Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-30-23-25-11-448_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2022-05-30-23-25-11-448_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 20
Bugün çok halsizim çoktan beridir yapmayı düşündüğüm şeyleri yaptım.

Yıllardan sonra ilk kez bebeğimin eşyalarının olduğu hurçları açtım neler neler almışım ne güzelmiş hepsi hiçbirini giymediği halde oğlumun kokusu vardı sanki üzerlerinde ağladım gözyaşlarım beni dinlemeden akıp gittiler içimde kaynayan bir volkan var sanki ve hiçbir okyanus o ateşi söndüremiyor oyuncaklara baktım neler almışım meğer unutmuşum bir çoğunu primalar bebek bakım örtüleri neler neler ayırdım onları ihtiyaç sahiplerine verecem kıyafetleride öyle sadece bazı kıyafetleri özellikle annemin aldıklarını eliyle yaptıklarını ayırdım onları ömür boyu saklayacağım..........

Bebeğimin odası o gittiğinden beri öylece duruyordu beşiğinin üzerini bile yeni açtım ve beşiği dahil tüm oda takımını ihtiyacı olan birine verdim.....

Bugün benim için çok zor bir gündü başım ağrıyor ruhum daralıyor sanki............
Ne yazacağımı bilemiyorum o kadar üzüldüm ki😔😔 canım Saracim rabbim sana hayırlı zamanda çok istediğin evladını versin inşallah dualarımdasın😔😔

Yıllardan sonra ilk kez bebeğimin eşyalarının olduğu hurçları açtım neler neler almışım ne güzelmiş hepsi hiçbirini giymediği halde oğlumun kokusu vardı sanki üzerlerinde ağladım gözyaşlarım beni dinlemeden akıp gittiler içimde kaynayan bir volkan var sanki ve hiçbir okyanus o ateşi söndüremiyor oyuncaklara baktım neler almışım meğer unutmuşum bir çoğunu primalar bebek bakım örtüleri neler neler ayırdım onları ihtiyaç sahiplerine verecem kıyafetleride öyle sadece bazı kıyafetleri özellikle annemin aldıklarını eliyle yaptıklarını ayırdım onları ömür boyu saklayacağım..........

Bebeğimin odası o gittiğinden beri öylece duruyordu beşiğinin üzerini bile yeni açtım ve beşiği dahil tüm oda takımını ihtiyacı olan birine verdim.....

Bugün benim için çok zor bir gündü başım ağrıyor ruhum daralıyor sanki............
Çok çok üzgünüm kelimelerimin bittiği yerdeyim canım
Rabbim hep yanında olsun kuzum en kısa sürede hayırlısı ile bebişimiz gelsin inşallah dualarımdasın saram 🥰

30 mayıs cuma
Menüm
Saat 09:00 kahvaltı
2 yumurta
2 zeytin
1 kk peynir
1 dilim ekmek

Öğlen 13:30
Tavuklu salata
2 dilim ekmek

Akşam 19:00
1 köfte
Yarım haşlanmış patates
Turp
Bir kase Çilek kiraz karışık meyve
Spor yapamadım
Su 4 litre

Zipzip- Zipzip- North River North River She-Raa She-Raa

Üzgünüm Cordelia Cordelia

Canım öncelikle Rabbım sabır versin çok yoğun bir üzüntü başa çıkmak ta kolay değildir tabiki Rabbım yardımcınız olsun 😔

Acını paylaşıyorum canım benim😔
Annelik yanımıza dokundun güzel anne

Canım benim :KK43:

🌿30 mayıs pazartesi menüsü🌿
🌟8.00 tereyagda yumurta,3 zeytin ,3 ceri,1 dilim cavdar
🌟12.30 1 muz bir dilim kuru ekmek ustune peynir domates salatalik
🌟14.00 1 sutlu kahve
🌟18.00 1 koca kase salata 2yk kozleme patlican kirmizi biber yesil biber ustune 5 ykkiymali harc 3 dilim karpuz
🌟21.00 4 findik

💫Su 1,5lt
💫spor

💕adım ...8921.. ... 892p
başım çok agriyor migrenim tuuttu odevide yaoamadim telefonada bakamiyorum ilacimda bitmis spor bugun sadece adimim var 🐣

💚toplam 892 puan 💚
Zipzip- Zipzip-

Cordelia Cordelia
ummhnisa ummhnisa
L u c i a L u c i a

Bende kötüyüm kızımda 38lerde geziyor hala. Sesim tamamen gitti benim. Kendime de kbb den randevu aldım. Şimdi hastaneleri gezeceğiz sırayla. Burayı olabildiğince aksatmamaya çalışacağım ama ne modum ne de enerjim kaldı. Kafam kazan gibi, canım çok sıkkın…
Allah şifa versin canım 😔

Herkese Merhaba güzeller. :KK36:

Eksi ve sabit gelenleri tebrik ediyorum.:KK200::KK9:
Bol kaçamaklı haftasonu mu oldu acaba? üzüldüm kiloları görünce. Umarım Cumaya eksi olur. :anne:

