Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hastaliklar derken derken bende ağzım burnum tıkalı heryer pamukcuk zaten alerjik var baya zorlandı oglusum da hasta grip mi olduk ya şimdi ne olduk anlamadım 8bine zorluyorum şuan ilaç aldım yatacağım valla adımı çok olanları kıskanmaktan yetineyim bugün

8027 adım ve 20 dk eliptik yaptım şükür Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220525-225423_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20220525-225423_Samsung Health.jpg
    38,8 KB · Görüntüleme: 15
Selam arkadaşlar.
Bugünün menüsünü paylaşayım. Bu aralar diyet yüzünden çok halsizim. Dün yazmayı unutmuş olabilirim menümü ama bugünün aynısı zaten.

Sabah:
-Biberli lor kavurması

Ara yapmadım bugün.

Akşam:
-Zerdeçallı kabak yemeği
-1 kase yoğurt

Adım: 13.860 adım
Dün yani 24 Mayısta: 7.972 adım yürümüşüm.

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip-

Hastaliklar derken derken bende ağzım burnum tıkalı heryer pamukcuk zaten alerjik var baya zorlandı oglusum da hasta grip mi olduk ya şimdi ne olduk anlamadım 8bine zorluyorum şuan ilaç aldım yatacağım valla adımı çok olanları kıskanmaktan yetineyim bugün
yaa çok geçmiş olsuuuun dikkat edin kendinize 😔

Şimdi gelelim isyannnn bölümüne. Bugün biraz enerji topladım ama pazartesi, salı resmen süründüm. Güya dinleneyim diye bir kaç gün izin aldım ama çocuğumda hasta ve evde olduğu için ve çocuğum 10 kaplan gücünde olduğu için zerre kadar kendime bakamadım. Ev savaş alanı gibi, yardıma kimseyi çağıramıyorum herkes hasta zaten. Geçen gün burda anlattığım minnoş tontiş insandan eser yok, rüzgar esse sövecek kıvamdayım🤬 gece stresten çenemi nasıl kilitliyorsam bütün damağım ağrıyor. Geçecek biliyorum ama bu kadar hasar vermeseydi keşke… kafadan 20 tel beyazım eklenmiştir kafama. Regl olacağım birde bugün yarın😒
Çok üzüldüm kuzum. 😔

Kuzum tertemiz olsun derdinde değilimde mesela şöyle oluyor; kuşun yemini koyacaktım akşam, kızım koymak istedi, tamam dedim. Bir kaç kaşıktan sonrasını oyun tadına getirdiğinden döktü koca yemliği. Sorun yok deyip çıkarttım mutfaktan. Ben onları temizlemeye çalışırken odasına gitti sandığım kızım almış krapon kağıtlarını ıslatmış banyoda bir güzel, bembeyaz banyom olmuş rengarenk🤪 hayır, kolay kolay çıkmıyor da boyası. Ben onu yaparken başka birşey çıkıyor. Bazen amannn deyip kenara çekiliyorum o zamanda birikiyor işler, hiç baş edemiyorum. Mesela bugün kahvaltıdan sonra mutfağı topladım tertemiz, ‘anne kurabiye yapalım’. Hadi yaptık, biraz oyun biraz gerçek… 1 tane yemedi 😢 şiştim yemin ederim 🥺
Bu anlattığın şeyler rahat olsan o.kadar eglenceli gelecek ki sana . Ne bileyim biraz stres yapıyoruz sanki. Ben de yapıyorum ama keşke yapmasam. Tadını çıkarsam her anın.

Daha iyiyim ama sanırım o ilacı içtiğim günden beri diyetin içinde olan naneli detoks suyunu içmekte rahatlattı midemi. Nane, limon ve yeşil elma üzerine kaynar su dökerek yaptığım bir detoks çayı vardı bence o da iyi geldi. Üayüne açlıkta iyi gelmiştir tabii😂
Şu an bile resmen gurul gurul midem.🙈

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28 Elhan Elhan

25 mayıs Çarşamba

Kahvaltı 08.30
1 h yumurta 1 d süzme peynir
4 zeytin 2 d pastırma
1 tk lutenitsa 1 d tambuğday

Öğle 14.30
1 kase kellepaça
Sebzeli kuzu incik 1 tane
1 kase çoban salata

21.30
1 biber 1 kk beyaz peynir
2 kiraz 1 erik

2,5 lt su

Spor
Adım 8.377

Eklentiler

• A9C220ED-E369-4994-AACA-D000838998A3.png
    A9C220ED-E369-4994-AACA-D000838998A3.png
    263 KB · Görüntüleme: 16
Bu anlattığın şeyler rahat olsan o.kadar eglenceli gelecek ki sana . Ne bileyim biraz stres yapıyoruz sanki. Ben de yapıyorum ama keşke yapmasam. Tadını çıkarsam her anın.
Çocuğun bu kadar özgür hissetmesinin nedeni zaten benim normal şartlarda ‘amannn bişey olmaz’ tepkim. Çocuğumda şaşırdı, ‘2 gündür ne kızıyor herşeye bu kadın’ diyordur içinden 😅 dediğim gibi aşırı yükleme hasar verdi bana.

Şimdi gelelim isyannnn bölümüne. Bugün biraz enerji topladım ama pazartesi, salı resmen süründüm. Güya dinleneyim diye bir kaç gün izin aldım ama çocuğumda hasta ve evde olduğu için ve çocuğum 10 kaplan gücünde olduğu için zerre kadar kendime bakamadım. Ev savaş alanı gibi, yardıma kimseyi çağıramıyorum herkes hasta zaten. Geçen gün burda anlattığım minnoş tontiş insandan eser yok, rüzgar esse sövecek kıvamdayım🤬 gece stresten çenemi nasıl kilitliyorsam bütün damağım ağrıyor. Geçecek biliyorum ama bu kadar hasar vermeseydi keşke… kafadan 20 tel beyazım eklenmiştir kafama. Regl olacağım birde bugün yarın😒
Gecmis olsun canim yaa :KK43:(((
Biz annelerin hasta olmaya bile hakki yok
Cok zor gerçekten, lafta herkes yardim eder yanında olur ama işe gelince herkesde bi bahane....

X