Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_2022-05-24-22-05-39-562_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    Screenshot_2022-05-24-22-05-39-562_steptracker.healthandfitness.walkingtracker.pedometer.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 22
Sabah Kahvaltısı= Salatalık, Lor peynirli biberli omlet
Ara öğün= Yeşil Çay- Elma- Yulaf Ezmesi Süt ile birlikte(2adet kuru kaysi-incir )
Akşam= Sebze kavurması üstüne yoğurtlu sarımsak
3lt şu
10.000 adım
30 dk leslie
Duyduysanız ekmeksiz bravo canım keşke bende yapabilsem bu kadar iyi yulaf hele hiç sevemiyorum

24 Mayıs Salı menüm

11.00 kahvaltı: yulaf tost(3 yk yulaf ezmesi, 1 yk yoğurt, 2 yumurta, 2 dilim kaşar), 2 kk peynir, domates,salatalık

14.30 öğle: 1 kabaktan yoğurtlu kabak, 2 kepçe kırmızı mercimek çorbası

18.00 akşam yemeği: 2 kepçe kırmızı mercimek çorbası, 3 kaşık türlü

Su: 3 litre

Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28
Afiyet olsun canim♥️

24 Mayıs Salı menüm

11.00 kahvaltı: yulaf tost(3 yk yulaf ezmesi, 1 yk yoğurt, 2 yumurta, 2 dilim kaşar), 2 kk peynir, domates,salatalık

14.30 öğle: 1 kabaktan yoğurtlu kabak, 2 kepçe kırmızı mercimek çorbası

18.00 akşam yemeği: 2 kepçe kırmızı mercimek çorbası, 3 kaşık türlü

Su: 3 litre

Zipzip- Zipzip- sara_28 sara_28
Afiyet olsun canım ❤️

😳 canım hediye ediliyor mu bilmiyordum
ay çok mu safım yaa 🤣 🤣
dur bi anlat 😂 yaa
Mantiken ediliyordur. Yemek ismarlama gibi dusun. Arkadasima Yemek isterken, siz yediniz diye vermeyecekler mi😳😳 ben de proyum diye vermeyecekler mi 😳 aciklama kismina , arkadasima hediye yazip nickini belirttim. 🤭 Sen kendin de yapardin ama benim yapmam bir anı olarak kaliyor ve sasirmis oluyorsun🤗
Tesekkurler🌺🌺🌺🌺
Pis yaaa 😂 bi de ben kim yaptı nasıl oldu diye burda koştururken şaşırıken o gülüyordu 🤭
D Diyettenvzgctm-olmuyo Alan mı Steve mi hadi bakalım ben misal

Bilerek sadece gülüp kactim, anla diye 😳 bunu sesli dinlemem lazim. Oglumu salliyorum 😇
Aslinda ilk ben biliyordum deyince biraz anladim gibi ama yinede ses etmeyim dedim 🙈🙈
Senin anlamana hic sasirmadim kaptis😂 aslinda Hedef60kgolmak Hedef60kgolmak de anlasin diye ben pro olmadan da biliyordum yazdim. Pro olmadan biliyorsam demek ki ...😳

X