Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gelen bildirimlerden yildiydim doldurayım gitsin dedim...sonra unutmuşum. Kargo gelince Allah Allah eşim sürpriz hediye mi aldı acaba dedim ama nerdeeee ...gele gele kırışıklık karşıtı krem geldi. :63:
güle güle kullan işe yararsa bize de söyle sana zahmet , ben de o tarz ürünler kullanıyorum iyiyse onu da denerim:)

Haftaya kural getiririz acuncugumla konuşalım 🤭🤭🤭 @Cordeliaa 🤭🤭
Buyuk kaptanlar ceza verebilir deriz 😅😅
Adimdan da düşeriz 😅
Adim yarisi icin 5000 adim da cok yani kimse kacamak yapamaz 🤣🤣🤣🤣
Ohh mis
t1434.gif

Sus kız sus seni aliverirler saklan biyere 😬
Yok yok kırmızı teyzeleri bakmayın böyle konuştuğunu pek bı tembel tüm hafta yatar şimdi verdiğini de alır ah ah ne çekiyorum ben bu ortancadan sormayın 🤣🤣🤣🤣
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

menopozun ilk bir kaç senesi 3-5 ayda bir de olsa çok yoğun kanaması olanları duydum ne zaman nerde olacağını bilemiyorlar , bence kadın doğum uzmanına gitmekten zarar gelmez , bir baksın her şey yolunda mı ne oluyor ne bitiyor en azından içimiz rahat eder değil mi
Haklısın ..zarar gelmez ama ben kasılıp kalırım utancımdan. Muayene olmaya alışamadım. :cry:Sevindiydim bitti diye. Garibanın yüzü gülür mü ...

😍 2 çocuk annesi çalışan bi kadınım. 1.57 boy. 54.6kilom var. 50 kiloya inmek istiyorum. Kuralları okudum. Tek başıma zayıflayamıyorum. Birlikte umarım en kısa sürede zayıflarım.
Hoşgeldin aramıza 🥰
Umarim becerebilmisimdir :KK70:
Bu da ilk başlangıç kilom olsun

Hayırlı olsun 🥰
Olsun cumaya eksi olursun canım 🥰
C Chikolata_gozlum nerdesin kız zaten biz kazandık şimdiden :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :KK70: ay fasulye olmakta güzel 😂😂😂
😂😂😂 Fasulye ne be anlamadım🤣🤣🤣
Eksin çok güzel canım Tebrikler 🥰

Eki Görüntüle 2923237
bu mesajınla tam olarak 10000 mesaji atan kişi oldunnnn 🎉🎊🎉🎊💯🎊🎉🎉🎉🎊🎊🎉🎊🎉🎉🎊🎉🎊🎉🎊🎉🎉🎊🎉

adresini gonderrr paketini gonderelimm 🤣😂🤣😂🤣😂

bir paket yaprak yesilcay ,5 kilo kabak,5 kilo limon ,1 kilo kiraz sapi ,1 kilo kuru kayisi paketinn geliyooorrr
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂
Amma balliyim haa🤣hemen gönderiyorum adresimi özelden🤣🤣

X