Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok sağol canım,sırt ağrılarım vardı geçmedi hala onun için gittim yarın sabahta kan vermek için gidecek gene.
Haziranda MR çekilecek sonuca göre artık ne olacak bilmşiyorum.
Ablacim evde yoga fln yapsan çetin cetintasi biliyor musun çok güzel içeriği

Geldim valla kuşum aynen kirmizi olunca en katı takım falan diye düşündüm 🤣🤣 beni ancak orasi paklar diye 🤭🤭
1 seneyi de geçti canım mart sonu mülakatı vardı mart basinda bırakmıştım 🙄🙄 iste o kara gün takımdan ayrıldığım gün 😬😬😬
😃 😘
Hıı hatırladım cnm olsun çok güzel ortamın vaktin var şimdi dikkat edersin inşallah 😘

Selam kızlar. Önce eksik bildirimlerimi yapayım, sonra fena iç dökmece var. Pazartesi o kadar üzgün ve o kadar sinirliydim ki, dağıttım biraz. Hastalığa, ilaca, işe, güce söve söve yedim, üzgünüm 😔

23 mayıs pazartesi menüleri
Sabah 11.00
Soğuk sandviç

Akşam 16.30
2 lahmacun,
1 porsiyon sütlü tatlı.

Daha akşam 20.30
Cips, bisküvi, çikolata…

Su: 2 lt.

24 mayıs salı menüler
Sabah 09.30
2 yumurta, 2 yk yulaf kepeği ile omlet,
2 dilim hindi füme,
Bol yeşillik, 2 kk peynir.

Öğlen 13.30
1 kase işkembe çorbası

Akşam 17.30
1 porsiyon tavuk şiş,
1 kase kaşık salata.

Su: 2 lt.
Zipzip- Zipzip- @pastelfit @dolunaydagel
Olsun canım dün çok iyi dengelemişsin bravo :KK9:

Şimdi gelelim isyannnn bölümüne. Bugün biraz enerji topladım ama pazartesi, salı resmen süründüm. Güya dinleneyim diye bir kaç gün izin aldım ama çocuğumda hasta ve evde olduğu için ve çocuğum 10 kaplan gücünde olduğu için zerre kadar kendime bakamadım. Ev savaş alanı gibi, yardıma kimseyi çağıramıyorum herkes hasta zaten. Geçen gün burda anlattığım minnoş tontiş insandan eser yok, rüzgar esse sövecek kıvamdayım🤬 gece stresten çenemi nasıl kilitliyorsam bütün damağım ağrıyor. Geçecek biliyorum ama bu kadar hasar vermeseydi keşke… kafadan 20 tel beyazım eklenmiştir kafama. Regl olacağım birde bugün yarın😒
Ah cnm ya çok geçmiş olsun 😐 ama bu da bitecek öyle düşün ve dediğin gibi çocuklar da oyun çağında ve nasıl vakit geçireceklerini bilemiyorlar 😘 birkaç gün daha kafadan izin ver kendine canım sonra çok iyi olacak 😘

HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir , bu süreçte iyi diyebileceğim tek gelişme kolesterol değerimin 300lerden 250ye düşmüş olması 😎
Vuuuuu :KK9:

Şükür servise çıkarttılar tedavisi devam ediyor ama en azından görebiliyoruz
Geçmiş olsun canım

24 mayis menu ve spor

Kahvalti
Omlet
2 dilim ekmek
Az bise cilek receli
Az bise kaşar peyniri

Ara
Kahve
Siyah kuru uzum 2 avuc

Ara
Badem
Ciko 🤪

Aksam
1 kase tarhana çorbası
Patates graten

Dun hiç verimli bigun degildi
Adimlarimda az
Adim 2884 @Cordelia
Zipzip- Zipzip- @pastelfit

Bugun daha dikkatliyim fitnese geldim simdi
Afiyet olsun canim ♥️

😃 😘
Hıı hatırladım cnm olsun çok güzel ortamın vaktin var şimdi dikkat edersin inşallah 😘

Olsun canım dün çok iyi dengelemişsin bravo :KK9:

Ah cnm ya çok geçmiş olsun 😐 ama bu da bitecek öyle düşün ve dediğin gibi çocuklar da oyun çağında ve nasıl vakit geçireceklerini bilemiyorlar 😘 birkaç gün daha kafadan izin ver kendine canım sonra çok iyi olacak 😘

Vuuuuu :KK9:
Satmışım dünyanın anasını moduna girdim zaten, çocuğu parka çıkarıyorum. Bende biraz hava almış olurum 😎

X