilirsin canim
Yürüyüş yapman sıkıntı olmazsa masterfitede ekleriz🤗🤗🤗
Yürüyüş iyi gelir bence canım. Ama dediğin gibi yarın yeşil takımda olayım. Yürüyüşü zaten gün içinde mutlaka yapıyorum.
Bende. İlk hamilelikte gebelik şekeri çıkmıştı, 2 ay diyet yapmıştım. Bu defa o sorunları yaşamak istemiyorum, önlemimi baştan alıp sağlıklı beslenmek istiyorum. Yürüyüş de kan şekerimi dengeler, orta tempolu yürüyüş iyi gelir

Yürüyüş iyi gelir bence canım. Ama dediğin gibi yarın yeşil takımda olayım. Yürüyüşü zaten gün içinde mutlaka yapıyorum.
Bende. İlk hamilelikte gebelik şekeri çıkmıştı, 2 ay diyet yapmıştım. Bu defa o sorunları yaşamak istemiyorum, önlemimi baştan alıp sağlıklı beslenmek istiyorum. Yürüyüş de kan şekerimi dengeler, orta tempolu yürüyüş iyi gelir
Tamam canim olmazsa yarin duruma gore karar verelim 🤗🤗🤗

X