Popüler Konu LenaG ile MasterFit

yeminle çocuk süperrr zekasını yerim ben onun kırk bin kere maşallah , laflara bak yaaaa, zekasının da farkın da inşallah şımarıp kendini köreltmez :nazar::nazar::nazar::nazar:

Sağolasin canim benim valla şımarmasın diye çok ugraşıyorum. insan olsun ,kendini kurtarsın ,başkalarınada faydalı bir insan olsun inşallah .

Afiyet olsun cnm ❤️😍 akşamları karbonhidrat tukutmemeye çalışsan 🙈

Ekim ablacığım tek öğün olduğu için kaymak bal gozumr batmadi 😬 aman sen yememeye çalis çünkü cuma günü kırmızı takımın karşına eksi 1le çıkıp "bir zamanlsr ödemli ama grurlu bir kadın vardı"diyeceksin 🤨🤨😎
YaRİN kabaga baslarim canım

Menümü yazicam öncelikle bi sakin olun ve sakinliğinizi koruyun 🤣

27 Eylül pazartesi
14.00 meşhur olan nohutlarim 2 kepçe ya vardı ya yoktu tamı tamına 😅 yarım bardak Pepsi

16.55
1 dilim elmalı tarçınlı kek
Tatlı yaptım yemedim😔

Su 2 lt olur geceye kadar

Spor yok

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @Cordeliaa @TekrarDene
Afiyet olsun canim ❤
Kek yerine yemek yeseydin keske
Biraz üşütmüşüm hastayım grip oluyorum galiba bide eşim evde :işsiz: :bicak::KK12: olmasaydı keşke işe gitmedi. Sabahdan uğrayamadım. Şimdi aldım elime telefonu.
Gecmis olsun canim :KK43:
27 Eylül menüsü

Sabah 9.00
2 yumurta kizlarla ortak
1.5 dilim ekmek
Nescafe
Domates salata
(Zeytin yemedim)

12.30
1 kase şehriyeli corba

16.00
Turk kahvesi

18.30
1 kepce oglenki corba
1 dlm ekmek
1 kucuk dolma
Yogurt salata
Afiyet olsun canim ❤
27 eylül pazartesi menüsü

14:05

patatesli yumurta ( 1 patates 4 yumurta ile yarısından çoğu oğlanaydı)
80 gr kadar köy peyniri
domates salatalık, yeşil biber
1 y.k. süt kaymağı
1 y.k bal
1 d. ekmek

18:30
yarım kupa sade türk kahvesi

gün boyu 1 demlik çay git gel içildi:)
su henüz 1.5 lt

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul @Cordeliaa @TekrarDene
Afiyet olsun abla tek ogun olmasa kahvaltin cok diyecektim 🤭
Kahvaltı 11.oo
1 haşlanmış yumurta
Salata domates salatalık
1 dilim beyaz peynir

Türk kahvesi granül kahve

Akşam 19.oo
Salata yoğurt kabak 3,5 çin biber turşusu

3lt su 2 bardak yeşil çay 1 bardak kiraz saplı çay

E Elif_Eylul
Zipzip- Zipzip-
@Cordeliaa
Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canım 😒

Gecmis olsun canim😔

Afiyet olsun canım💕
Sehriye,dolma ekmek😒

Afiyet olsun canım 1öğunmü yedin😒

Afiyet olsun canım 💕
evettt bu gün 1 öğün:) ben acıkmayı bekleyip yiyorum acıkmadım, zaten bu saatten sonra da acıksam da yemem

Kız keki yemişsin zaten birde tatlı yaptım yemedim yazmış birde yeseydim🤣🤣🤣offf koptum yeminle🤣🤣🤣
Gönül yemek isterdi sende isterdin önünde şimdi bir tabak sevdiğin tatlıyı öyle değil mi kahrolası kilo izin vermiyor yememe🤤😅

Ticari zeka maşallah aferin akıllı bidiga 🤣🤣biz anca kalem kitap peşinde kosturalim senin oğlan ticarete atılsin🤣🤣

Hem ne ticaret 2 çikolata yemis kalanıylada satıs yaptığı çocuklara çikolata ısmarlamış .onlarda teşekkür etmişler. Anne kendi malınız gibi yiyin dedim diyor birde. Tabi ertesi gün ben bütün çocuklara 5 er Tl dağıttım. En çok ben zarardayım 😂. Kendi odasinin balkonunda kolisi var .su şişesi kapakları, şişeler ,atık kartonlar,ip artıkları ,kağıt ruloları biriktriyor .asla oyuncakla oynamaz sürekli üretim halinde. tabi yerler berbat oluyor 😡

Hem ne ticaret 2 çikolata yemis kalanıylada satıs yaptığı çocuklara çikolata ısmarlamış .onlarda teşekkür etmişler. Anne kendi malınız gibi yiyin dedim diyor birde. Tabi ertesi gün ben bütün çocuklara 5 er Tl dağıttım. En çok ben zarardayım 😂. Kendi odasinin balkonunda kolisi var .su şişesi kapakları, şişeler ,atık kartonlar,ip artıkları ,kağıt ruloları biriktriyor .asla oyuncakla oynamaz sürekli üretim halinde. tabi yerler berbat oluyor 😡
Maşallah canım ya eminim ilerde çok iyi yerlere gelecek ❤️

Kuzu sen yedikçe veriyorsun ye gitsin anasını satayim
😂😂😂
Kizlar sizinkiler birseymi gecen sene benim oğlan 1.sınıfta cantasına koyduğum maskelerle sapan yapıp 5 tl den arkadaşlarına satmış ,parayıda kantinde yemiş. okulun müdürü direkt beni aradı 😬.
Ayyy çok tatlı ya 😂
Bizim grup pek sessiz maşallah kaç saat oldu yazali cevap verecekler inşallah benim bildiğim veli grubu curcunali olur hiç aksiyon yok🤣🤣
Evet bugün sessiz kaldı cikoya sor birde durumu 😂
Biraz üşütmüşüm hastayım grip oluyorum galiba bide eşim evde :işsiz: :bicak::KK12: olmasaydı keşke işe gitmedi. Sabahdan uğrayamadım. Şimdi aldım elime telefonu.
Dikkat et kuzu geçmiş olsun 😔
27 eylül pazartesi menüsü

emin misin sonra gelir çatır çatır yine zayıflar , o hafta zayıflamayanın üstünden asfalta dökülen ziftin üzerinden geçen loğ mankinesi gibi ezebilir , hissettim bak yaparsaaa :rolleyes:
😂😂😂😂
Tartım 😂
Senin kek yemenemi şaşırayım yoksa arkadaşının kocasının kek yapmasınamı bilemedim :KK70: :KK70: :KK70:
Onlar yeni evli bizim gibi 8 sene olsun keki göremez o 😂😂
😂😂😂🤭🤭 Büyük kızım pasaklı küçük kızım düzenli şimdilik. Denize gittik elleri kum oldu diye saatlerce ağladı 🤦🤦🤦

X