Hatırlatma :
Spor bildirimlerinde beni etiketlemeyi unutmayın. tarih ve adım sayısını mesajda belirtmenizi rica ederim. :KK16:

MasterFit Yarışması 36. Hafta27.05.2022 Cuma30.05.2022 P.tesiFarkOran
Kırmızı Takım
ummhnisa ummhnisa Kırmızı Kaptan
75,50​
75,50​
0,00​
0,00​
Sabit olman güzel cumaya eksi olur
L u c i a L u c i a Kırmızı
84,8​
84,8​
0,00​
0,00​
@UcurtmaAvcisiiKırmızı
91,3​
90,4​
0,90​
0,99​
Muhteşemsinnnn
Bar_na Bar_na Kırmızı
81,30​
80,30​
1,00​
1,23​
Muhteşemsinnnn
@NikinikKırmızı
87,60​
87,00​
0,60​
0,68​
harikasınnnnnn
Tutku44 Tutku44 Kırmızı
83,20​
83,10​
0,10​
0,12​
@busra ytezKırmızı
73,00​
73,00​
100,00​
Nerdesin beybim
minerva1988 minerva1988 Kırmızı
56,20​
56,90​
-0,70​
-1,25​
regl etkisi sanırım Cuma eksi olur umarım
@sandriyonKırmızı
68,00​
69,40​
-1,40​
-2,06​
çok üzüldümmmm umarım eksiye döner
Zipzip- Zipzip- Kırmızı-SarıSarı takımdayım diye yemeyin tamam mı
fesang fesang Kırmızı-SarıSarı takımdayım diye yemeyin tamam mı
gezegenfeza gezegenfeza Kırmızı-Sarı
73,70​
Sarı takımdayım diye yemeyin tamam mı
Mavi Takım
North River North River Mavi Kaptan
79,70​
79,40​
0,30​
0,38​
Süpersin kaptanım
She-Raa She-Raa Mavi
84,80​
85,40​
-0,60​
-0,71​
Neden böyle oldu ki Şira güç kaybetti
@_ASTRAL_Mavi
66,30​
66,00​
0,30​
0,45​
harikasınnnnnn
@MehfamMavi
69,40​
69,90​
-0,50​
-0,72​
eksiye döner umarımmmm
Hedef65tir Hedef65tir Mavi
79,80​
80,00​
-0,20​
-0,25​
eksiye döner umarımmmm
pastelfit pastelfit Mavi
58,10​
57,80​
0,30​
0,52​
efsanesin beybi
@hllgkchlMavi
66,40​
65,70​
0,70​
1,05​
Muhteşemsinnnn
@DombiliKusMavi
81,70​
82,00​
-0,30​
-0,37​
Cuma eksi gelir canım
@dolunaydagelMavi
79,60​
81,00​
-1,40​
-1,76​
eksiye döner umarımmmm
Cordelia Cordelia Mavi-SarıSarı takımdayım diye yeme cordelia tamam mı
erenmothers erenmothers Mavi-Sarı
68,55​
@KinoalihatunMavi-Sarı
76,80​

@HanimKelesimiGetir
Yeşil Kaptan
52,50​
51,90​
0,60​
1,14​
Muhteşemsinnnn
sara_28 sara_28 Yeşil
90,40​
89,90​
0,50​
0,55​
Muhteşemsinnnn
@ChedariceYeşil
79,90​
80,50​
-0,60​
-0,75​
Neden böyle oldu çiidam
@Beklenen2Yeşil
76,90​
77,00​
-0,10​
-0,13​
Cuma eksi gelir canım
@Kendinin en iyi hali olYeşil
64,70​
64,20​
0,50​
0,77​
Muhteşemsinnnn
@balpamukYeşil
64,8​
64,80​
100,00​
Nerdesin kuzum
@BmshYeşil
64,80​
64,80​
100,00​
Nerdesin kuzum
Ben istemiyorum valla ilaç iştahımı çok açtı

🌿30 mayıs pazartesi menüsü🌿
🌟8.00 tereyagda yumurta,3 zeytin ,3 ceri,1 dilim cavdar
🌟12.30 1 muz bir dilim kuru ekmek ustune peynir domates salatalik
🌟14.00 1 sutlu kahve
🌟18.00 1 koca kase salata 2yk kozleme patlican kirmizi biber yesil biber ustune 5 ykkiymali harc 3 dilim karpuz
🌟21.00 4 findik

💫Su 1,5lt
💫spor

💕adım ...8921.. ... 892p
başım çok agriyor migrenim tuuttu odevide yaoamadim telefonada bakamiyorum ilacimda bitmis spor bugun sadece adimim var 🐣

💚toplam 892 puan 💚
Zipzip- Zipzip-

Cordelia Cordelia
ummhnisa ummhnisa
L u c i a L u c i a
IMG_20220530_224912.jpg
8921 adım
30Mayis Cordelia Cordelia

X