Popüler Konu LenaG ile MasterFit

texteffect1653420214744.jpg

texteffect1653420314773.jpg

Aslinda ilk ben biliyordum deyince biraz anladim gibi ama yinede ses etmeyim dedim 🙈🙈
yaaa sürprizi bozmayım dedin 🥰

Anıl, eşleşmenin neyini konusacan çocuğum? Sema nagihan diyecek nisa da kimi isterse seçecek. Ya da Nagihan kimi isterse seçecek Nisa Semaya kalacak.

Batuhan bugün özel gününde sanki
🤣🤣🤣
@fesang Hedef60kgolmak Hedef60kgolmak
izlemiom cnm 😂 ama tanıtımda yerini bilcen saygılı olcan tarzı konuşuyodu anıl haha 😂

Adımı yarin bildirsem de oluyo dimi. Menumu yazayim
Tamamlicam adimi insaallah. Yine son anlara kaldi

24 MAYİS SALİ

KAHVALTİ
2 Dilim kepek ekmegi
Peynir
Salatalik, domates, biber

Ara
Sarma ama bu sefer rakami sayarken karistirdim, dunkinden azdi buyuk ihtimal. Aksam yemicem diye yenistim ama esim hazirlamis Wilma11 Wilma11 geldi aklima. Ramazan da derdi🤭

Aksam
1 tabak taze fasulye
1 dilim kepekli ekmek
Çorba

Aksam olmasa iyiydim ya
Su az oldu . Disarlardaydik
Adimi yazicam
Arada ceviz ve tarcinli süt var

H cevizli tarcinliyi bugun de yaptim. Duzenli olunca bakalim fayda edecek mi HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir 😳

Hee bi de ılık su ictim limonlu ve detoks😳

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28 B Beklenen2 Hedef60kgolmak Hedef60kgolmak

Adımı yarin bildirsem de oluyo dimi. Menumu yazayim
Tamamlicam adimi insaallah. Yine son anlara kaldi

24 MAYİS SALİ

KAHVALTİ
2 Dilim kepek ekmegi
Peynir
Salatalik, domates, biber

Ara
Sarma ama bu sefer rakami sayarken karistirdim, dunkinden azdi buyuk ihtimal. Aksam yemicem diye yenistim ama esim hazirlamis Wilma11 Wilma11 geldi aklima. Ramazan da derdi🤭

Aksam
1 tabak taze fasulye
1 dilim kepekli ekmek
Çorba

Aksam olmasa iyiydim ya
Su az oldu . Disarlardaydik
Adimi yazicam
Arada ceviz ve tarcinli süt var

H cevizli tarcinliyi bugun de yaptim. Duzenli olunca bakalim fayda edecek mi HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir 😳

Hee bi de ılık su ictim limonlu ve detoks😳

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia sara_28 sara_28 B Beklenen2 Hedef60kgolmak Hedef60kgolmak

afiyet olsun 😇
benim menü bunun kaç katıdır kankim 😂

Olabilir ablacımm ya da hepsine farklı başlıklar olabilir başka alanlarda da 💜

Canııım bütün güzellikler senin olsun ömrün neşeyle huzurla sevgiyle dolsun çok güzel arkadaşlıkların ve boyfriend in olsun 1 dilim pasta da senin olsun :KK68:
Ahaha çok teşekkür ederim kuzum hayırlısı:)

Bugün 4 tüp kan alınca kendime gelemedim sinirim tavan demir düşüklüğü olan kişi borderline olabilir mi
Psikiyatrya gideyim dedim ama eşimin akrabalarindan psikiyatrya gitmiş ama hamile kalamiyormus çocuk engelli doğar demiş doktor 15 yıl oldu evlendikleri bebekleri yok . ☹️ Eşim olmaz gitme diyor ikinci bebek dusunuyoruz biz 🙄🙄😬
Canım kim demiş niye demiş böyle bir şey yok ki

X